Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Soczewki czy okulary?

Utworzony przez driver23, 29 października 2018 r. o 21:33
Dowiedziałem się niedawno, że mam astygmatyzm. Zaczęły się dziać dziwne rzeczy z moimi oczami. Postanowiłem nie iść do lekarza tylko poszukać rozwiązania w internecie na mój problem. Znalazłem artykuł na stronie ***s://***acuvue.p...zu/astygmatyzm i zrobiłem sobie wstępny test - wyszedł pozytywny. Poszedłem do lekarza i on potwierdził moje obawy. Teraz stoję przed wyborem soczewki czy okulary! Co polecacie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli masz jakiekolwiek dolegliwości oczu to idz do okulisty żeby zrobić szczegółwe badania. Im szybciej to zrobisz tym lepiej. A co do soczewek to ja optowałabym za nimi. Nie wydaje mi się, by ich noszenie było bardziej kłopotliwe od noszenia okularów. Wydaje mi się, że wprost przeciwnie - soczewki są znacznie wygodniejsze. Do tego zawsze możesz nosić soczewki 30 dniowe   ***s://optiland.pl/soczewki-miesieczne  nie będziesz musiał zdejmować ich na noc, więc nie ma żadnego problemu. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...