Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Przeżarcie spowodowane łakomstwem Januszy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"- Pacjenci z bólami brzucha to najczęstsze przypadki w święta, szczególnie drugiego dnia. To m.in. wynik przejedzenia." - takich ludzi w ogole nie powinno sie przyjmowac a jezeli juz to odplatnie a juz wzywanie karetki do kogos kto za duzo zezral to zdrowe przegiecie i powinno byc obciazane kosztami za nieuzasadnione wezwanie karetki pogotowaia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak to jest ze na Jaczewskiego 30 osob a na Krasnickich 60 ? To 2 razy wiecej. Od czego to zalezy ? Czy SOR na Jaczewskiego na pewno funkcjonuje tak jak powinien ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Robić lewatywę w domu, nie zabierać na SOR. Następnym razem nie będą wzywać pomocy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zakaz przyjmowania obrzarciuchow, jak sie nafutrowal w domu to jiech sie w domu wyrzyga
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest chyba ich praca i nie ma co narzekać że było więcej pacjentów, pracy a to praca, płacą im za to z naszych podatków
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kazac im sie zesrac I to jakby srali na krystyne jande ona to lubi :-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe ilu z tych uposledzencow i nieporadnych życiowo zażył coś od bólu?  Czy od chwili wystąpienia dolegliwości bólowych wezwało karetkę pogotowia. Bo w takim przypadku karetka służyła odmozdzencom jako darmowy środek transportu do szpitala.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pewnie, że nie powinno się nieodpłatnie leczyć przejedzenia! Tak samo jak wątroby alkoholików, krtani i płuc palaczy, czy połamanych kości wyczynowców. To wszystko na własne życzenie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W głowie mi się to nie mieści, jak można się az tak najeść, żeby trafić na SOR. Ja przyznaję, że też się jakoś szczególnie w święta nie pilnowałam, ale przypłaciłam to co najwyżej wzdęciem. Wzięłam ulgasim, pół godziny i po sprawie. Do głowy by mi nie przyszło, żeby wzywać z tego powodu pogotowie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...