Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
III Liceum Ogólnokształcące w Zielonej Górze postanowiło zorganizować konkurs .... K0NSTYTUCJA !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hehehehe nawet bym się nabrał... czytał andrzej d.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
1 WRZEŚNIA, Prezydent Duda, w Wieluniu, przypomniał o napaści Niemiec na nasz kraj, o terorze, który Niemcy od pierwszego dnia wojny zastosowali wobec narodu polskiego. A "DW" w tym dniu, o szczepieniach. Komu i czemu wy służycie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
$ = cyrk - na szczęście, zainteresowanej widowni coraz mniej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Szczepić, szczepić, szczepić ... kaska płynie, zero odpowiedzialności za NOPy, cacy..." Po zapaści i reanimacji mojego dziecka po szczepieniach obowiązkowych dogłębnie przestudiowałem temat szczepionek, ich składników a szczególnie adiuwantów i skutków jakie wywołują w organizmie. Jak by ludzie wiedzieli połowę tego co ja już wiem to większość przestała by szczepić dzieci. Nie jestem antyszczepionkowcem i uważam że na poważne choroby (polio, żółtaczka itp) powinno się szczepić ale obecnie lista szczepionek i liczba tzw szotów jest ogromna! Większość z nich to szczepionki, które dają kilkukrotnie większe ryzyko ciężkich NOPów niż ryzyko powikłań na choroby które my po prostu przechodziliśmy w dzieciństwie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O cyrku zwanym "szczepieniem" na Covid szkoda nawet gadać...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zamiast straszyć powikłaniami pokowidowymi, które są MARGINALNE czy hospitalizacją (na potrzeby celu artykułu najpierw piszecie że najwięcej w szpitalach jest nieszczepionych, później że dzieci, później, że starszych itp.) NAPISZCIE RZETELNIE o powikłaniach po szczepieniu preparatem rzekomo przeciwko kowwidoowi. Są chętni dziennikarze? Wypowie się rzetelnie jakiś profesor lub lekarz? Bo takich głosów jakoś mało się publikuje ... ciekawe czemu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Szczepić, szczepić, szczepić ... kaska płynie, zero odpowiedzialności za NOPy, cacy..." Po zapaści i reanimacji mojego dziecka po szczepieniach obowiązkowych dogłębnie przestudiowałem temat szczepionek, ich składników a szczególnie adiuwantów i skutków jakie wywołują w organizmie. Jak by ludzie wiedzieli połowę tego co ja już wiem to większość przestała by szczepić dzieci. Nie jestem antyszczepionkowcem i uważam że na poważne choroby (polio, żółtaczka itp) powinno się szczepić ale obecnie lista szczepionek i liczba tzw szotów jest ogromna! Większość z nich to szczepionki, które dają kilkukrotnie większe ryzyko ciężkich NOPów niż ryzyko powikłań na choroby które my po prostu przechodziliśmy w dzieciństwie.
 Tya. Tyle wiesz. Niech zgadnę. Na YouTube pewnie o interpunkcji nie wspominali? XD
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zamiast straszyć powikłaniami pokowidowymi, które są MARGINALNE czy hospitalizacją (na potrzeby celu artykułu najpierw piszecie że najwięcej w szpitalach jest nieszczepionych, później że dzieci, później, że starszych itp.) NAPISZCIE RZETELNIE o powikłaniach po szczepieniu preparatem rzekomo przeciwko kowwidoowi. Są chętni dziennikarze? Wypowie się rzetelnie jakiś profesor lub lekarz? Bo takich głosów jakoś mało się publikuje ... ciekawe czemu?
 No to może ty to opisz? Razem z wiarygodnymi danymi i statystykami na ten temat?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niedzielskij w wywiadzie DZISIAJ przyznał że żaden poziom wyszczepienia nie zakończy tematu pandemii.... żałosny żymianin SSyn natychmiast pod Trybubnał STANu !!!!!!!!!!!!!
 A to było dla TV trwam?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...