Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Tatuaże - co o nich sądzicie

Utworzony przez maximusica, 12 stycznia 2015 r. o 22:37
   
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dwójka moich znajomych zajmuje sie tatuowaniem. Są dobrzy. Spod ich rąk wychodzą prawdziwe dzieła sztuki. Ale osobiście, nigdy bym sobie tatuażu nie zrobiła. Zauważam jedno-one po pewnym czasie blakną. Taki wyblakły tatuaż wyglada bardzo zźle.
Ostatnio edytowany 12 stycznia 2015 r. o 22:49
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Subtelny tatuaż może być fajny, ale nie zrobiłbym sobie, chyba że z jakimś cytatem do którego mam szczególny stosunek, inny szybko by mi się znudził.   wynajem Aut warszawa
Ostatnio edytowany 17 kwietnia 2015 r. o 11:24
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
     
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przemyślane potrafią być dziełem sztuki, ale ogólem to widzi się dużo brzydkich wzorów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest prawda, że każdy tatuaż musi być przemyślany, a zwłaszcza te duże, które są prawdziwymi dziełami sztuki tak jak ten trzeci od dołu http://www.gurutattoo.pl/tatuaz-japonski.php, który zrobił sobie mój znajomy.
Ostatnio edytowany 15 maja 2015 r. o 10:59
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie podobają mi się tatuaże u kobiet. Uważam, że je szpecą, a nie dodają uroku. No i te wieśniackie smoki, tribale i chińskie napisy są urocze :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w ten sposób zdobią się ludy prymitywne, margines i kryminaliści
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Super, pomyśl tylko jak będą one wyglądały, jak skura będzie bardziej wiotka, gdy będziesz miała lat 60+...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...