Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

tylko nie słuchmed!

Utworzony przez Marta, 9 marca 2017 r. o 08:50
Witam. Moj brat ma problemy ze słuchem. Poszedł na badanie po skieorwaniu przez lekarza i wskazaniu konkretnego miejsca tzn właśnie tej firmy ze to niby najlepsza w Lublinie. Po badaniu okazało sie ze nie ma wyjścia, jest zmuszony kupić dwa aparaty po 4500(!). Brat ma drugi stopień niepełnosprawnosci wiec zasugerowali skorzystac z pefronu. Oczywiscie wiemy ze mozemy ale dopłata z pefronu to koszt rzedu tysiac złotychwiec nadal nie rozumiem ceny aparatów. Robiłam rozeznanie, w innych punkat zaproponowano mu aparaty po 3000-3500 złotych. to już jest 2 tysiące mniej. Okazuje sie ze robią od razu wycisk ucha i trzeba za niego zapłacić chociaż jest on refndowan ze srodków nfz. Spotkałam sie po tym wszystkim z dwiema osobami ktore były potraktowane w podobny sposób. Mineły dwa miesiace wiec juz odpuściłąm sobie jakiekolwiek reklamacje ale jestem strasznie zirytowana tą firmą, jej polityką i wysokimi cenami nieadekwatnymi do jakości obsługi. Najgorsza sieciówka na jaką można trafić!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niestety potwierdzam. Ceny jakie w tym roku oferuje ta firma sa po prostu z kosmosu!! Przy takiej obnizce dofinasowania z perfonu dobre aparaty sa poza mozlwisociami. W tym roku aparaty sluchowe tzn dopłaty sa w jakims kryzysie, a oni w zaden sposob nie pomagaja człowiekowi w prolemie. Firma bardzo traci na renomie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zostałem w Słuchmecie fatalnie potraktowany ,nie polecam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie polecam tej firmy osoby pracujące w niej to bydło niemiłe 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...