Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Upominek dla seniora?

Utworzony przez karolajn, 10 grudnia 2014 r. o 15:07
Mają tam grupy dla seniorów? Nawet nie wiedziałam. Może i ja pomyślę, żeby mamie sprezentować na gwiazdkę :D Bo ona się stresuje, że z młodymi nie da rady, ale może jakby byli ludzie w jej wieku to by się przełamała. Myślałam, że tam tylko młodzież i dzieci. Bo znajoma mi opowiadała, że empik school ma zajęcia specjalne dla dzieciaków, jej córcia chodzi i ponoć super się tam bawi :) Zajęcia mają po 30 minut i mała w ogóle nie czuje, że się uczy. Fajnie, że są tacy otwarci na różne grupy wiekowe. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może faktycznie jakieś suplementy diety, witaminy itp. To się zazwyczaj przydaje i dla seniora nie jest to prezent nie na miejscu. Ja też lubię czasem kupić jakieś fajne ciepłe skarpety lub pantofle. Zresztą o ich zdrowie i dibre samopoczucie trzeba dbać zawsze. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a nie elegansza będzie biżuteria? przecież są sklepy z niedrogą sztuczną biżuterią i to naprawdę wytworna. pani seniorce może jakąś broszkę, a panu seniorowi hmmm..........może taki kieszonkowy zegarek ***s://***edibazzar.pl/kieszonkowy-zegarek-steampunk-srebrny-m.html ? moim zdaniem idealny dla starszych panów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...