Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Polska to biedny katolski kraik. To tylko ode mnie zależy co palę, pije czy śpię z partnerem czy kilkoma partnerami/partnerkami. Tak samo TYLKO ode mnie zależy jakie biorę narkotyki. Państwu nic do tego! Jak mamy dogonic cywilizacje zachodu jak cały czas piSSowskie państwo nam wszystkiego zabrania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oj captcha gu wno mnie obchodzi na czym ty jedziesz ale pod jednym warunkiem, że społeczeństwo nie będzie płaciło za twoje leczenie Bo to że ty jego wymagasz wynika z twojego wpisu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rom23 przecież wpis captcha to prowokacja. Kto normalny wiąże ćpanie z postępem cywilizacyjnym? Captcha to jakiś pisowczyk, który chce ośmieszyć wolność osobistą łącząc ją z ćpaniem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cały ten "Harpagan" przekręca/kłamie niemiłosiernie. Przecież captcha nie pisał, że postęp cywilizacyjny wiąże się ze ćpaniem, tylko że bez wolności osobistej nie ma postępu. Różne rzeczy można oceniać ujemnie, np. "niewierność małżeńską", co nie znaczy, że władze powinny mieć prawo karać za te rzeczy. Jeszcze "Harpagan" wmawia, że to "pisowczyk chce ośmieszyć"... Słuszne zdaje się to, że (w obecnym "systemie") władze mogą się powoływać na wydatki na leczenie spożywających różne używki jako na podstawę zakazów. Tyle że ten cały "system" obowiązkowego opłacania z góry wszelkiego leczenia jest głupi i przeciwny myśli wyrażonej przez captcha - jest przeciw wolności jednostki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...