Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Chciałoby się rzec. Co mi zrobisz jak mnie złapiesz? Mandaty sobie mogą wlepiać. Problem w tym, że bez niepodważalnego zapisu prawnego, to są nieistotne świstki papieru. Ale przynajmniej pierwszy raz w życiu słyszę, że kogoś ukarano za picie w miejscu publicznym. Czyli jednak koronawirus to najcudowniejsza rzecz, ktora się przydażyła. Nie ma wojen, nie ma głodu, nie ma uchodźców. Ba! Ceny nie rosną, nie ma świnskiej grypy, brak suszy?! Co się stało? Już czekam z niecierpliwością na kolejną pandemię. Ile obecnie jest chorych... 1,5 mln? I dlatego wszystkich pozamykano, przynajmniej w Polsce?! To teraz mogę zaszokować społeczeństwo. Na trąd co roku choruje 2.000.000 ludzi. I to nie tylko w Indiach, ale również w USA i Europie. Dlaczego nikogo nie izolowali?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"uporczywie nie odbierał", ja pierdykam, co to za neologizm. może wyłączył dźwięk i poszedł spać, bo ile można
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kary za nieodbieranie telefonu!?! Już nawet odbieranie telefonu staje się przymusowe. Skandaliczny totalitaryzm!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niema takiego przymusu żebym odbierał telefon z resztą to są pajace
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...