Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

wypadające włosy

Utworzony przez felicja, 13 lutego 2017 r. o 11:50
Mój partner ma Biotebal men i naprawdę skończyły się jego kłopoty z wypadaniem włosów. Uważam, że ma całkiem przyzwoitą cenę i człowiek zdecydowanie nie przepłaca. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ostatnio słyszałam, jak wypowiadała się trycholog i mówiła, że biotyna w dużych dawkach to tylko chwyt merketingowy, bo nadmiaru nasz organizm i tak nie przyswaja. No i teraz jestem w kropce, włosy mi lecą jak szalone, nie wiem, czy to kwestia zmęczenia, stresu, czy przesilenia wiosennego, ale przydałoby mi się jakieś mocne wzmocnienie. Polecicie coś, co ma potwierdzone efekty?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Też słyszałam że biotyna to nie wszystko. Jak  chcesz dobry suplement to Vitapil mogę polecić. Bierze się jedną tabletkę dziennie podczas posiłku. Mega bogaty ma skład i na prawde działa. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgodze się z przedmówczynią, Vitapil uratował mne bardzo, już nie miałam nadziei masakra poprostu. Efekty pojawiły się juz po około miesiącu. Jestem mega zadowolona.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nowa, ja też z niego korzystm i akurat w moim przypadku wybór był bardzo trafiony. Nie mam już kłopotów z nadmiwernym wypadaniem włosów. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po waszych namowach też kupiłam Vitapil, zaczełam właśnie kurację, już się nie mogę doczekać efektów! :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tarczyca bywa podstępna, przez długi czas nie daje o sobie znać by w końcu szaleć na całego. Ja niestety mam z nia kłopoty i musze ją kontrolować. Szczere mówiąc jedyne, czego używam dla moich włosów to Biotebal. Po nim włosy naprawdę yglądają inacej. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proszę tutaj -  ***s://***fryzomania.pl/hair-medic-szampon-organiczny-przeciw-wypadaniu-wlosow-200ml.html  Żeby realnie można było uzyskać jakikolwiek efekt, najpierw trzeba skorzystać z odpowiedniej jakości kosmetyku. W przeciwnym wypadku nie będziecie mieć szans na jakąkolwiek zmianę na plus. No i do tego - systematyczność. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziewczyny, a czy któraś z Was stosuje może też ten lotion z Vitapil? Macie jakieś efekty? Kupiłam go sobie, ale dopiero zaczynam testować i ciekawa jestem efektów. Póki co mogę powiedzieć, że przepięknie pachnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja mam i jest przyjemny w stosowaniu, ale ja go stosuję razem z tabletkami vitapil, żeby działać kompleksowo. Mam pierwsze efekty i włosy poprawiają się.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fajn ą ofertę preparatów na wypadanie włosów można znaleźć na ***s://kv1.pl/ . Zarówno w moim przypadku jak i kole żanki te produkty się dobrze sprawdzały więc myślę, że warto spróbować. Co do konkretnych propozycji zajrzyj do sieci coś sensownego uda się znaleźć. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
U mnie nic nie pomagało.. żadne cudowne preparaty ani szampony. Ratunkiem dla moich włosów okazała wizyta u trychologa, badania, a na samym końcu kuracja. Byłam w klinice Hair-Med. Jeżeli na Was również nic nie działa, to proponuję wybrać się do nich. Gwarantuję, że warto.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polecam Pure Collagen w kapsułkach od Noble Medica. W składzie zawiera kolagen z ryb morskich, który znacznie zapobiega wypadaniu włosów i wzmacnia ich kondycję. Używam go kilka miesięcy i  jestem bardzo zadowolony. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zmagam się z takim wypadaniem po ciąży, a dokładnie po urodzeniu dziecka, bo w ciąży włosy były piękne. Nie było to związane z hormonami, a po prostu organizm sobie tak postanowił. Pomogły mi kosmetyki KV-1 dostępne w sklepie kv1.pl.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedyś miałam bardzo gęste włosy, po ciązy mi się przerzadziłi i osłabiły. Musiałam je skrócić, zaczęłam używać wcierki kaminomoto, by je odbudować, jest lepiej. Mam nadzieję, że niedługo będę mogła znowu się chwalić długimi, gęstymi włosami. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tutaj macie wszystko pokazane - fryzomania.pl/tahe-organic-care-intensive-ampulki-przeciw-wypadaniu-wlosow-15x5ml.html Kwestia systematyczności w stosowaniu i efekt powinien być, ale od razu cudów nie będzie. Ale odpowiednie działanie zmiany przyniesie. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Spróbuj sobie może kosmetyków KV-1. To jest taka firma, która produkuje specjalistyczne lecznicze preparaty na wypadanie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak dla mnie najlepiej sprawdza się biotebal. Dopiero po nim zaczyma widzieć różnicę. To już dwa miesiące, został ostatni i wszystko będzie jak dawniej. Piękne włosy, zero wypadania i łamania się. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miesiąc temu zaczełam wzmacninie włosów Biotebalem, to mój sprawdzony produkt. Wiem jak działa i jak wpływa na mój orgaznim. Po ciąży włosy zawsze wypadają i potrzebują odpowiedniej pielęgnacji. Jeśli są o tego odpowiednie metody, warto z nich skozystać. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Martyna, on jest znany od lat ze swojego działania. Pamiętam jak kilka lat temu, po urodzeniu dziecka wypadały mi włosy. Trzy miesiące kuracji w zupełności wystarczyły, by odmienić ich stan. To naprawdę dobre rozwiązanie. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...