Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

wzdęcia

Utworzony przez emikow, 6 maja 2019 r. o 17:05
czesto po tłustych posiłkach boli mnie brzuch, jeest wzdęty a mnie to bardzo krepuje, głupio mi nawet wyjść ze znajomimi na obiad bo zaraz się zaczyna, znaie coś skutecznego?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
znam ten ból, też mam problem ze wzdęciam. Z domowych sposobów to polecam jeść wolniej, dokładnie przeżuwać, zamast herbaty do posiłku wybrać mięte, unikać gazoanych napojów. Ja też nosze ze sobą ulgasim, jak czuję że spodnie robią się za ciasne to biorę tabletkę i wszystko wraca co normy dosyć szybko
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miałam podobnie. Wprowadziłam do diety błonnik, ponieważ przeważnie spożywałam go bardzo bardzo mało. Zaczęłam pić shaki od Eco and Fit i problem zniknął. Ale musisz uważać, bo zbyt duża ilość błonnika też może źle wpływać na to. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie raz dokuczają mi wzdęcia, jak zjem za dużo, za szybko, w stresie czy zwyczajnie jakies potrawy wzdymające, od razu brzuch mam jak balon, rozpiera mnie i źle się czuję. Wtedy biorę ulgasim, bardzo mi te tabletki pomagają, t szybko brzuch wraca do normy no i wiadomo samopoczucie też od razu lepsze :) 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...