Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

wzmocnienie organizmu

Utworzony przez roller, 13 sierpnia 2019 r. o 20:37
co najlepsze żeby się trochę wzmocnić? nie mam na nic siły :(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a robiłeś jakies badania w ogóle ostatnio? zrób sobe morfologię, podpytaj lekarza co ewentualnie byś mógł wziąć, ja brałem kiedyś geriamoc, strasznie sie kiepsko czułem, lekarz mi kazał rzucić fajki, zmienić dietę i też coś sobie w aptece kupić witaminowego, to mi babeczka poleciła i ta kombinacja pomogła. W końcu coś zmieniłem w swojjej dieci i te witaminy tez mnie n anogi postawiły
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kupiłem sobie to geriamoc, może za szybko zeby mowić już o działaniu ale skład mnie przekonał, bardzo duża dawka żeń szenia, lecytyny, kwasu foliowego, jet też wapń, żelazo. Wszystko czego z wiekiem bardziej ię potrzebuje, liczę że efekt się pojawi, już czuję ze mam trochę wiecej energii
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...