Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

zatkane ucho

Utworzony przez sowa, 4 lipca 2019 r. o 20:12
czy coś samemu można zrobić na zatkane ucho? jestem u rodziny na wyjeździe i mam uczuci jakby mi włanie cos zatkanło, nie bardzo mam jak tu iść do lekarza
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak masz gdzieś pod ręką aptekę to kup sobie lix krople, kilka ray zapuścisz i powinno ucho odetkać, tam jest gliceryna która rozpuszcza woskowinę i lidokaina która działa przeciwbolowo, myśle ze szybko ci to pomoze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja się trochę bałam ryzykować i kupować leki bez konsultacji lekarza. Ale znalazłam doz.pl i środki zaradcze jak najbardziej zaczełam kupować. Fajne jest to że są tam opisy produktów jak i skład więc bez obaw znajdziesz coś odpowiedniego dla siebie nA BÓL
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zatkane ucho to najczęście efekt korka woskowinowego. Też biorę lix, bo on dodatkowo jest dobry przy stanach zapalnych, co mi się przytrafia czasem przy okazji kąpieli w morzu czy jeziorze. Korek się rozpszcza i po sprawie. Jeżeli to nie pomoże to zawsze można udać się do lekarza na płukanie. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy te krople lix można także u dziecka zastosować? syn narzeka na ucho, że mu się przytkało, o pójściu do lekarza nie chce nawet słyszeć, jak to sie powinno u dziecka stosować?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moje dziecko chodzi do podstawówki, ja podawałam Fonix. Już raz mi pomógł, dlatego szukałam sprawdzonej metody. Ból ucha to mało przyjemna sprawa i zapewniam, że trzeba jak najszybciej działąć. Nie dopuszczajcie, by infekcja się rozwinęła. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znam ten produkt, korzystałam z niego kiedy miałam kłopot z moim uchem i bardzo sobie chwalę, to jak szybko mi pomógł. Oszczędził mi stresu i wydatków związanych z prywatną wizytą larngologa. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...