Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Hańsk: Dźwig poleży jeszcze kilka tygodni?

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 11 sierpnia 2016 r. o 12:48 Powrót do artykułu
To szofer a nie kierowca , nie wiem jak przeszedł badania nie mówiąc o jego iq.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kilka tygodni? Wolne żarty. Lokalni złomiarze już zacierają ręcę i sprawdzają sprzęt. Dzień-dwa i śladu nie będzie. "Dźwig? Paanie, jaki dźwig? Tu nigdy żadnego dźwigu nie było.." :):)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moze ktos wrzuci dobrej jakosci fotki i link do nich DZIĘKUJĘ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co za kraj? 500zł? i teraz ja mam płacić z podatków za naprawę drogi?? bałwan niech teraz płaci za WSZYSTKO. Za reperacje drogi, za nerwy policjantów i śmiech ludzi...debil nawigacją się będzie tłumaczył, dożywotni zakaz prowadzenia pojazdów!j
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PROWADZIŁA GO NAWIGACJA, TO DLACZEGO ZLEKCEWAŻYŁ OGRANICZENIE TONAŻU - NA MARGINESIE - CZY MASA POJAZDU WYNOSI 100 TON CZY ZAMONTOWANY DŹWIG PODNOSI 96 TON - PRECYZJA SZTANDAROWYCH PISMAKÓW JEST POWALAJĄCA - NIEPODPISANY GIMNAZJALISTO "łm" - GDYBY POJAZD WAŻYŁ 100 TON, TO TRASA PRZEJAZDU MUSIAŁA BY BYĆ UZGODNIONA Z GDDKIA - POJAZD JEST NIENORMATYWNY. KOLEJNA SPRAWA WYTŁUMACZ MI GIMBAZO JAK MOŻNA " usunąć fragment pola kukurydzy, w którym leży dźwig " NA MARGINESIE PO POLSKU MÓWIMY - NA KTÓRYM LEŻY DŹWIG. O TYM W GIMNAZJACH NIE UCZĄ. POZDRAWIAM NACZELNEGO SZTANDARU LUDU VEL DZIENNIKA WSCHODNIEGO.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PRACODAWCA OPTYMALIZUJĄC KOSZTA DZIAŁALNOŚCI,  TYM RAZEM NIE ZAOSZCZĘDZIŁ GROSZA,  NIE WYSYŁAJĄĆ WCZEŚNIEJ PILOTA... A OPERATOR STARAŁ SIĘ WYKONĄC ZADANIE BO SZEF NALEGAŁ.. NAJLEPIEJ NA TYM ZAROBI PRODUCENT KUKURYDZY..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chciałem się tylko zapytać, czy są przyjęcia do tej firmy, co to dźwig leży w rowie, i czy jest miła atmosfera?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jutro go wyciagaja jestem na miejscu i juz trwaja przygotowania a zadna droga nie byla utwardzana :-P pozdrawiam ludzi odpowiedzialnych za ta akcje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...