Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wyrzuceni z Polski za pracę na czarno. Pracodawca też zapłaci karę

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 6 lutego 2020 r. o 09:20 Powrót do artykułu
Też mi osiągnięcie 3 osoby. 3/4 boltów, nielegalnych podwoźników, w Lublinie to ukraińcy bez prawa do pracy i bez prawa jazdy do tego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co to jest 1000 zeta dla nieuczciwego pracodawcy? Dowalic 100 -200 tysiecy od nielegala i zadnych nielegalnych pracownikow nie bedzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powinno być: wyprdlać z Polski w czasie do 30 godzin, zakaz wjazdu przez 10 lat, pracodawca kara 30 tysięcy !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Państwo podnosi najnizszą krajową a pracodawcy zatrudniają coraz więcej Ukraińców, bo mniej ich kosztują. Na zachodzie już się zmadrzyli i Polacy muszą zarabiać tyle samo co tamtejsi pracownicy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedy Polska była w podobnej sytuacji gospodarczej jak dziś Ukraina, też pracowałem nielegalnie i byłem deportowany. Wymądrzać się na forum jest łatwo. Bardzo "gościnna" jest Polska wschodnia ,nie ma co. Tym bardziej że ci ludzie nakręcają aktualnie Polską gospodarkę, po tym jak 2 miliony Rodaków wyjechało za lepszymi zarobkami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Głupota, karać za fizyczną prace
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no wiecie co ?a ja znam wielu co robią na czarno
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...