W tym roku mija 25 lat od powstania wojewódzkiego szpitala przy al. Kraśnickiej. Jako pierwsze uruchomione zostały oddziały: dziecięcy z izbą przyjęć, neonatologiczny oraz ginekologiczny. Powstała apteka szpitalna oraz szereg pracowni. Od 1990 roku stopniowo uruchamiano kolejne oddziały. W 1991 roku szpital, jako pierwszy w Polsce wschodniej, uruchomił pracownię ESWL, gdzie wykonywano i nadal wykonuje się zabiegi bezinwazyjnego kruszenia kamieni nerkowych. Fot. Maciej Kaczanowski
1/22
Maciej Kaczanowski
2/22
Maciej Kaczanowski
3/22
Maciej Kaczanowski
4/22
Maciej Kaczanowski
5/22
Maciej Kaczanowski
6/22
Maciej Kaczanowski
7/22
Maciej Kaczanowski
8/22
Maciej Kaczanowski
9/22
Maciej Kaczanowski
10/22
Maciej Kaczanowski
11/22
Maciej Kaczanowski
12/22
Maciej Kaczanowski
13/22
Maciej Kaczanowski
14/22
Maciej Kaczanowski
15/22
Maciej Kaczanowski
16/22
Maciej Kaczanowski
17/22
Maciej Kaczanowski
18/22
Maciej Kaczanowski
19/22
Maciej Kaczanowski
20/22
Maciej Kaczanowski
21/22
Maciej Kaczanowski
22/22
Maciej Kaczanowski
Podziel się
Oceń
Napisz komentarz
Komentarze
Aktualnie nie ma żadnych komentarzy. Bądź pierwszy, dodaj swój komentarz.
Napisz komentarz
Komentarze