Reklama
Kobieta Sukcesu 2019. Kandydatki
41/68
Renata Pastryk
Przedsiębiorca i współzałożycielka prężnie rozwijającej się firmy ECPS Group działającej w branży aut luksusowych. Członkini Włodawskiej Rady Biznesu. Osoba niezwykle kreatywna i chętnie angażująca się w pomoc innym.
Kod SMS SUKCES.45
42/68
Kinga Szerszeń
Wójt gminy Wola Masłowska startująca z Przymierza dla Ziemi Łukowskiej. Wcześniej była wiceprzewodniczącą Rady Powiatu Łukowskiego. Zaangażowana w pracę i akcje charytatywne.
Kod SMS SUKCES.46
43/68
Magdalena Sałek-Lewczyk
Wójt gminy Jabłonna. Osoba podbijająca serca nawet swoich politycznych oponentów. Stawia na rozwój gminy w poszanowaniu dla tradycji i kultury. Nie obcy jest jej los potrzebujących: zarówno ludzi, jak i zwierząt.
Kod SMS SUKCES.48
44/68
Maja Wolny
Doktor nauk humanistycznych. Przez wiele lat mieszkająca w Belgii, którą porzuciła by osiąść w Kazimierzu Dolnym. Pisarka. Autorka powieści „Czarne liście” uznanej za jedną z najlepszych książek 2017 roku. W 2018 r. otrzymała nagrodę literacką Hercule Poirotprijs w kategorii „debiuty” za powieść „Księgobójca” .
Kod SMS SUKCES.50
45/68
Magdalena Wójcik
Wójt Gminy Mełgiew. Była zastępca kierownika biura powiatowego Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa z siedzibą w Piaskach. Jej celem jest skuteczne sięganie po środki zewnętrzne oraz realizowanie inwestycji podnoszących komfort życia mieszkańców gminy.
Kod SMS SUKCES.51
Reklama
Napisz komentarz
Komentarze