Awaria wodociągu po rekordowym zużyciu wody. Mieszkańcy bez dostępu do bieżącej wody
Mieszkańcy części gminy Niedrzwica Duża muszą liczyć się z przerwami w dostawie wody. W sobotni wieczór doszło do awarii hydroforni, która – jak poinformował samorząd – była skutkiem ekstremalnych upałów i rekordowego zużycia wody.
Dzisiaj, 08:48