Następca Ivana Brkicia, czyli Motor Lublin w końcu ogłosił pierwszy transfer
W końcu jest pierwszy transfer Motoru. Mihai Popa podpisał z lubelskim klubem dwuletnią umowę, z opcją przedłużenia o kolejne 12 miesięcy. Dla kibiców żółto-biało-niebieskich, to jednak żadne zaskoczenie, bo o tym, że bramkarz z Rumunii trafi do zespołu trenera Mariusza Misiury mówiło się już od dłuższego czasu.
Dzisiaj, 20:04