Motor miał swoje momenty w meczu z liderem tabeli - Lechem Poznań, ale lepszy okazał się "Kolejorz", który wygrał w Lublinie 1:0. Dla żółto-biało-niebieskich to trzecia porażka z rzędu. Zanosi się, że jeszcze trzeba będzie się pomartwić o utrzymanie.
Niesamowita historia. Motor Lublin przegrywał w Poznaniu z Lechem 0:1, ale ostatecznie zgarnął trzy punkty po wygranej 2:1. Beniaminek jako pierwszy w tym sezonie pokonał "Kolejorza" na jego stadionie.