Motor miał swoje momenty w meczu z liderem tabeli - Lechem Poznań, ale lepszy okazał się "Kolejorz", który wygrał w Lublinie 1:0. Dla żółto-biało-niebieskich to trzecia porażka z rzędu. Zanosi się, że jeszcze trzeba będzie się pomartwić o utrzymanie.
Motor Lublin do ostatnich sekund walczył o wyrównanie w meczu z Lechem Poznań. Trzy punkty do domu zabrali jednak rywale, którzy wygrali na Motor Lublin Arenie 2:1.