Pechowa seria kolizji na S17. Ranny policjant trafił do szpitala
Dzisiaj na drodze ekspresowej S17 Lublin-Warszawa na wysokości Olempina w gminie Markuszów dwa samochody miały kolizję z łosiem. W auto służby drogowej wjechała ciężarówka, a to wpadło w zaparkowany tuż obok radiowóz. Jednego z funkcjonariuszy zabrało pogotowie.
02.05.2026 12:11
1