Mieli marihuanę i nożyce, chcieli włamać się do matiza

Dodano: 26 marca 2010, 15:30 Autor:

Dzielnicowi zatrzymali przy ulicy Zielonej w Lublinie dwóch młodych mężczyzn. Jeden miał przy sobie pudełko z marihuaną, a drugi 25-centymetrowe nożyce krawieckie. Przyznał się, że chciał ich użyć, by włamać do samochodu.

18-letni Grzegorz G. i 17-letni Łukasz Ż. pili w czwartek alkohol przy ulicy Zielonej. Zainteresowali się nimi policjanci.

Okazało się, że 18-latek miał przy sobie marihuanę. Przy 17-latku mundurowi znaleźli nożyce krawieckie o długości ok. 25 cm. – Mężczyzna nie potrafił logicznie wyjaśnić, w jakim celu nosi ze sobą metalowy przedmiot. Odpowiedzi, jakich udzielał, nie zadowoliły policjantów – mówi Dariusz Woliński z lubelskiej policji.

Ostatecznie 17-latek przyznał się, że chwilę wcześniej przy pomocy nożyc usiłował włamać się do zaparkowanego na ul. Biernackiego matiza. Łukasz Ż. wskazał policjantom, gdzie dokładnie znajduje się pojazd. Policjanci, którzy przyjechali na miejsce, zauważyli auto z uszkodzonym zamkiem w przednich drzwiach od strony kierowcy.

18-letni Grzegorz G. odpowie za posiadanie narkotyków, za co grozi kara do 3 lat więzienia. Jego kolega, 17-letni Łukasz Ż. przyznał się do popełnienia przestępstwa i poddał dobrowolnie karze sześciu miesięcy pozbawienia wolności w zawieszeniu na 2 lata i 500 zł. grzywny.

Czytaj więcej o:
  • alkohol
  • lublin
  • marihuana
  • narkotyki
  • nozyczki
  • polcija
  • policjanci
  • samochód
  • włamanie
Przeczytaj kolejny artykułzamknij okno X

Praktykant odkurzał w hotelu Europa i kopnął go prąd

alarm24 Kliknij i wyślij nam swojego newsa!
Najpopularniejsze

Kto byłby najlepszym kandydatem PO na prezydenta Lublina?

wyniki głosowania
Liczba głosów: 209.

Kontakt z reklamą »

Kontakt z redakcją »

Kontakt z marketingiem »

Zadzwoń 81 46 26 800

Napisz maila:

Napisz na Gadu-Gadu: 2231337

Serwisy społecznościowe

Corner Media sp. z o.o. w Lublinie zastrzegają, iż rozpowszechnianie jakichkolwiek artykułów i materiałów zamieszczonych w portalu www.dziennikwschodni.pl jest dozwolone wyłącznie z zachowaniem warunków korzystania z treści. Jakiekolwiek użycie treści wykraczające poza ww. warunki jest zabronione bez pisemnej zgody Corner Media i nabycia licencji. Sprawdź, w jaki sposób możesz uzyskać licencję na wykorzystanie treści.

Naruszenie tych zasad jest łamaniem prawa i grozi odpowiedzialnością karną.

Polityka dotycząca plików cookie

Wszelkie prawa zastrzeżone. Corner Media sp. z o.o. w Lublinie. 2001-2015.