Jesteś tu: Strona główna Matura 2010 Artykuł

Matura poprawkowa z matematyki 2010 - odpowiedzi, pytania, arkusze

Dodano: 31 sierpnia 2010, 12:00 Autor:

Matura poprawkowa z matematyki 2010

Matura poprawkowa z matematyki 2010 (fot. archiwum)

Matura 2010: Poprawka - pytania i odpowiedzi - z matematyki i innych przedmiotów jednak udostępnione przez CKE! Rozwiązania ściągniesz z naszej strony.

Matura poprawkowa 2010 odbyła się w ubiegłym tygodniu. Pisało ją kilka tysięcy uczniów z województwa lubelskiego, którzy nie zdali egzaminu z jednego przedmiotu maturalnego w części ustnej lub części pisemnej w pierwszym terminie.

Początkowo Centralna Komisja Egzaminacyjna nie chciała udostępnić pytań, arkuszy i kluczy odpowiedzi. Zrobiła to dopiero po tym, jak wniosek złożył poseł Maks Kraczkowski.

- Za podstawę prawną przyjąłem ustawę o dostępie do informacji publicznej, z której ma prawo korzystać każdy obywatel, a co oczywiste również tegoroczni maturzyści - czytamy na stronie posła.

Matura poprawkowa - matematyka, j. polski, j. angielski - pytania, odpowiedzi, arkusze znajdziesz w ramce po lewej stronie

Czytaj więcej o:
  • matura
  • matura 2010 poprawka
  • matura poprawka 2010
  • matura poprawkowa 2010
  • matura poprawkowa z matematyki
alarm24 Kliknij i wyślij nam swojego newsa!
Najpopularniejsze
Brak ankiety.

Kontakt z reklamą »

Kontakt z redakcją »

Kontakt z marketingiem »

Zadzwoń 81 46 26 800

Napisz maila:

Napisz na Gadu-Gadu: 2231337

Serwisy społecznościowe

Corner Media sp. z o.o. w Lublinie zastrzegają, iż rozpowszechnianie jakichkolwiek artykułów i materiałów zamieszczonych w portalu www.dziennikwschodni.pl jest dozwolone wyłącznie z zachowaniem warunków korzystania z treści. Jakiekolwiek użycie treści wykraczające poza ww. warunki jest zabronione bez pisemnej zgody Corner Media i nabycia licencji. Sprawdź, w jaki sposób możesz uzyskać licencję na wykorzystanie treści.

Naruszenie tych zasad jest łamaniem prawa i grozi odpowiedzialnością karną.

Polityka dotycząca plików cookie

Wszelkie prawa zastrzeżone. Corner Media sp. z o.o. w Lublinie. 2001-2015.