Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Biała Podlaska

7 grudnia 2016 r.
12:18

Dwie kolizje wozów strażackich jadących na akcję gaśniczą (zdjęcia)

101 18 A A
Kolizja w Ciciborze Małym. Fot. policja
Kolizja w Ciciborze Małym. Fot. policja

We wtorek rano wybuchł pożar zabytkowego dworku w Nosowie. Do akcji gaśniczej skierowano kilka jednostek straży pożarnej z powiatu. Dwie z nich niestety nie dotarły na akcję

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Wtorkowy poranek nie był szczęśliwy dla dwóch załóg straży pożarnej, które jechały na akcję gaśniczą w miejscowości Nosów. Do pożaru zabytkowego dworku wysłano kilka zastępów straży. Jeden z nich w Ciciborze Małym zderzył się z fiatem. Drugi w Starej Bordziłówce podczas wyprzedzania doprowadził do zderzenia z tirem. Na szczęcie w obydwu przypadkach nikomu nie stało się nic poważnego.

 W Ciciborze Małym jadący na sygnałach wóz bojowy Renault zawodowych strażaków z Białej Podlaskiej z trzema osobami na pokładzie, zderzył się z jadącym z naprzeciwka Fiatem Cinquecento kierowanym przez 44-letnią mieszkankę Witulina, z którą podróżowały dwie 17-latki z tej samej miejscowości.

W wyniku kolizji wóz strażacki przewrócił się na bok w przydrożnym rowie. Kierującej Fiatem nic się nie stało, natomiast jego pasażerki zostały zabrane do bialskiego szpitala, gdzie po badaniach stwierdzono, że doznały one ogólnych potłuczeń i niewielkich zranień. Strażacy wyszli z kolizji cało. 

Do drugiej kolizji doszło natomiast w Starej Bordziłówce. Tam wóz bojowy Jelcz strażaków ochotników z Worgul, którym jechały cztery osoby, doprowadził do zderzenia z samochodem ciężarowym marki Scania, którego kierowcą był 41-latek z Łochowa. Do kolizji doszło w trakcie wyprzedzania ciężarówki przez wóz strażacki, którego kierowca stracił panowanie nad pojazdem na śliskiej i oblodzonej jezdni i uderzył w bok wyprzedzanego samochodu ciężarowego. W wyniku zderzenia obydwa pojazdy zjechały do przydrożnego rowu. Na szczęście nikomu nic się nie stało.

Kierowca wozu strażackiego, 62-latek z Worgul, został ukarany mandatem za spowodowanie kolizji. W przypadku obydwu zdarzeń ich uczestnicy byli trzeźwi.

 

Komentarze 18

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Sponsor straży pożarnej / 8 grudnia 2016 o 11:50
Oho, widzę że kierowcy ze straży ujawnili się tu na forum, tak więc oto kilka słów bezpośrednio do nich: jeździcie gorzej niż pijaki i jeszcze marzy się wam traktowanie jak bohaterów? Myślicie że winę za waszą nieudolność ponoszą drogowcy? Nic z tego, nie da się zawsze zapewnić czarnej nawierzchni dróg, zwłaszcza na drogach ostatnej kategorii odśnieżania. Jak ktoś chce być zawodowym kierowcą to musi umieć jeździć także po białym. Pamiętajcie też że nie macie bezwzględnego pierwszeństwa przejazdu, że to wy macie zachować szczególną ostrożność, że w razie wypadku należy wam się kara - i to oby jak najsurowsza, bo już się wam w dupach poprzewracało! Teraz pewne znowu zaczniecie szczekać, tak więc jeszcze jedna uwaga: to ja was utrzymuję ze swoich podatków, tak więc mam prawo do krytyki i mam prawo żądać żeby was wymieniono na takich kierowców, którzy nie będą powodować zagrożenia na drogach.
Oho, widzę że kierowcy ze straży ujawnili się tu na forum, tak więc oto kilka słów bezpośrednio do nich: jeździcie gorzej niż pijaki i jeszcze marzy się wam traktowanie jak bohaterów? Myślicie że winę za waszą nieudolność ponoszą drogowcy? Nic z tego, nie da się zawsze zapewnić czarnej nawierzchni dróg, zwłaszcza na drogach ostatnej kategorii odśnieżania. Jak ktoś chce być zawodowym kierowcą to musi umieć jeździć także po białym. Pamiętajcie też że nie macie bezwzględnego pierwszeństwa przejazdu, że to wy macie zachować szczególną ostrożność... rozwiń
Avatar
Gość / 8 grudnia 2016 o 00:19
Henio... Patologia ? tylko jak coś się dzieje to OSP jest pierwsza na miejscu zdarzenia. Po drugie osoby w tym przypadku były trzeźwe i jechały z pomocą w małej miejscowości a nie ty tu wyskakujesz z Warszawą gdzie są przekręty ,mafia i tak dalej . zino sam jesteś ćwokiem !!! jak masz takie zdanie o nich to już dawno Ci piwni wpie... a jak będzie się coś u Ciebie działo oby żaden się nie ruszył do akcji. brawo za szacunek i podejście
Avatar
Gość / 8 grudnia 2016 o 00:12
Śmiech !!! to nie kierowca straży powinien być ukarany tylko osoby odpowiedzialne za odśnieżanie oraz zadbanie o posypanie drogi. Straż jechała z pomocą zamian sami wpadli w problem a drogowcy piją kawę za ciepłym biurkiem i mają wszystko w d .
Avatar
Strażak Sam / 7 grudnia 2016 o 19:19
Jarema Stępowski tak kończył piosenkę o pożarze na Tamce:                                                         A tu się pali jak cholera, jak cholera, jak cholera Ogień bucha jak cholera, nie wiadomo skąd A naród stoi, łeb zadziera, łeb zadziera, łeb zadziera A tu się pali jak cholera, z każdej strony swąd. (....)                                                                                                 Trzy godziny my walczyli, my walczyli, my walczyli Bo strażaki w takiej chwili bardzo dzielne są Wszyscy my się napocili, napocili, napocili Trzy godziny my walczyli, aż się spalił dom.                                                                                                          Dzięki ofiarnej pomocy straży pożarnej fundamenta zostali uratowane.
Jarema Stępowski tak kończył piosenkę o pożarze na Tamce:                                                         A tu się pali jak cholera, jak cholera, jak cholera Ogień bucha jak cholera, nie wiadomo skąd A naród stoi, łeb zadziera, łeb zadziera, łeb zadziera A tu się pali jak cholera, z każdej strony swąd. (....)                                                                                                 Trzy godziny my walczyli, my walczyli, my walczyli Bo strażaki w takiej chwili bardzo dzielne są Wszysc... rozwiń
Avatar
Henio / 7 grudnia 2016 o 19:07
Wszyscy którzy jeżdżą na sygnale to patologia. W Warszawie niedawno kierujący policyjnym radiowozem zabił pieszego, który przechodził przez ulicę na zielonym świetle. Później kierujący straży pożarnej zabił traktorzystę który miał pecha akurat stać na poboczu. Z kolei pod Zamościem kierujący karetką nie zmieścił się na zakręcie - przewożony pacjent nie żyje. A teraz jeszcze to. A to tylko kilka przykładów, w rzeczywistości spowodowanych przez nich wypadków jest mnóstwo. Może wreszcie ktoś się obudzi i odbierze tym wariatom ich przywileje? Jakim wariatom? Może oni są tylko niedoszkoleni? A patologią to jest włażenie, nawet na zielonym świetle, pod jadący na sygnałach samochód, a także wypisywanie głupot o szaleńcach i wariatach. 
Wszyscy którzy jeżdżą na sygnale to patologia. W Warszawie niedawno kierujący policyjnym radiowozem zabił pieszego, który przechodził przez ulicę na zielonym świetle. Później kierujący straży pożarnej zabił traktorzystę który miał pecha akurat stać na poboczu. Z kolei pod Zamościem kierujący karetką nie zmieścił się na zakręcie - przewożony pacjent nie żyje. A teraz jeszcze to. A to tylko kilka przykładów, w rzeczywistości spowodowanych przez nich wypadków jest mnóstwo. Może wreszcie ktoś się obudzi i odbierze tym wariatom ich przywile... rozwiń
Avatar
Zino / 7 grudnia 2016 o 18:37
Dostał tylko mandat? Ci ze straży itp. to jeżdżą tak, że z automatu powinni dostawać co najmniej 10 lat pierdla. Mieszkam koło jednostki straży, praktycznie nie ma tygodnia żeby te ćwoki nie próbowały mnie rozjechać!
Avatar
Gość / 7 grudnia 2016 o 16:23
Kurwa ludzie jak można mieć pretensję do służb ratunkowych przecież to oni są od tego aby ratować nam życie jeżeli jedzie straż pożarna na sygnałach do akcji starajmy się o to aby nie utrudniać im przejazdu czasami parę sekund może uratować komuś życie nie rozumiem tego zdania ,,Po Lublinie też jeżdżą i trąbią jak szaleńcy!'' dla niech najcenniejszy jest czas aby dojechać jak najszybciej do miejsca zdarzenia a trąbią po to aby nas ostrzec przez zbliżającym się pojazdem uprzywilejowanym aby nie wchodzić w tym czasie na przejście dla pieszych oni to robią tylko po to abyśmy byli bezpieczni i nie zachodzili im drogi. Szanujmy Druhów Strażaków bo to oni są naszymi bohaterami.
Kurwa ludzie jak można mieć pretensję do służb ratunkowych przecież to oni są od tego aby ratować nam życie jeżeli jedzie straż pożarna na sygnałach do akcji starajmy się o to aby nie utrudniać im przejazdu czasami parę sekund może uratować komuś życie nie rozumiem tego zdania ,,Po Lublinie też jeżdżą i trąbią jak szaleńcy!'' dla niech najcenniejszy jest czas aby dojechać jak najszybciej do miejsca zdarzenia a trąbią po to aby nas ostrzec przez zbliżającym się pojazdem uprzywilejowanym aby nie wchodzić w tym czasie na przejście dla pieszych ... rozwiń
Avatar
Pablo / 7 grudnia 2016 o 15:30
inaczej byś gadał gdyby palił ci się dorobek życia albo bliska osoba umierała na twoich oczach .......
Avatar
Marek / 7 grudnia 2016 o 15:28
Wszyscy którzy jeżdżą na sygnale to patologia. W Warszawie niedawno kierujący policyjnym radiowozem zabił pieszego, który przechodził przez ulicę na zielonym świetle. Później kierujący straży pożarnej zabił traktorzystę który miał pecha akurat stać na poboczu. Z kolei pod Zamościem kierujący karetką nie zmieścił się na zakręcie - przewożony pacjent nie żyje. A teraz jeszcze to. A to tylko kilka przykładów, w rzeczywistości spowodowanych przez nich wypadków jest mnóstwo. Może wreszcie ktoś się obudzi i odbierze tym wariatom ich przywileje?
Avatar
CichoCiemny / 7 grudnia 2016 o 15:20
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Po Lublinie też jeżdżą i trąbią jak szaleńcy!
Jak będzie Ci się palił dom to mają stać w korkach i czekać na zielone światło? Ludzie zacznijcie myśleć
Avatar
Sponsor straży pożarnej / 8 grudnia 2016 o 11:50
Oho, widzę że kierowcy ze straży ujawnili się tu na forum, tak więc oto kilka słów bezpośrednio do nich: jeździcie gorzej niż pijaki i jeszcze marzy się wam traktowanie jak bohaterów? Myślicie że winę za waszą nieudolność ponoszą drogowcy? Nic z tego, nie da się zawsze zapewnić czarnej nawierzchni dróg, zwłaszcza na drogach ostatnej kategorii odśnieżania. Jak ktoś chce być zawodowym kierowcą to musi umieć jeździć także po białym. Pamiętajcie też że nie macie bezwzględnego pierwszeństwa przejazdu, że to wy macie zachować szczególną ostrożność, że w razie wypadku należy wam się kara - i to oby jak najsurowsza, bo już się wam w dupach poprzewracało! Teraz pewne znowu zaczniecie szczekać, tak więc jeszcze jedna uwaga: to ja was utrzymuję ze swoich podatków, tak więc mam prawo do krytyki i mam prawo żądać żeby was wymieniono na takich kierowców, którzy nie będą powodować zagrożenia na drogach.
Oho, widzę że kierowcy ze straży ujawnili się tu na forum, tak więc oto kilka słów bezpośrednio do nich: jeździcie gorzej niż pijaki i jeszcze marzy się wam traktowanie jak bohaterów? Myślicie że winę za waszą nieudolność ponoszą drogowcy? Nic z tego, nie da się zawsze zapewnić czarnej nawierzchni dróg, zwłaszcza na drogach ostatnej kategorii odśnieżania. Jak ktoś chce być zawodowym kierowcą to musi umieć jeździć także po białym. Pamiętajcie też że nie macie bezwzględnego pierwszeństwa przejazdu, że to wy macie zachować szczególną ostrożność... rozwiń
Avatar
Gość / 8 grudnia 2016 o 00:19
Henio... Patologia ? tylko jak coś się dzieje to OSP jest pierwsza na miejscu zdarzenia. Po drugie osoby w tym przypadku były trzeźwe i jechały z pomocą w małej miejscowości a nie ty tu wyskakujesz z Warszawą gdzie są przekręty ,mafia i tak dalej . zino sam jesteś ćwokiem !!! jak masz takie zdanie o nich to już dawno Ci piwni wpie... a jak będzie się coś u Ciebie działo oby żaden się nie ruszył do akcji. brawo za szacunek i podejście
Avatar
Gość / 8 grudnia 2016 o 00:12
Śmiech !!! to nie kierowca straży powinien być ukarany tylko osoby odpowiedzialne za odśnieżanie oraz zadbanie o posypanie drogi. Straż jechała z pomocą zamian sami wpadli w problem a drogowcy piją kawę za ciepłym biurkiem i mają wszystko w d .
Avatar
Strażak Sam / 7 grudnia 2016 o 19:19
Jarema Stępowski tak kończył piosenkę o pożarze na Tamce:                                                         A tu się pali jak cholera, jak cholera, jak cholera Ogień bucha jak cholera, nie wiadomo skąd A naród stoi, łeb zadziera, łeb zadziera, łeb zadziera A tu się pali jak cholera, z każdej strony swąd. (....)                                                                                                 Trzy godziny my walczyli, my walczyli, my walczyli Bo strażaki w takiej chwili bardzo dzielne są Wszyscy my się napocili, napocili, napocili Trzy godziny my walczyli, aż się spalił dom.                                                                                                          Dzięki ofiarnej pomocy straży pożarnej fundamenta zostali uratowane.
Jarema Stępowski tak kończył piosenkę o pożarze na Tamce:                                                         A tu się pali jak cholera, jak cholera, jak cholera Ogień bucha jak cholera, nie wiadomo skąd A naród stoi, łeb zadziera, łeb zadziera, łeb zadziera A tu się pali jak cholera, z każdej strony swąd. (....)                                                                                                 Trzy godziny my walczyli, my walczyli, my walczyli Bo strażaki w takiej chwili bardzo dzielne są Wszysc... rozwiń
Avatar
Henio / 7 grudnia 2016 o 19:07
Wszyscy którzy jeżdżą na sygnale to patologia. W Warszawie niedawno kierujący policyjnym radiowozem zabił pieszego, który przechodził przez ulicę na zielonym świetle. Później kierujący straży pożarnej zabił traktorzystę który miał pecha akurat stać na poboczu. Z kolei pod Zamościem kierujący karetką nie zmieścił się na zakręcie - przewożony pacjent nie żyje. A teraz jeszcze to. A to tylko kilka przykładów, w rzeczywistości spowodowanych przez nich wypadków jest mnóstwo. Może wreszcie ktoś się obudzi i odbierze tym wariatom ich przywileje? Jakim wariatom? Może oni są tylko niedoszkoleni? A patologią to jest włażenie, nawet na zielonym świetle, pod jadący na sygnałach samochód, a także wypisywanie głupot o szaleńcach i wariatach. 
Wszyscy którzy jeżdżą na sygnale to patologia. W Warszawie niedawno kierujący policyjnym radiowozem zabił pieszego, który przechodził przez ulicę na zielonym świetle. Później kierujący straży pożarnej zabił traktorzystę który miał pecha akurat stać na poboczu. Z kolei pod Zamościem kierujący karetką nie zmieścił się na zakręcie - przewożony pacjent nie żyje. A teraz jeszcze to. A to tylko kilka przykładów, w rzeczywistości spowodowanych przez nich wypadków jest mnóstwo. Może wreszcie ktoś się obudzi i odbierze tym wariatom ich przywile... rozwiń
Avatar
Zino / 7 grudnia 2016 o 18:37
Dostał tylko mandat? Ci ze straży itp. to jeżdżą tak, że z automatu powinni dostawać co najmniej 10 lat pierdla. Mieszkam koło jednostki straży, praktycznie nie ma tygodnia żeby te ćwoki nie próbowały mnie rozjechać!
Avatar
Gość / 7 grudnia 2016 o 16:23
Kurwa ludzie jak można mieć pretensję do służb ratunkowych przecież to oni są od tego aby ratować nam życie jeżeli jedzie straż pożarna na sygnałach do akcji starajmy się o to aby nie utrudniać im przejazdu czasami parę sekund może uratować komuś życie nie rozumiem tego zdania ,,Po Lublinie też jeżdżą i trąbią jak szaleńcy!'' dla niech najcenniejszy jest czas aby dojechać jak najszybciej do miejsca zdarzenia a trąbią po to aby nas ostrzec przez zbliżającym się pojazdem uprzywilejowanym aby nie wchodzić w tym czasie na przejście dla pieszych oni to robią tylko po to abyśmy byli bezpieczni i nie zachodzili im drogi. Szanujmy Druhów Strażaków bo to oni są naszymi bohaterami.
Kurwa ludzie jak można mieć pretensję do służb ratunkowych przecież to oni są od tego aby ratować nam życie jeżeli jedzie straż pożarna na sygnałach do akcji starajmy się o to aby nie utrudniać im przejazdu czasami parę sekund może uratować komuś życie nie rozumiem tego zdania ,,Po Lublinie też jeżdżą i trąbią jak szaleńcy!'' dla niech najcenniejszy jest czas aby dojechać jak najszybciej do miejsca zdarzenia a trąbią po to aby nas ostrzec przez zbliżającym się pojazdem uprzywilejowanym aby nie wchodzić w tym czasie na przejście dla pieszych ... rozwiń
Avatar
Pablo / 7 grudnia 2016 o 15:30
inaczej byś gadał gdyby palił ci się dorobek życia albo bliska osoba umierała na twoich oczach .......
Avatar
Marek / 7 grudnia 2016 o 15:28
Wszyscy którzy jeżdżą na sygnale to patologia. W Warszawie niedawno kierujący policyjnym radiowozem zabił pieszego, który przechodził przez ulicę na zielonym świetle. Później kierujący straży pożarnej zabił traktorzystę który miał pecha akurat stać na poboczu. Z kolei pod Zamościem kierujący karetką nie zmieścił się na zakręcie - przewożony pacjent nie żyje. A teraz jeszcze to. A to tylko kilka przykładów, w rzeczywistości spowodowanych przez nich wypadków jest mnóstwo. Może wreszcie ktoś się obudzi i odbierze tym wariatom ich przywileje?
Avatar
CichoCiemny / 7 grudnia 2016 o 15:20
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Po Lublinie też jeżdżą i trąbią jak szaleńcy!
Jak będzie Ci się palił dom to mają stać w korkach i czekać na zielone światło? Ludzie zacznijcie myśleć
Zobacz wszystkie komentarze 18

Skomentuj

Komentujesz jako Gość
Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

3-latek cierpi na rzadką chorobę genetyczną. Karola zabija jego własne ciało
Uwaga! TVN
film

3-latek cierpi na rzadką chorobę genetyczną. Karola zabija jego własne ciało 13 0

Trzyletniego Karola zabija nie choroba, ale jego własne ciało. Śmiertelnym wrogiem chłopca jest jego kręgosłup, który naciska na serce, płuca, tchawicę. Karol to jeden z kilkuset ludzi na świecie, którzy chorują na bardzo rzadką chorobę genetyczną - zespół Bealsa. Ratunkiem dla niego jest nowatorska operacja w USA.

Niedziela słoneczna. Od poniedziałku chmur będzie przybywać
film

Niedziela słoneczna. Od poniedziałku chmur będzie przybywać 0 0

Jeszcze tylko w niedzielę będziemy cieszyć się pogodą spod znaku słonecznego wyżu. Od poniedziałku chmur będzie przybywać. Czeka nas porcja deszczu i burz, które zostaną z nami co najmniej do czwartku.

Nadzór budowlany nakazał rozbiórkę parkingu przy ul. Kopernika

Nadzór budowlany nakazał rozbiórkę parkingu przy ul. Kopernika 0 2

Mieszkańców kilku bloków przy ulicy Kopernika zaniepokoiła zapowiedź likwidacji miejsc postojowych. Okazuje się, że to decyzja powiatowego inspektora nadzoru budowlanego.

Najdłużej pracująca Mama SOS na świecie. Wychowała 19 dzieci

Najdłużej pracująca Mama SOS na świecie. Wychowała 19 dzieci 11 7

Po 30 latach pracy i wychowaniu 19 dzieci na emeryturę przechodzi Danuta Ulidowicz, najdłużej pracująca Mama SOS na świecie. Marzy tylko o tym, żeby rano po przebudzeniu nigdzie nie musieć gnać i zwiedzić kilka wspaniałych miejsc. Szanse na zrealizowanie planów są jednak niewielkie, bo jej dzieci już przygotowują grafik, kogo odwiedzi w pierwszej kolejności.

Nowe mieszkania w centrum. Na tyłach pałacu stanie nowy budynek

Nowe mieszkania w centrum. Na tyłach pałacu stanie nowy budynek 0 1

Przy ul. Staszica trwa porządkowanie terenu na tyłach pałacu Potockich. Inwestor wyburzył charakterystyczny mur i gospodarcze budynki. Zanim zacznie w ich miejscu stawiać nowy budynek będzie tu znów można parkować

Wybrzeże Gdańsk –  Speed Car Motor Lublin 43:47. Finisz godny lidera

Wybrzeże Gdańsk – Speed Car Motor Lublin 43:47. Finisz godny lidera 0 3

Speed Car Motor Lublin po fenomenalnej końcówce i podwójnych zwycięstwach w trzech z czterech ostatnich biegów, pokonał na wyjeździe Zdunek Wybrzeże Gdańsk 47:43.

Unikaj pozorów i nawyków. Wkrótce Międzynarodowy Dzień Tańca
MAGAZYN

Unikaj pozorów i nawyków. Wkrótce Międzynarodowy Dzień Tańca 0 0

To skomplikowane: Międzynarodowy Dzień Tańca będzie 29 kwietnia. Spektakl, którego nie można przegapić: 28 kwietnia. Ale już 26 kwietnia trzeba iść na projekcję. Generalnie: dużo tańczenia na różne sposoby!

Gwardia Opole – Azoty Puławy 25:23. Historyczny awans!

Gwardia Opole – Azoty Puławy 25:23. Historyczny awans! 7 1

Zespół trenera Daniela Waszkiewicza po meczu pełnym zwrotów akcji i emocji przegrał co prawda w Opolu, ale awansował do finału Pucharu Polski. O sukcesie gości zadecydował rzut Nikoli Prce cztery sekundy przed końcem spotkania

Lubelskie ma nowych Ambasadorów. Wśród nich jest gwiazda polskiej telewizji
ZDJĘCIA
galeria

Lubelskie ma nowych Ambasadorów. Wśród nich jest gwiazda polskiej telewizji 18 9

Grażyna Torbicka, Spółdzielnia Mleczarska Spomlek oraz Wschodnie Centrum Leczenia Oparzeń i Chirurgii Rekonstrukcyjnej w Łęcznej to nowi Ambasadorzy Województwa Lubelskiego. Tytuły przyznano podczas uroczystej gali w Targach Lublin. W jej trakcie ogłoszono także laureatów certyfikatu Marka Lubelskie.

Wisła Puławy – GKS Jastrzębie 0:1. Lider zbyt mocny

Wisła Puławy – GKS Jastrzębie 0:1. Lider zbyt mocny 2 0

Po dwóch zwycięstwach z rzędu Wisła musiała się pogodzić z porażką. Trzy punkty z Puław wywiózł lider tabeli GKS Jastrzębie. Goście po wyrównanym meczu wygrali 1:0

Malarstwo Jacka Malczcewskiego w Kazimierzu Dolnym
22 kwietnia 2018, 13:00

Malarstwo Jacka Malczcewskiego w Kazimierzu Dolnym 3 1

Co Gdzie Kiedy. Muzeum Nadwiślańskie w Kazimierzu Dolnym (Rynek 19) zaprasza na wernisaż wystawy Wielka sztuka jest jak ocean głęboką. Malarstwo Jacka Malczewskiego. Uroczyste otwarcie ekspozycji już w niedzielę, 22 kwietnia o godz. 13.

Premiera spektaklu "Czarodziejski imbryk" w Puławach
22 kwietnia 2018, 17:00

Premiera spektaklu "Czarodziejski imbryk" w Puławach 3 0

Co Gdzie Kiedy. W niedzielę, 22 kwietnia o godz. 17 w Puławskiej Galerii Sztuki (Dom Chemika, ul. Wojska Polskiego 4) odbędzie się uroczysta premiera spektaklu Czarodziejski imbryk Teatru Lalek Muchomor"

Ma pomóc w wykrywaniu raka. Przełomowa mikrosonda

Ma pomóc w wykrywaniu raka. Przełomowa mikrosonda 0 2

Szybszą i lepszą diagnostykę nowotworową ma zapewnić mikrosonda, nad którą pracują badacze z SDS Optic. Badania będą prowadzone w nowoczesnym laboratorium, które niedawno zostało otwarte.

Motor lepszy od JKS Jarosław

Motor lepszy od JKS Jarosław 53 14

Piłkarze Motoru po dwóch remisach z rzędu tym razem zgarnęli komplet punktów. Nie było łatwo, ale żółto-biało-niebiescy pokonali ostatecznie ostatni w tabeli JKS Jarosław 1:0. Dzięki temu udany debiut w roli pierwszego trenera zaliczył Piotr Zasada, który we wtorek zastąpił Marcina Sasala.

Henry No Hurry! Koncert na Trzecim Księżycu
21 kwietnia 2018, 20:00

Henry No Hurry! Koncert na Trzecim Księżycu 2 0

Co Gdzie Kiedy. W sobotę, 21 kwietnia o godz. 20 na Trzecim Księżycu w Kazimierzu Dolnym (Mały Rynek 1) odbędzie się koncert Henry No Hurry!

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!