wtorek, 20 lutego 2018 r.

Biała Podlaska

Gwiazdka z Dziennikiem

  Edytuj ten wpis
Dodano: 6 stycznia 2006, 19:13

Lista laureatów

Prezent nr 1
Zestawy - maskotka foczka oraz mleczko do prania Lovella kolor otrzymują: Sebastian Baryła ze Świdnika, Beata Rudaś z Lublina (SMS), Anna Sosnowska, Anna Łajca z Lublina, Ewa Szyszko z Bełżyc, Barbara Okoń z Biłgoraja.

Prezent nr 2
Termosy otrzymują: Józef Nowicki z Lublina (SMS), Stanisław Zbiciak ze Świdnika, Kamil Jankowski, Jacek Ziemba, Marian Wojciechowski z Lublina.

Prezent nr 3
Elektroniczne ciśnieniomierze otrzymują: Marta Tokarczyk z Białopola (SMS), Róża Kowalczyk ze Świdnika, Bogusław Kuśmierczyk z Kraśnika, Marek Małyszek z Biłgoraja, Krystyna Kołodziej z Nałęczowa.

Prezent nr 4
Masażery do ciała otrzymują: Maria Karasek z Kocka (SMS), Jadwiga Sikora, Izabela Kukuryka z Lublina, Marek Kobyłka, Małgorzata Budzyńska ze Świdnika.

Prezent nr 5
Zestawy - książka Bożeny Dykiel "Moje sekrety kulinarne, czyli jak zrobić żeby się nie narobić” oraz przyprawy Galeo i Warzywko otrzymują: Alicja Rokicka z Lubartowa, Krystyna Janek, Barbara Wyrzykowska, Krystyna Kuryła z Lublina, Leokadia Dyć z Michałówki, Katarzyna Sidor z Trawnik.

Prezent nr 6
Multimedialne kursy j. angielskiego "English in 20 minutes a day” otrzymują:
Mariusz Szczurek z Zamościa (SMS), Aleksander Napora z Lublina.

Prezent nr 7
Zestawy - szczoteczka akumulatorowej Oral-B, szczoteczka oraz nici dentystyczne Oral-B otrzymują: Monika Łopuszyńska z Leszczan (SMS), Anna Raczyńska ze Świdnika, Anna Kaczmarek z Lublina.

Prezent nr 8
Zestawy 5 książek Harlequin otrzymują: Marian Ogórek ze Świerszczowa (SMS), Anna Sławińska z Żulic, Anna Szymczak, Janina Majdan z Lublina, Ludmiła Maj z Helenina, Krystyna Ostrowska z Chełma, Halina Pastuszak ze Świdnika.

Prezent nr 9
Zestawy słodkich produktów Delecty otrzymują: Aneta Pitak z Chełma, Danuta Grzywna z Michałówki, Paweł Ziemba, Anna Gumieniczek, Edyta Kłapot z Lublina.

Prezent nr 10
Pledy otrzymują: Anna Dawid, Bogusław Turyło z Lublina, Anna Znajomska
z Łęcznej, Anna Iwaniak z Radawczyka.Prezent nr 11

Zestawów kosmetyków Clearasil Comlete otrzymują: Łukasz Wiącek z Lublina (SMS), Justyna Kowalska z Chełma, Renata Motyl z Polanówki, Robert Tchórz z Nowej Woli, Mateusz Król, Halina Tkaczyk z Lublina.

Prezent nr 12
Zestawy - komplet czapka+szalik z polaru, kompletu czterech preparatów Preventogrip, Calcium C, Scorborutin plus i Scorborutin junior otrzymują: Agnieszka Olszak z Niedrzwicy Kościelnej (SMS), Magda Wabik Siedliszcze, Lucyna Misztal z Chełma, Aldona Kap, Mateusz Ziemba z Lublina.
  Edytuj ten wpis
Czytaj więcej o:
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!