Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Biała Podlaska

8 stycznia 2018 r.
17:52

Minister Rafalska na otwarciu domu dla osób z zaburzeniami psychicznymi. "Jestem pod wrażeniem"

Autor: Zdjęcie autora Ewelina Burda
43 15 A A

– Jestem pod wrażeniem. To bardzo funkcjonalny obiekt. Najlepsze są właśnie takie inicjatywy stworzone wspólnie z samorządem – powiedziała Elżbieta Rafalska minister rodziny, pracy i polityki społecznej podczas otwarcia środowiskowego domu samopomocy w Białej Podlaskiej.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Placówka znajduje się przy ulicy Brzeskiej, w dawnej siedzibie Straży Miejskiej. Została zmodernizowana dzięki blisko 800 tys. zł dotacji z ministerstwa. Miasto dołożyło 200 tys. zł.

– Pomysłodawcą był radny Karol Sudewicz, który kiedyś zapytał czy taki dom nie powinien w naszym mieście powstać. A mieliśmy budynek który przez dwa lata był nieużytkowany – przypomina prezydent Dariusz Stefaniuk.

Placówka tak naprawdę działa już od połowy grudnia. – W Białej Podlaskiej funkcjonuje już dom samopomocy przy Caritasie typu A i B, ale brakowało domu typu C, dla osób z zaburzeniami psychicznymi, demencjami, depresjami, chorobą Parkinsona czy Alzheimera – mówi Ewa Borkowska, dyrektor Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej, który przyjmował wnioski o przyjęcie do placówki. – Obecnie mamy już komplet, 30 podopiecznych. Ale będzie rotacja – zapowiada Borkowska.

Do dyspozycji podopiecznych są pracownie: kulinarna, artystyczna oraz informatyczna. Na miejscu mają też zapewnioną opiekę pielęgniarską oraz rehabilitacyjną. – Dzięki temu ich stan na pewno nie będzie się pogłębiał. Najwięcej jest tu osób starszych z demencją – dodaje dyrektor MOPS.

Podopieczni spędzają tu 10 godzin dziennie, od poniedziałku do piątku. – Odpowiadamy na potrzeby osób które mają problemy z przystosowaniem się, na przykład, przez zaburzenia psychiczne. Najlepsze inicjatywy są tworzone wspólnie z samorządem – podkreśla minister Rafalska.

W kraju do tej pory powstało już blisko 800 takich domów, gdzie przebywa 29 tys. uczestników. – W tym roku przeznaczamy na ten cel 70 mln zł. To znaczący wzrost, bo kwota na jednego uczestnika wzrosła. To pozwala na podniesienie standardu opiekuńczego. Jest tu specjalistyczna kadra. Osoby te otrzymują tu profesjonalną opieką – zaznacza szefowa resortu.

Bieżącą działalność ośrodka finansować będzie właśnie ministerstwo. – Mój mąż od 10 lat choruje na Alzheimera. Przyprowadzam go tu codziennie na kilka godzin, można już od godz. 7:00 rano do 16:00 – mówi Danuta Kowaluk. – Ma tu zapewniony posiłek i zajęcia, opieka jest wspaniała. Dla mnie to spore odciążenie, a dla niego też dobrze jak z ludźmi poprzebywa. Trochę odetchnę, jestem wdzięczna za ten pomysł – podkreśla pani Danuta. Pacę znalazło tu sześć osób. W województwie lubelskim jest 57 takich domów samopomocy.

Komentarze 15

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 9 stycznia 2018 o 10:40
Czy hipokryci z P0-PSL oddadzą niesłusznie pobrane pieniądze z 500+ któremu od zawsze są przeciwni ???!!!
Avatar
w / 9 stycznia 2018 o 08:14
100/100 Janusz!!!
Avatar
Janusz / 9 stycznia 2018 o 07:19
undefined napisał:
Program 500+ to program demograficzny a nie jak klepią od 3 lat POpraki, że to program socjalny. Wypłaty dostają te rodziny co spełniają kruteriu dochodowe. Podobny program jest od lat we Francji i kilka lat temu Francja ogłosiła na caly świat, że po 30 latach liczba urodzin dzieci przekroczyła liczbę zmarlych obywateli w danym roku. A jak tam czują się Ci co w PRL dostawali rodzinne na dzieci po 1700 zł/m-c ( milicjanci i wojskowi ) i to bez kryterium dochodowego a szarak na swe dzieci otrzymywał po 72 zł/m-c. Wtedy było to git a teraz 500+ na dziecko w biednej rodzinie to aj, waj giewałt.
 Głupiś i naiwnyś. Dla nie których jestem nieudacznik życiowy, aktywny bezrobotny. 1100zł zasiłku kuroniowego, 4x500zł za bachory, ok 500zł socjalu. łapię się na najniższą kwotę wolną od podatku, jak kasy mało to się coś sprzeda z darów od caritasu lub mopru. W sumie to mogli by dać lepszy telewizor. Lokum za free, bo tylko frajerzy płacą w komunalnym - nie mam nie zapłacę, a kto mnie z dziećmi wyrzuci ? Emeryturka społeczna gwarantowana jak i niebawem ubezpiecznie zdrowotne, tylko ci frajerzy co mnie utrzymują zamiast w robocie stoją w kolejkach do lekarzy. Ustawić to trzeba się umieć...i dzieci też tak wychowuję. Po co pracowac, praca jest dla frajerów !!
 Głupiś i naiwnyś. Dla nie których jestem nieudacznik życiowy, aktywny bezrobotny. 1100zł zasiłku kuroniowego, 4x500zł za bachory, ok 500zł socjalu. łapię się na najniższą kwotę wolną od podatku, jak kasy mało to się coś sprzeda z darów od caritasu lub mopru. W sumie to mogli by dać lepszy telewizor. Lokum za free, bo tylko frajerzy płacą w komunalnym - nie mam nie zapłacę, a kto mnie z dziećmi wyrzuci ? Emeryturka społeczna gwarantowana jak i niebawem ubezpiecznie zdrowotne, tylko ci frajerzy co mnie utrzymują zamiast w roboc... rozwiń
Avatar
Gość / 9 stycznia 2018 o 00:15
Program 500+ to program demograficzny a nie jak klepią od 3 lat POpraki, że to program socjalny. Wypłaty dostają te rodziny co spełniają kruteriu dochodowe. Podobny program jest od lat we Francji i kilka lat temu Francja ogłosiła na caly świat, że po 30 latach liczba urodzin dzieci przekroczyła liczbę zmarlych obywateli w danym roku. A jak tam czują się Ci co w PRL dostawali rodzinne na dzieci po 1700 zł/m-c ( milicjanci i wojskowi ) i to bez kryterium dochodowego a szarak na swe dzieci otrzymywał po 72 zł/m-c. Wtedy było to git a teraz 500+ na dziecko w biednej rodzinie to aj, waj giewałt.
Program 500+ to program demograficzny a nie jak klepią od 3 lat POpraki, że to program socjalny. Wypłaty dostają te rodziny co spełniają kruteriu dochodowe. Podobny program jest od lat we Francji i kilka lat temu Francja ogłosiła na caly świat, że po 30 latach liczba urodzin dzieci przekroczyła liczbę zmarlych obywateli w danym roku. A jak tam czują się Ci co w PRL dostawali rodzinne na dzieci po 1700 zł/m-c ( milicjanci i wojskowi ) i to bez kryterium dochodowego a szarak na swe dzieci otrzymywał po 72 zł/m-c. Wtedy było to git a teraz 500+... rozwiń
Avatar
BIG Ben / 8 stycznia 2018 o 23:04
zgroza napisał:
undefined napisał:
Czy hipokryci z P0-PSL oddadzą niesłusznie pobrane pieniądze z 500+ któremu od zawsze są przeciwni ???!!!
500+ wogóle winno być zlikwidowane, bo żeby rząd placił za pieprzenie się i rozmnażanie to zgroza, a za pracę jałmużna wynagrodzenie a póżniej emerytura. Polska to nie burdel gdzie się placi za pieprzenie, patologia pisowska. Mam nadzieję, że Bozia pisowców za to płacenie za seks tj. zabieranie pieniędzy (okradanie) ludziom pracy ich ukarze ciężką chorobą, że będą leżeć i plakać z bólu, tego im życzę.
 Jak byś miał k.u.t.  ASA też byś pobrykał.A że to tylko siusiak to jedyna zaleta że nie musisz kucać żeby sie odlać.
 Jak byś miał k.u.t.  ASA też byś pobrykał.A że to tylko siusiak to jedyna zaleta że nie musisz kucać żeby sie odlać. rozwiń
Avatar
mc0000001 / 8 stycznia 2018 o 22:43
Kim trzeba być żeby coś takiego napisać?
Avatar
zgroza / 8 stycznia 2018 o 22:07
undefined napisał:
Czy hipokryci z P0-PSL oddadzą niesłusznie pobrane pieniądze z 500+ któremu od zawsze są przeciwni ???!!!
 500+ wogóle winno być zlikwidowane, bo żeby rząd placił za pieprzenie się i rozmnażanie to zgroza, a za pracę jałmużna wynagrodzenie a póżniej emerytura. Polska to nie burdel gdzie się placi za pieprzenie, patologia pisowska. Mam nadzieję, że Bozia pisowców za to płacenie za seks tj. zabieranie pieniędzy (okradanie) ludziom pracy ich ukarze ciężką chorobą, że będą leżeć i plakać z bólu, tego im życzę.
 500+ wogóle winno być zlikwidowane, bo żeby rząd placił za pieprzenie się i rozmnażanie to zgroza, a za pracę jałmużna wynagrodzenie a póżniej emerytura. Polska to nie burdel gdzie się placi za pieprzenie, patologia pisowska. Mam nadzieję, że Bozia pisowców za to płacenie za seks tj. zabieranie pieniędzy (okradanie) ludziom pracy ich ukarze ciężką chorobą, że będą leżeć i plakać z bólu, tego im życzę. rozwiń
Avatar
Gość / 8 stycznia 2018 o 21:20
Czy hipokryci z P0-PSL oddadzą niesłusznie pobrane pieniądze z 500+ któremu od zawsze są przeciwni ???!!!
Avatar
Gość / 8 stycznia 2018 o 21:15
Będzie rotacja bo jutro wymiana w rządzie i pewnie niektórzy dotąd chronieni powinni znaleźć się w tej placówce.
Avatar
Gość / 8 stycznia 2018 o 20:47
,, Pomyslodawcą był radny Karol Sudewicz , który kiedyś zapytał czy taki dom w naszym mieście nie powinien powstać". A jak radny Karol Sudewicz kiedyś zapyta czy taki dom w naszym mieście nie powinien być zlikwidowany to co? przecież pomysły tego geniusza - jak widać - same sie materializują!!!
Avatar
Gość / 9 stycznia 2018 o 10:40
Czy hipokryci z P0-PSL oddadzą niesłusznie pobrane pieniądze z 500+ któremu od zawsze są przeciwni ???!!!
Avatar
w / 9 stycznia 2018 o 08:14
100/100 Janusz!!!
Avatar
Janusz / 9 stycznia 2018 o 07:19
undefined napisał:
Program 500+ to program demograficzny a nie jak klepią od 3 lat POpraki, że to program socjalny. Wypłaty dostają te rodziny co spełniają kruteriu dochodowe. Podobny program jest od lat we Francji i kilka lat temu Francja ogłosiła na caly świat, że po 30 latach liczba urodzin dzieci przekroczyła liczbę zmarlych obywateli w danym roku. A jak tam czują się Ci co w PRL dostawali rodzinne na dzieci po 1700 zł/m-c ( milicjanci i wojskowi ) i to bez kryterium dochodowego a szarak na swe dzieci otrzymywał po 72 zł/m-c. Wtedy było to git a teraz 500+ na dziecko w biednej rodzinie to aj, waj giewałt.
 Głupiś i naiwnyś. Dla nie których jestem nieudacznik życiowy, aktywny bezrobotny. 1100zł zasiłku kuroniowego, 4x500zł za bachory, ok 500zł socjalu. łapię się na najniższą kwotę wolną od podatku, jak kasy mało to się coś sprzeda z darów od caritasu lub mopru. W sumie to mogli by dać lepszy telewizor. Lokum za free, bo tylko frajerzy płacą w komunalnym - nie mam nie zapłacę, a kto mnie z dziećmi wyrzuci ? Emeryturka społeczna gwarantowana jak i niebawem ubezpiecznie zdrowotne, tylko ci frajerzy co mnie utrzymują zamiast w robocie stoją w kolejkach do lekarzy. Ustawić to trzeba się umieć...i dzieci też tak wychowuję. Po co pracowac, praca jest dla frajerów !!
 Głupiś i naiwnyś. Dla nie których jestem nieudacznik życiowy, aktywny bezrobotny. 1100zł zasiłku kuroniowego, 4x500zł za bachory, ok 500zł socjalu. łapię się na najniższą kwotę wolną od podatku, jak kasy mało to się coś sprzeda z darów od caritasu lub mopru. W sumie to mogli by dać lepszy telewizor. Lokum za free, bo tylko frajerzy płacą w komunalnym - nie mam nie zapłacę, a kto mnie z dziećmi wyrzuci ? Emeryturka społeczna gwarantowana jak i niebawem ubezpiecznie zdrowotne, tylko ci frajerzy co mnie utrzymują zamiast w roboc... rozwiń
Avatar
Gość / 9 stycznia 2018 o 00:15
Program 500+ to program demograficzny a nie jak klepią od 3 lat POpraki, że to program socjalny. Wypłaty dostają te rodziny co spełniają kruteriu dochodowe. Podobny program jest od lat we Francji i kilka lat temu Francja ogłosiła na caly świat, że po 30 latach liczba urodzin dzieci przekroczyła liczbę zmarlych obywateli w danym roku. A jak tam czują się Ci co w PRL dostawali rodzinne na dzieci po 1700 zł/m-c ( milicjanci i wojskowi ) i to bez kryterium dochodowego a szarak na swe dzieci otrzymywał po 72 zł/m-c. Wtedy było to git a teraz 500+ na dziecko w biednej rodzinie to aj, waj giewałt.
Program 500+ to program demograficzny a nie jak klepią od 3 lat POpraki, że to program socjalny. Wypłaty dostają te rodziny co spełniają kruteriu dochodowe. Podobny program jest od lat we Francji i kilka lat temu Francja ogłosiła na caly świat, że po 30 latach liczba urodzin dzieci przekroczyła liczbę zmarlych obywateli w danym roku. A jak tam czują się Ci co w PRL dostawali rodzinne na dzieci po 1700 zł/m-c ( milicjanci i wojskowi ) i to bez kryterium dochodowego a szarak na swe dzieci otrzymywał po 72 zł/m-c. Wtedy było to git a teraz 500+... rozwiń
Avatar
BIG Ben / 8 stycznia 2018 o 23:04
zgroza napisał:
undefined napisał:
Czy hipokryci z P0-PSL oddadzą niesłusznie pobrane pieniądze z 500+ któremu od zawsze są przeciwni ???!!!
500+ wogóle winno być zlikwidowane, bo żeby rząd placił za pieprzenie się i rozmnażanie to zgroza, a za pracę jałmużna wynagrodzenie a póżniej emerytura. Polska to nie burdel gdzie się placi za pieprzenie, patologia pisowska. Mam nadzieję, że Bozia pisowców za to płacenie za seks tj. zabieranie pieniędzy (okradanie) ludziom pracy ich ukarze ciężką chorobą, że będą leżeć i plakać z bólu, tego im życzę.
 Jak byś miał k.u.t.  ASA też byś pobrykał.A że to tylko siusiak to jedyna zaleta że nie musisz kucać żeby sie odlać.
 Jak byś miał k.u.t.  ASA też byś pobrykał.A że to tylko siusiak to jedyna zaleta że nie musisz kucać żeby sie odlać. rozwiń
Avatar
mc0000001 / 8 stycznia 2018 o 22:43
Kim trzeba być żeby coś takiego napisać?
Avatar
zgroza / 8 stycznia 2018 o 22:07
undefined napisał:
Czy hipokryci z P0-PSL oddadzą niesłusznie pobrane pieniądze z 500+ któremu od zawsze są przeciwni ???!!!
 500+ wogóle winno być zlikwidowane, bo żeby rząd placił za pieprzenie się i rozmnażanie to zgroza, a za pracę jałmużna wynagrodzenie a póżniej emerytura. Polska to nie burdel gdzie się placi za pieprzenie, patologia pisowska. Mam nadzieję, że Bozia pisowców za to płacenie za seks tj. zabieranie pieniędzy (okradanie) ludziom pracy ich ukarze ciężką chorobą, że będą leżeć i plakać z bólu, tego im życzę.
 500+ wogóle winno być zlikwidowane, bo żeby rząd placił za pieprzenie się i rozmnażanie to zgroza, a za pracę jałmużna wynagrodzenie a póżniej emerytura. Polska to nie burdel gdzie się placi za pieprzenie, patologia pisowska. Mam nadzieję, że Bozia pisowców za to płacenie za seks tj. zabieranie pieniędzy (okradanie) ludziom pracy ich ukarze ciężką chorobą, że będą leżeć i plakać z bólu, tego im życzę. rozwiń
Avatar
Gość / 8 stycznia 2018 o 21:20
Czy hipokryci z P0-PSL oddadzą niesłusznie pobrane pieniądze z 500+ któremu od zawsze są przeciwni ???!!!
Avatar
Gość / 8 stycznia 2018 o 21:15
Będzie rotacja bo jutro wymiana w rządzie i pewnie niektórzy dotąd chronieni powinni znaleźć się w tej placówce.
Avatar
Gość / 8 stycznia 2018 o 20:47
,, Pomyslodawcą był radny Karol Sudewicz , który kiedyś zapytał czy taki dom w naszym mieście nie powinien powstać". A jak radny Karol Sudewicz kiedyś zapyta czy taki dom w naszym mieście nie powinien być zlikwidowany to co? przecież pomysły tego geniusza - jak widać - same sie materializują!!!
Zobacz wszystkie komentarze 15

Skomentuj

Komentujesz jako Gość
Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Nie będzie dzisiaj wyroku ws. usunięcia Krzysztofa Żuka ze stanowiska
PILNE
film

Nie będzie dzisiaj wyroku ws. usunięcia Krzysztofa Żuka ze stanowiska 0 0

Nie doszło dzisiaj do ogłoszenia wyroku w sprawie usunięcia Krzysztofa Żuka ze stanowiska prezydenta Lublina. Zamknięta już rozprawa została otwarta ponownie, bo prezydent ma wątpliwości co do bezstronności jednej z sędziów

MKS Perła może dzisiaj zostać mistrzem Polski

MKS Perła może dzisiaj zostać mistrzem Polski 0 0

MKS Perła Lublin już dzisiaj może zostać mistrzem Polski. Aby tak się stało, musi jednak pokonać na wyjeździe GTPR Gdynia

Puchaczów: Będzie żłobek. A za rok przedszkole

Puchaczów: Będzie żłobek. A za rok przedszkole 0 0

Rodzice z gminy Puchaczów mogą być zadowoleni. Gmina jeszcze w tym roku zorganizuje żłobek w Albertowie. A w przyszłym planuje tam otwarcie oddziału przedszkolnego.

Pracował na polu, odkopał pocisk moździerzowy

Pracował na polu, odkopał pocisk moździerzowy 0 0

Pocisk moździerzowy z czasów wojny znalazł w Wilkowie mężczyzna pracujący na polu.

"Cudowny" filtr do wody za 5 tys. zł. Czytelniczka: Moi rodzice dali się naciągnąć

"Cudowny" filtr do wody za 5 tys. zł. Czytelniczka: Moi rodzice dali się naciągnąć 10 3

Filtr kosztuje prawie 5 tysięcy złotych i ma chronić przed nowotworami oraz sprawiać, że woda będzie bogata w łatwo przyswajalne minerały. Starsi ludzie kupują tak reklamowany produkt. – Jak można w ten sposób ich naciągać?! – oburza się nasza Czytelniczka, której ponad 70-letni rodzice mają problem ze zwrotem „cudownego” urządzenia.

Dalszy ciąg sporu o "zielony plac zabaw". Jest decyzja sądu

Dalszy ciąg sporu o "zielony plac zabaw". Jest decyzja sądu 2 1

Lubelska Spółdzielnia Mieszkaniowa po raz kolejny przegrała w sprawie planowanej budowy – jak nazywa inwestor - domu seniora na osiedlu Piastowskim. Wojewódzki Sąd Administracyjny podtrzymał decyzję wojewody, który nie pozwolił na rozpoczęcie prac.

Sparta Rejowiec Fabryczny i Eko Różanka grają o Puchar Polski

Sparta Rejowiec Fabryczny i Eko Różanka grają o Puchar Polski 3 0

Konia z rzędem temu, kto przewidział, że w finale okręgowego Pucharu Polski w Chełmie zagrają... Sparta Rejowiec Fabryczny i Eko Różanka. Gospodarzem środowego spotkania będzie pierwsza z ekip, a mecz rozpocznie się o godz. 16.30

CBA weszło do szpitala wojskowego w Lublinie. Chodzi o łapówki od firm

CBA weszło do szpitala wojskowego w Lublinie. Chodzi o łapówki od firm 0 3

Delegatura CBA w Lublinie prowadzi śledztwo w sprawie korupcji. Chodzi o wręczanie i przyjmowanie łapówek od przedstawicieli firm od biorących udział w przetargach publicznych organizowanych przez 1 Wojskowy Szpital Kliniczny z Politechniką SP ZOZ w Lublinie

Awantura w sądzie. Pijana 31-latka trafiła do aresztu

Awantura w sądzie. Pijana 31-latka trafiła do aresztu 0 3

7 dni w areszcie. Taką karę ma odbyć kobieta, która awanturowała się w sądzie. Była kompletnie pijana.

Górnik Łęczna - Medyk Konin, czyli mecz o mistrzostwo Polski

Górnik Łęczna - Medyk Konin, czyli mecz o mistrzostwo Polski 1 0

Dzisiaj o godz. 16 dojdzie do hitu rozgrywek. W Łęcznej miejscowy Górnik podejmie ekipę Medyka Konin. Jeżeli gospodynie wygrają to ich przewaga nad najgroźniejszym rywalem urośnie do 9 punktów

Wystawa "Marzenia (wio)senne" w Galerii Białej
27 kwietnia 2018, 18:00

Wystawa "Marzenia (wio)senne" w Galerii Białej 1 0

Co Gdzie Kiedy. Centrum Kultury w Lublinie (ul. Peowiaków 12) zaprasza na wernisaż wystawy Marzenia (wio)senne, który odbędzie się w tamtejszej Galerii Białej w piątek, 27 kwietnia o godz. 18.

Pękła szyba w samolocie z Tel Awiwu do Lublina. Awaryjne lądowanie

Pękła szyba w samolocie z Tel Awiwu do Lublina. Awaryjne lądowanie 20 7

Pęknięta szyba w samolocie była przyczyną odwołania wczorajszego lotu z Tel Awiwu do Lublina

Piotr Tomala z Lublina weźmie udział w zimowej wyprawie na K2
film

Piotr Tomala z Lublina weźmie udział w zimowej wyprawie na K2 0 0

Za półtora roku polscy himalaiści podejmą kolejną próbę pierwszego w zimie wejścia na K2. Decyzję o organizacji następnej wyprawy ogłosił Pogram Polski Himalaizm Zimowy im. Artura Hajzera. Najprawdopodobniej weźmie w niej udział lublinianin Piotr Tomala

Lotnisko Lublin: Zimą zniknie jedno z połączeń?

Lotnisko Lublin: Zimą zniknie jedno z połączeń? 0 7

Zimą z rozkładów Portu Lotniczego Lublin mogą zniknąć loty do Mediolanu – wynika z systemu rezerwacyjnego linii easyJet. Władze portu uspokajają, że nic w tej sprawie nie jest jeszcze przesądzone.

Ciekawe derby w Świdniku, Avia gra z Chełmianką

Ciekawe derby w Świdniku, Avia gra z Chełmianką 2 3

Tych derbów nie można przegapić. W środę o godz. 17 Avia podejmuje Chełmiankę. Obie drużyny na wiosnę spisują się znakomicie, a to zapowiada duże emocje

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!