Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Biała Podlaska

11 października 2016 r.
17:50

Z ministerstwa pod siedzibę PiS. Rolnicy szukają pomocy

Autor: Zdjęcie autora (eb)
0 26 A A

- Minister nas olał - skarżą się rolnicy, którzy we wtorek pojechali do Warszawy aby rozmawiać z nim o problemach związanych z ASF.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

- Poszliśmy kilkuosobową delegacją, ale minister rolnictwa nas olał. Wyznaczył do rozmów z nami jakiegoś urzędnika, osobę w ogóle niedecyzyjną, która powiedziała nam to, co wiemy od kilku tygodni - relacjonuje Robert Janczuk hodowca trzody chlewnej z Pojelec. Dlatego ok. 100-osobowa grupa udała się pod siedzibę PiS na Nowogrodzką. To nie tylko rolnicy z powiatu bialskiego, ale również z woj. podlaskiego i mazowieckiego.

- Chodzimy po przejściu, poczekamy. Jak trzeba będzie to przenocujemy tutaj - relacjonuje Janczuk. Rolnicy nie podjęli też jeszcze decyzji czy w środę wznowią blokadę krajowej "dwójki" w Worońcu, którą po pięciu dniach zawiesili w poniedziałek. Ich główne postulaty to natychmiastowe zdjęcie nadwyżki tuczników i gwarancja dalszej opłacalności produkcji.

- Rolnicy są zdesperowani i ja ich rozumiem. Większość z nich ma poprzerastane tuczniki, nikt nie chce ich kupić i nikt nie mówi, co mają robić dalej - mówi Mariusz Filipiuk starosta bialski, który we wtorek towarzyszył hodowcom w Warszawie.

Czytaj więcej o:

Komentarze 26

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 17 października 2016 o 13:10
ASF=ściema PO-PSL z 2012roku, a PIS to ciągnie dalej.
Avatar
czyt / 12 października 2016 o 21:54
Nasze rolnictwo nie ma wsparcia, a rolnicy są głupi: produkują, hodują świnie, bez umów sprzedaży-kontraktacji. II polskie rolnictwo powinno mieć przynajmniej takie dopłaty jak niemieckie i francuskie i bonus, za zrównoważone rolnictwo w tradycyjnym wydaniu. Swoja pasza, nie śmierdzące mięso i hodowla do 10 sztuk. A nie 200-1000 i smród na 10km dookoła. Rolnik będzie dojony, bo takie monsanto, i inni wielcy, nie mają problemów z ich wykorzystywaniem. Komorowski zakazał śrótowników np - podobnie nie mogę zasiać zebranym zbożem, bo ktoś opatentował. Dziwne, że jeszcze nie są świnie opatentowane.
Nasze rolnictwo nie ma wsparcia, a rolnicy są głupi: produkują, hodują świnie, bez umów sprzedaży-kontraktacji. II polskie rolnictwo powinno mieć przynajmniej takie dopłaty jak niemieckie i francuskie i bonus, za zrównoważone rolnictwo w tradycyjnym wydaniu. Swoja pasza, nie śmierdzące mięso i hodowla do 10 sztuk. A nie 200-1000 i smród na 10km dookoła. Rolnik będzie dojony, bo takie monsanto, i inni wielcy, nie mają problemów z ich wykorzystywaniem. Komorowski zakazał śrótowników np - podobnie nie mogę zasiać zebranym zbożem, bo ktoś opate... rozwiń
Avatar
Kierowca / 12 października 2016 o 13:59
Czyli gumofilce !!!!!!!!!!!
Avatar
chłop / 12 października 2016 o 13:31
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Teraz mamy pewność, że WSZYSTKIM posłom z lubelskiego, bez względu z jakiej są partii, zależało WYŁĄCZNIE na tym, żeby się załapać do Sejmu. W Białej Podlaskiej ma przecież biuro Żmijan, Abramowicz i słynny senator Bierecki. Co robią dla wyborców? Otóż WIELKIE NIC, poza wielką pozoracją, że są nam do czegoś nieodzowni. Abramowicz, który przez wiele lat szermował hasłami o uruchomieniu lotniska, teraz zamilkł i się nawet słowem w tej sprawie nie zająknie. Wszystkim ,,naszym'' posłom wystarczy przecież, że się załapali na następną kadencję, pod  stare wyświechtane hasełka, że jak będziecie na nas głosować, to się ,,u was'' most wybuduje, a jak nie ma rzeki, to rzekę też się wykopie, ale najpierw na nas zagłosujcie. Wystarczy ściem. Jedna kadencja dla posła, jedna kadencja dla wójta, burmistrza i prezydenta. Koniec świętych krów utrzymywanych z naszych podatków. Gołym okiem widać, że jak poseł lub samorządowiec załapie się na drugą kadencję, to tworzą się tak mocne koterie lokalne i ponadlokalne, że się później nawet prokurator gubi.
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Posłowie , senatorowie , wójtowie sami  się nie  wybrali , a wybrali  ich  Ci  co  dzisiaj najbardziej  krzyczą i protestują.Myśleć trzeba  w dniu  wyborów, a  co najważniejsze  na  wybory  chodzić. Dzisiaj  macie  przykład jak   bankowiec z Gdańska  dba  o rolników z lubelskiego.Brawo  chłopy tak  trzymać a banki  przjmą to  co  macie  najcenniejszego!!!!!!!!!!!!!!!
rozwiń
Avatar
przyszłość / 12 października 2016 o 13:17
W 1944 komuna oszukała małorolnych chłopów rozdając im zrabowaną ziemię i wpierając przez lata, że kraść i rabować można, bo "pany" są złe. Potem, przez lata ta sama komuna rozpościerała nad chłopami parasol ochronny, robiąc z nich niemoty, które nawet służbę zdrowia i ubezpieczenie muszą mieć inne niż reszta społeczeństwa. Komuna zadbała o to, żeby potem za marną emeryturę przejąć ziemię tych chłopów, załatwić sobie odpowiednie prawo, by umocować się na zrabowanym mieniu i teraz resztką sił jątrzy i skowyczy przeciw legalnie wybranej władzy. A chłopy jak te misie o malutkim rozumku nadal myślą, że towarzysze liberałowie chcą dla nich dobrze. Zapominają, że kradzione nie tuczy i że pan z pana daje; pan nowy łaje.
W 1944 komuna oszukała małorolnych chłopów rozdając im zrabowaną ziemię i wpierając przez lata, że kraść i rabować można, bo "pany" są złe. Potem, przez lata ta sama komuna rozpościerała nad chłopami parasol ochronny, robiąc z nich niemoty, które nawet służbę zdrowia i ubezpieczenie muszą mieć inne niż reszta społeczeństwa. Komuna zadbała o to, żeby potem za marną emeryturę przejąć ziemię tych chłopów, załatwić sobie odpowiednie prawo, by umocować się na zrabowanym mieniu i teraz resztką sił jątrzy i skowyczy przeciw legalnie wybra... rozwiń
Avatar
normalnie w du//pę jeża / 12 października 2016 o 09:43
Starosta to przytuli a nawet zrozumie jakiż to swój zielonej barwy chłop. Gdzie by tam zaraz pomagał
Avatar
Gość / 12 października 2016 o 08:39
Teraz mamy pewność, że WSZYSTKIM posłom z lubelskiego, bez względu z jakiej są partii, zależało WYŁĄCZNIE na tym, żeby się załapać do Sejmu. W Białej Podlaskiej ma przecież biuro Żmijan, Abramowicz i słynny senator Bierecki. Co robią dla wyborców? Otóż WIELKIE NIC, poza wielką pozoracją, że są nam do czegoś nieodzowni. Abramowicz, który przez wiele lat szermował hasłami o uruchomieniu lotniska, teraz zamilkł i się nawet słowem w tej sprawie nie zająknie. Wszystkim ,,naszym'' posłom wystarczy przecież, że się załapali na następną kadencję, pod stare wyświechtane hasełka, że jak będziecie na nas głosować, to się ,,u was'' most wybuduje, a jak nie ma rzeki, to rzekę też się wykopie, ale najpierw na nas zagłosujcie. Wystarczy ściem. Jedna kadencja dla posła, jedna kadencja dla wójta, burmistrza i prezydenta. Koniec świętych krów utrzymywanych z naszych podatków. Gołym okiem widać, że jak poseł lub samorządowiec załapie się na drugą kadencję, to tworzą się tak mocne koterie lokalne i ponadlokalne, że się później nawet prokurator gubi.
Teraz mamy pewność, że WSZYSTKIM posłom z lubelskiego, bez względu z jakiej są partii, zależało WYŁĄCZNIE na tym, żeby się załapać do Sejmu. W Białej Podlaskiej ma przecież biuro Żmijan, Abramowicz i słynny senator Bierecki. Co robią dla wyborców? Otóż WIELKIE NIC, poza wielką pozoracją, że są nam do czegoś nieodzowni. Abramowicz, który przez wiele lat szermował hasłami o uruchomieniu lotniska, teraz zamilkł i się nawet słowem w tej sprawie nie zająknie. Wszystkim ,,naszym'' posłom wystarczy przecież, że się załapali na następną kadencję, po... rozwiń
Avatar
Gość / 12 października 2016 o 08:17
Mamy 32 parlamentarzystów z PiS! W powiecie bialskim jest przecież senator Bielecki z PIS.. Tylko gdzie oni wszyscy teraz są? Oni chyba potrafią tylko zganiać wszystko na poprzednią ekipę a sami nie reagują!!! Dlaczego nie wezmą się do pracy na rzecz rolników!?
Avatar
Gość / 12 października 2016 o 08:15
PiS rządzi rok!!!!! Ludzie obudźcie się !!! Zobaczcie jaki to dramat dla rolników kiedy nie mogą sprzedawać efektu swojej pracy!!! Niech Czarnek weźmie się do roboty i pomoże rolnikom w ministerstwie dostać się do Pana Jurgiela, ale on chyba woli filmiki nagrywać na youtube ?
Avatar
Gość / 12 października 2016 o 08:11
Poparcie PISOWI spada !!! No i dobrze! Może ludzie przejrza na oczy!! Na 500 plus pieniądze są ale na zwalczanie prawdziwego problemu jakim jest ASF to już nie ma. Jak ten wirus się rozejdzie po Polsce to będziemy musieli ściągać wieprzowine z zagranicy....
Avatar
Gość / 17 października 2016 o 13:10
ASF=ściema PO-PSL z 2012roku, a PIS to ciągnie dalej.
Avatar
czyt / 12 października 2016 o 21:54
Nasze rolnictwo nie ma wsparcia, a rolnicy są głupi: produkują, hodują świnie, bez umów sprzedaży-kontraktacji. II polskie rolnictwo powinno mieć przynajmniej takie dopłaty jak niemieckie i francuskie i bonus, za zrównoważone rolnictwo w tradycyjnym wydaniu. Swoja pasza, nie śmierdzące mięso i hodowla do 10 sztuk. A nie 200-1000 i smród na 10km dookoła. Rolnik będzie dojony, bo takie monsanto, i inni wielcy, nie mają problemów z ich wykorzystywaniem. Komorowski zakazał śrótowników np - podobnie nie mogę zasiać zebranym zbożem, bo ktoś opatentował. Dziwne, że jeszcze nie są świnie opatentowane.
Nasze rolnictwo nie ma wsparcia, a rolnicy są głupi: produkują, hodują świnie, bez umów sprzedaży-kontraktacji. II polskie rolnictwo powinno mieć przynajmniej takie dopłaty jak niemieckie i francuskie i bonus, za zrównoważone rolnictwo w tradycyjnym wydaniu. Swoja pasza, nie śmierdzące mięso i hodowla do 10 sztuk. A nie 200-1000 i smród na 10km dookoła. Rolnik będzie dojony, bo takie monsanto, i inni wielcy, nie mają problemów z ich wykorzystywaniem. Komorowski zakazał śrótowników np - podobnie nie mogę zasiać zebranym zbożem, bo ktoś opate... rozwiń
Avatar
Kierowca / 12 października 2016 o 13:59
Czyli gumofilce !!!!!!!!!!!
Avatar
chłop / 12 października 2016 o 13:31
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Teraz mamy pewność, że WSZYSTKIM posłom z lubelskiego, bez względu z jakiej są partii, zależało WYŁĄCZNIE na tym, żeby się załapać do Sejmu. W Białej Podlaskiej ma przecież biuro Żmijan, Abramowicz i słynny senator Bierecki. Co robią dla wyborców? Otóż WIELKIE NIC, poza wielką pozoracją, że są nam do czegoś nieodzowni. Abramowicz, który przez wiele lat szermował hasłami o uruchomieniu lotniska, teraz zamilkł i się nawet słowem w tej sprawie nie zająknie. Wszystkim ,,naszym'' posłom wystarczy przecież, że się załapali na następną kadencję, pod  stare wyświechtane hasełka, że jak będziecie na nas głosować, to się ,,u was'' most wybuduje, a jak nie ma rzeki, to rzekę też się wykopie, ale najpierw na nas zagłosujcie. Wystarczy ściem. Jedna kadencja dla posła, jedna kadencja dla wójta, burmistrza i prezydenta. Koniec świętych krów utrzymywanych z naszych podatków. Gołym okiem widać, że jak poseł lub samorządowiec załapie się na drugą kadencję, to tworzą się tak mocne koterie lokalne i ponadlokalne, że się później nawet prokurator gubi.
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Posłowie , senatorowie , wójtowie sami  się nie  wybrali , a wybrali  ich  Ci  co  dzisiaj najbardziej  krzyczą i protestują.Myśleć trzeba  w dniu  wyborów, a  co najważniejsze  na  wybory  chodzić. Dzisiaj  macie  przykład jak   bankowiec z Gdańska  dba  o rolników z lubelskiego.Brawo  chłopy tak  trzymać a banki  przjmą to  co  macie  najcenniejszego!!!!!!!!!!!!!!!
rozwiń
Avatar
przyszłość / 12 października 2016 o 13:17
W 1944 komuna oszukała małorolnych chłopów rozdając im zrabowaną ziemię i wpierając przez lata, że kraść i rabować można, bo "pany" są złe. Potem, przez lata ta sama komuna rozpościerała nad chłopami parasol ochronny, robiąc z nich niemoty, które nawet służbę zdrowia i ubezpieczenie muszą mieć inne niż reszta społeczeństwa. Komuna zadbała o to, żeby potem za marną emeryturę przejąć ziemię tych chłopów, załatwić sobie odpowiednie prawo, by umocować się na zrabowanym mieniu i teraz resztką sił jątrzy i skowyczy przeciw legalnie wybranej władzy. A chłopy jak te misie o malutkim rozumku nadal myślą, że towarzysze liberałowie chcą dla nich dobrze. Zapominają, że kradzione nie tuczy i że pan z pana daje; pan nowy łaje.
W 1944 komuna oszukała małorolnych chłopów rozdając im zrabowaną ziemię i wpierając przez lata, że kraść i rabować można, bo "pany" są złe. Potem, przez lata ta sama komuna rozpościerała nad chłopami parasol ochronny, robiąc z nich niemoty, które nawet służbę zdrowia i ubezpieczenie muszą mieć inne niż reszta społeczeństwa. Komuna zadbała o to, żeby potem za marną emeryturę przejąć ziemię tych chłopów, załatwić sobie odpowiednie prawo, by umocować się na zrabowanym mieniu i teraz resztką sił jątrzy i skowyczy przeciw legalnie wybra... rozwiń
Avatar
normalnie w du//pę jeża / 12 października 2016 o 09:43
Starosta to przytuli a nawet zrozumie jakiż to swój zielonej barwy chłop. Gdzie by tam zaraz pomagał
Avatar
Gość / 12 października 2016 o 08:39
Teraz mamy pewność, że WSZYSTKIM posłom z lubelskiego, bez względu z jakiej są partii, zależało WYŁĄCZNIE na tym, żeby się załapać do Sejmu. W Białej Podlaskiej ma przecież biuro Żmijan, Abramowicz i słynny senator Bierecki. Co robią dla wyborców? Otóż WIELKIE NIC, poza wielką pozoracją, że są nam do czegoś nieodzowni. Abramowicz, który przez wiele lat szermował hasłami o uruchomieniu lotniska, teraz zamilkł i się nawet słowem w tej sprawie nie zająknie. Wszystkim ,,naszym'' posłom wystarczy przecież, że się załapali na następną kadencję, pod stare wyświechtane hasełka, że jak będziecie na nas głosować, to się ,,u was'' most wybuduje, a jak nie ma rzeki, to rzekę też się wykopie, ale najpierw na nas zagłosujcie. Wystarczy ściem. Jedna kadencja dla posła, jedna kadencja dla wójta, burmistrza i prezydenta. Koniec świętych krów utrzymywanych z naszych podatków. Gołym okiem widać, że jak poseł lub samorządowiec załapie się na drugą kadencję, to tworzą się tak mocne koterie lokalne i ponadlokalne, że się później nawet prokurator gubi.
Teraz mamy pewność, że WSZYSTKIM posłom z lubelskiego, bez względu z jakiej są partii, zależało WYŁĄCZNIE na tym, żeby się załapać do Sejmu. W Białej Podlaskiej ma przecież biuro Żmijan, Abramowicz i słynny senator Bierecki. Co robią dla wyborców? Otóż WIELKIE NIC, poza wielką pozoracją, że są nam do czegoś nieodzowni. Abramowicz, który przez wiele lat szermował hasłami o uruchomieniu lotniska, teraz zamilkł i się nawet słowem w tej sprawie nie zająknie. Wszystkim ,,naszym'' posłom wystarczy przecież, że się załapali na następną kadencję, po... rozwiń
Avatar
Gość / 12 października 2016 o 08:17
Mamy 32 parlamentarzystów z PiS! W powiecie bialskim jest przecież senator Bielecki z PIS.. Tylko gdzie oni wszyscy teraz są? Oni chyba potrafią tylko zganiać wszystko na poprzednią ekipę a sami nie reagują!!! Dlaczego nie wezmą się do pracy na rzecz rolników!?
Avatar
Gość / 12 października 2016 o 08:15
PiS rządzi rok!!!!! Ludzie obudźcie się !!! Zobaczcie jaki to dramat dla rolników kiedy nie mogą sprzedawać efektu swojej pracy!!! Niech Czarnek weźmie się do roboty i pomoże rolnikom w ministerstwie dostać się do Pana Jurgiela, ale on chyba woli filmiki nagrywać na youtube ?
Avatar
Gość / 12 października 2016 o 08:11
Poparcie PISOWI spada !!! No i dobrze! Może ludzie przejrza na oczy!! Na 500 plus pieniądze są ale na zwalczanie prawdziwego problemu jakim jest ASF to już nie ma. Jak ten wirus się rozejdzie po Polsce to będziemy musieli ściągać wieprzowine z zagranicy....
Zobacz wszystkie komentarze 26

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Kłótnia o sprzedaż alkoholu przy kościołach. "To jest igranie z Bogiem"

Kłótnia o sprzedaż alkoholu przy kościołach. "To jest igranie z Bogiem" 3 8

To jest igranie z panem Bogiem. To komentarz jednego z kraśnickich radnych odnośnie odległości, w jakiej mają być usytuowane punkty sprzedaży i podawania alkoholu od kościołów. W Kraśniku odległość ta musi być co najmniej 20-metrowa. Dyskusja w temacie sprzedaży alkoholu w mieście i ewentualnego nocnego ograniczenia tej sprzedaży była burzliwa. Ostatecznie żadne decyzje nie zapadły. 

Będzie al. Tadeusza Mazowieckiego w Lublinie. Radna PiS: Stalinowiec, agent

Będzie al. Tadeusza Mazowieckiego w Lublinie. Radna PiS: Stalinowiec, agent 69 34

Nowa droga na przedłużeniu ul. Bohaterów Monte Cassino otrzyma imię Tadeusza Mazowieckiego. W Lublinie będzie też skwer Władysława Bartoszewskiego

Jan Gilas. Bohater doczekał się ulicy w Lublinie
galeria

Jan Gilas. Bohater doczekał się ulicy w Lublinie 0 1

Był 9 września 1939 r., gdy na Lublin posypały się niemieckie bomby, jedna z nich wpadła do Ratusza i nie wybuchła. Ratuszowy woźny wyniósł ją z budynku i zmarł z wysiłku przed schodami. Jego imię nosi od wczoraj uliczka stykająca się z deptakiem. Tabliczkę z nazwą odsłaniała wzruszona rodzina

Pomnik Lecha i Marii Kaczyńskich powstanie w Lublinie. Radni podjęli decyzję
galeria
film

Pomnik Lecha i Marii Kaczyńskich powstanie w Lublinie. Radni podjęli decyzję 317 21

Jest zgoda na pomnik Lecha i Marii Kaczyńskich obok Centrum Kultury. Na jego budowę zgodziła się dziś Rada Miasta. Nie pozwoliła jednak, by wykonać go według wizji radnej PiS, Małgorzaty Suchanowskiej. Większość rady zdecydowała, że projekt będzie wybrany w konkursie. Nalegali na to radni Wspólnego Lublina

Nawet 53 tys. zł miesięcznie. Ekstra zarobki radnych w państwowych spółkach
galeria

Nawet 53 tys. zł miesięcznie. Ekstra zarobki radnych w państwowych spółkach 17 15

Od 36 do 53 tys. złotych miesięcznie – tyle średnio zarabiali w państwowych spółkach trzej radni wojewódzcy PiS. Chodzi o Andrzeja Pruszkowskiego, Jana Franię i Grzegorza Muszyńskiego. Tak wynika z ich oświadczeń majątkowych za 2017 rok.

Sprawdź co powinna robić przed snem kobieta
wiersze między newsami

Sprawdź co powinna robić przed snem kobieta 0 0

Lektura obowiązkowa dla feministek. W końcu ktoś wyliczył, jakie obowiązki mają gospodynie domowe i określił miejsce poezji w ich życiu

Kraśnicka: Już 130 pielęgniarek na zwolnieniach. Jest porozumienie z lekarzami
film

Kraśnicka: Już 130 pielęgniarek na zwolnieniach. Jest porozumienie z lekarzami 193 43

W piątek ma dojść do decydujących rozmów w szpitalu przy alei Kraśnickiej w Lublinie. W czwartek już 130 pielęgniarek było na L4.

Schetyna na UMCS: Ukraińscy politycy nie chcą już współpracować z polskimi władzami

Schetyna na UMCS: Ukraińscy politycy nie chcą już współpracować z polskimi władzami 7 16

- Polsko-ukraińskich relacji po prostu nie ma - w taki sposób przewodniczący PO podsumował relacje Polski z Ukrainą.

Nowe centrum rehabilitacji w Nałęczowie już otwarte (zdjęcia)
galeria

Nowe centrum rehabilitacji w Nałęczowie już otwarte (zdjęcia) 2 1

Otwarte jest już nowe centrum rehabilitacyjno-fizjoterapeutyczne "Werandki" w Nałęczowie. - To pierwszy tak nowoczesny ośrodek po wschodniej stronie Wisły. Wychodzimy na przeciw potrzebom pacjentów z całej Polski - tłumaczy jego dyrekcja. Będą tam mogli skorzystać z czterech "stref": kardiologii, ortopedii, treningu i diagnostyki.

Twórczość Szczepana Twardocha w Kazimierzu Dolnym
26 maja 2018, 16:00

Twórczość Szczepana Twardocha w Kazimierzu Dolnym 1 0

Co Gdzie Kiedy. Kazimierski Ośrodek Kultury, Promocji i Turystyki (ul. Lubelska 12) zaprasza na kolejną odsłonę Soboty Literackiej. 26 maja o godz. 16 odbędzie się spotkanie poświęcone Balladzie o pewnej panience Szczepana Twardocha.

Gmina Biała Podlaska: Inwestycje drogowe zablokowane, ceny za wysokie

Gmina Biała Podlaska: Inwestycje drogowe zablokowane, ceny za wysokie 3 0

Gmina Biała Podlaska musi powtarzać przetargi na roboty drogowe. Wszystko dlatego, że wykonawcy swoją pracę wyceniają coraz drożej.

Joanna Mucha: Prokurator powinien się zająć władzami stadniny w Janowie

Joanna Mucha: Prokurator powinien się zająć władzami stadniny w Janowie 0 16

Śledztwo w sprawie niegospodarności w stadninie koni w Janowie Podlaskim jest sztucznie przedłużane. Prokuratura powinna się zająć osobami, które obecnie tam rządzą, a dawny prezes Marek Trela powinien wrócić do pracy – przekonuje posłanka PO Joanna Mucha

Juwenalia 2018 w Białej Podlaskiej. Zdjęcia z korowodu studenckiego
galeria

Juwenalia 2018 w Białej Podlaskiej. Zdjęcia z korowodu studenckiego 0 2

We wtorek i środę odbyły się Juwenalia Państwowej Szkoły Wyższej im. Jana Pawła II w Białej Podlaskiej.

Hit transferowy w Pszczółce Polski Cukier AZS UMCS

Hit transferowy w Pszczółce Polski Cukier AZS UMCS 0 3

Brianna Joelle Kiesel zasiliła szeregi Pszczółki Polski AZS UMCS Lublin. 24-letnia Amerykanka ma na swoim koncie występy w najlepszej lidze świata, WNBA. Ostatnio reprezentowała szwedzkie Umea Udominate

Nocne sklepy z alkoholem w Lublinie nie zbankrutują. Pomysł radnych PiS nie przeszedł

Nocne sklepy z alkoholem w Lublinie nie zbankrutują. Pomysł radnych PiS nie przeszedł 0 15

Nie będzie w Lublinie ograniczeń nocnej sprzedaży alkoholu. Ich wprowadzenia chcieli radni PiS, ale większość Rady Miasta była temu przeciwna. W czwartek uchwalony został za to zakaz sprzedaży trunków m.in. obok szkół i kościołów. Radni ustalili też maksymalną liczbę zezwoleń dla sklepów i lokali gastronomicznych.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!

Najczęściej czytane

Dzisiaj · Tydzień · Wideo · Premium
Uwaga czytelniku!
Nie teraz Przeczytaj i wyraź zgodę

Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, wejdzie w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. W związku z tym chcielibyśmy Ci przekazać kilka informacji na temat zasad przetwarzania Twoich danych osobowych.

Rozumiem

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.