czwartek, 25 maja 2017 r.

Biała Podlaska

Znaleźli się ludzie dobrej woli i dary przekazali

Dodano: 20 grudnia 2002, 15:36

Beata Skrzyńska (z lewej) z hurtowni "Maria” przekazuje dary córkom Marioli Domańskiej
Beata Skrzyńska (z lewej) z hurtowni \"Maria” przekazuje dary córkom Marioli Domańskiej

W artykule "Kto pomoże jej dzieciom” opublikowanym 4 grudnia prosiliśmy o wsparcie dla czterdziestoletniej mieszkanki Białej Podlaskiej, chorej na raka płuc. Na nasz apel odpowiedziało kilka osób.

Przypomnijmy. Mariola Domańska, matka ośmiorga dzieci przed trzema miesiącami dowiedziała się o swojej chorobie. Obecnie leczy się w Centrum Onkologii Ziemi Lubelskiej, poddawana jest chemioterapii. Oprócz kłopotów zdrowotnych, boryka się z problemami finansowymi. Pieniędzy brakuje nie tylko na zapłacenie rachunków, lecz także na podstawowe rzeczy potrzebne do życia.
Z pomocą chorej kobiecie i jej dzieciom przyszło kilka osób. Feliks Ossowski, właściciel Zakładów Mięsnych Felix podarował na święta Bożego Narodzenia wędlinę. - Posiadam listę osób potrzebujących. Rozumiem ich ciężką sytuację materialną i dlatego postanowiłem też pomóc pani Domańskiej - mówi Feliks Ossowski.
Na nasz apel odpowiedziała również Grażyna Walicka, właścicielka Hurtowni Rajstop i Skarpet "Maria” Rękawiczki, czapki, ciepłe bluzy, to tylko niewielka część rzeczy, która trafiła do Domańskich. - Staramy się pomagać w miarę swoich możliwości domom dziecka, różnego rodzaju schroniskom. Mamy nadzieję, że sprawiliśmy komuś radość powiedziała -wyjaśnia Grażyna Walicka. Pizzy to prezent od właścicieli bialskiej Pizzeri "Roma”. Do grona ofiarodawców, należy zaliczyć również Annę i Zenona Zieniuk, którzy zakupili produkty spożywcze. - Jestem wzruszona, że są jeszcze ludzie, których interesuje los innych. Wdzięczność, to za małe słowo - mówi o swoich ofiarodawcach Mari
Czytaj więcej o:
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

Alarm 24