niedziela, 18 lutego 2018 r.

Chełm

Bezpieczne drogi

  Edytuj ten wpis
Dodano: 28 grudnia 2006, 18:37

Konkurs Automobilklubu Chełmskiego

Przypominamy, że trwa konkurs Automobilklubu Chełmskiego polegający na zgłaszaniu pomysłów, które mogą wpłynąć na poprawę bezpieczeństwa na drogach Chełma i powiatu. Wpływają kolejne propozycje:

x konieczność uporządkowania działania sygnalizacji świetlnej na trzech kolejnych skrzyżowaniach Armii Krajowej. W tej chwili jest tak, że jadąc ul. Armii Krajowej musimy stać na czerwonym na każdym skrzyżowaniu. Zdaniem pana Marka można to uporządkować tworząc dla samochodów jadących tą ulicą tzw. zieloną falę.
x oznakowanie poziome na skrzyżowaniu ul. Szpitalna i Rejowiecka. Jadąc Szpitalną od Lubelskiej na skrzyżowaniu z Rejowiecką tuż przed światłami dwa pasy ruchu służące do jazdy w tym samym kierunku przedziela ... podwójna linia ciągła!.
x wielu kierowców codziennie popełnia wykroczenie skręcając z ul. Zawadówka w pierwszy łącznik za rondem prowadzący do ul. Zachodniej. Przejeżdżają przez linię ciągłą. Nie ma tam znaku pionowego zabraniającego skrętu w lewo. Dla czytelności sytuacji warto byłoby w obrębie tego skrzyżowania zlikwidować linię ciągłą.
Wraz z organizatorem liczymy, że podobnych uwag będą jeszcze dziesiątki. Użytkownicy dróg widzą błędy jakie w oznakowaniu i organizacji ruchu popełniają drogowcy. Pomóżmy im to naprawić. Konkurs jest otwarty dla wszystkich – przechodniów i kierowców, młodych i starszych. Na uczestników organizatorzy czekają do soboty.

WSZELKIE PROPOZYCJE NALEŻY KIEROWAĆ DO AUTOMOBILKLUBU CHEŁMSKIEGO POCZTĄ ELEKTRONICZNĄ NA ADRES AKCHELMSKI@HOGA.PL, POCZTĄ TRADYCYJNĄ NA ADRES 22-100 CHEŁM, UL. STRAŻACKA 4 LUB POD NUMER TELEFONU 502 342 117. (RYS)
  Edytuj ten wpis
Czytaj więcej o:
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!