piątek, 23 marca 2018 r.

Chełm

Pokażą co najlepsze

  Edytuj ten wpis
Dodano: 13 września 2006, 15:11

Blisko 50 firm i organizacji gospodarczych zjedzie w piątek do Miejskiej Hali Sportowej w Chełmie na Międzynarodową Wystawę Gospodarczą.

- Teraz prezentować się będzie tylko i wyłącznie branża spożywcza - mówi Tomasz Żmudzki z urzędu miasta. - Zwiedzający będą mogli odwiedzić stoiska wystawców z całej Polski ale także z Ukrainy i Białorusi. Pod koniec roku na nasze targi chcemy zaprosić natomiast firmy z branży budowlanej.
Tradycyjnie już wstęp dla osób, które zechcą zapoznać się z ofertą wystawienniczą firm biorących udział w targach bezpłatny. To nie jedyna zachęta do odwiedzenia hali. Krzysztof Grabczuk, prezydent miasta aby ułatwić chełmianom dotarcie do Miejskiej Hali Sportowej na wystawę gospodarczą podjął decyzję o zleceniu CLA uruchomienia bezpłatnej linii autobusowej. Autobus oznakowany logo Międzynarodowej Wystawy Gospodarczej Branży Spożywczej i opisany słowem "Targi” będzie kursował w piątek i w sobotę w godz. 10-17, a w niedzielę od godz. 10 do godz. 13.
Targi gospodarcze w Chełmie to nie tylko okazja do nawiązania kontaktów handlowych. W programie przewidziano też m.in. seminarum naukowe.
Impreza pod nazwą Wschodnie Inicjatywy Gospodarcze organizowana jest już po raz czwarty. - Cieszymy się, że z edycji na edycję w naszych targach bierze udział coraz więcej firm - nie kryje zadowolenia Żmudzki. - Poza tym takie imprezy to doskonała okazja do promocji Chełma i firm, które tu funkcjonują. Pokazania, że stajemy się ważnym ośrodkiem współpracy przygranicznej.
Jedną z firm, która zaprezentuje swoje wyroby na wystawie jest Spółdzielnia Mleczarska "Biomlek”. - W targach uczestniczymy od początku ich istnienia - mówi Kazimierz Gromadzki, dyrektor handlowy "Biomleku”. - Chcemy zachęcić mieszkańców miasta do kupowania naszych wyrobów, bo okazuje się, że bardziej jesteśmy znani w kraju niż u siebie. Na wielkie kontrakty nie liczymy, ale miło by było, gdyby i taki udało się podpisać.
  Edytuj ten wpis
Czytaj więcej o:
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!