Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Chełm

19 lutego 2014 r.
9:42
Edytuj ten wpis

Zarzuty dla policjantów z drogówki. Nie wszyscy się przyznali

20 20 A A

Od kierowców aut na zagranicznych numerach brali od 50 do 200 zł. Na łapownictwie wpadło kolejnych pięciu policjantów z krasnostawskiej drogówki

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
W policyjnych szeregach służą od kilkunastu lat. Podejrzani to czterej funkcjonariusze Wydziału Ruchu Drogowego i jeden z Zespołu Patrolowo-Interwencyjnego: Tomasz T., Krzysztof S., Mariusz C., Sławomir P. i Artur B. Są w wieku od 37 do 41 lat. - Działali zazwyczaj w ten sam sposób. Podczas kontroli drogowych prowadzonych w Krasnymstawie i okolicach odstępowali od karania kierowców za popełnione przez nich wykroczenia drogowe i w zamian przyjmowali od nich korzyści - mówi Romuald Sitarz, rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Zamościu. Z ustaleń śledczych wynika, że brali od 50 do 200 złotych, a kontrolowanymi kierowcami byli głównie obywatele innych państw, między innymi Ukrainy. Nie wszyscy przyznali się do winy Zasłaniając się dobrem śledztwa prokuratura nie podaje szczegółów dochodzenia. Wiadomo jedynie, że cała piątka usłyszała kilkanaście zarzutów dotyczących łapownictwa. Część z podejrzanych przyznała się do winy. Mężczyźni zostali już zawieszeni w czynnościach służbowych. - Komendant policji w Krasnymstawie uruchomił procedury zmierzające do zwolnienia ich ze służby - informuje Janusz Wójtowicz, rzecznik lubelskiego komendanta wojewódzkiego policji. Dodaje, że po zawieszeniu policjantów w tamtejszej komendzie pozostało około 10 funkcjonariuszy. Bez aresztu Po przesłuchaniu mężczyźni zostali zwolnieni do domów. Prokurator nie złożył wniosku o tymczasowy areszt, ale zastosował wobec nich poręczenia majątkowe. - Uważamy, że zastosowane środki zapobiegawcze zabezpieczą prawidłowy tok postępowania - tłumaczy Romuald Sitarz. Śledztwo trwało od maja 2013 roku. Prokuratura prowadziła je razem z Biurem Spraw Wewnętrznych Wydział w Lublinie KGP. Do pierwszych zatrzymań w tej sprawie doszło w październiku ub. roku. Wówczas zatrzymano Marcina M., Wojciecha K. i Piotra P. Mężczyźni wciąż mają status podejrzanych. Niewykluczone są kolejne zatrzymania. Wszystkim podejrzanym w tej sprawie grozi do 10 lat więzienia.
Czytaj więcej o:

Komentarze 20

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Komediant główny / 20 lutego 2014 o 09:36

Młodszy inspektor Ireneusz Wojewoda, obecny zastępca komendanta powiatowego policji w Krasnymstawie, prawdopodobnie zostanie nowym szefem policji we Włodawie. Ta kandydatura wśród włodawskich funkcjonariuszy i samorządowców wzbudza jednak kontrowersje.

Konieczność powołania nowego komendanta we Włodawie jest skutkiem rezygnacji z pracy i przejścia na emeryturę dotychczasowego szefa włodawskiej policji podinsp. Wiesława Kuszpy. Oficjalnie ze względów zdrowotnych, ale we Włodawie aż huczy od plotek, że dymisja 50-letniego komendanta została spowodowana nieco innymi względami. Równie duże poruszenie wywołała informacja, iż nowym komendantem policji we Włodawie ma zostać mł. insp. Ireneusz Wojewoda, obecnie pełniący funkcję zastępcy komendanta powiatowego policji w Krasnymstawie. We Włodawie pamięta się mu pewną wpadkę sprzed pięciu lat. Otóż 4 września 2008 r. w Łowczy na trasie z Włodawy do Chełma zdarzył się wypadek. Nissan zjechał na pobocze i przewrócił się. Dwaj mężczyźni zostali odwiezieni do szpitala. Tam udzielono im pierwszej pomocy i poddano badaniu alkotestem. Obaj byli pijani. Mieli w organizmie po 1,6 promila alkoholu. Jednym z nich był właśnie Ireneusz Wojewoda, ówczesny pracownik KWP w Lublinie, pełniący funkcję wiceprzewodniczącego zarządu wojewódzkiego NSZZ Policjantów w Lublinie. Do wypadku doszło co prawda po służbie, a Wojewoda był pasażerem, ale funkcjonariusze wracali ze spotkania policjantów i przez długi czas wyjaśniało się, czy policyjny związkowiec nie powinien ponieść prawnych czy choćby służbowych konsekwencji. Ostatecznie nie poniósł. Wręcz przeciwne. Awansował.

 

znalazłem taki artykuł w Nowym Tygodniu z września 2013 r.-

Zawsze chlali,chleją i będą chlali,cała ta kontrola wewnętrzna to fikcja,dotyczy tylko tych niepokornych i malutkich.

i będą chlali,cała ta kontrola wewnętrzna to fikcja,dotyczy tylko tych niepokornych i malutkich.

rozwiń
Avatar
x / 20 lutego 2014 o 09:23

Młodszy inspektor Ireneusz Wojewoda, obecny zastępca komendanta powiatowego policji w Krasnymstawie, prawdopodobnie zostanie nowym szefem policji we Włodawie. Ta kandydatura wśród włodawskich funkcjonariuszy i samorządowców wzbudza jednak kontrowersje.

Konieczność powołania nowego komendanta we Włodawie jest skutkiem rezygnacji z pracy i przejścia na emeryturę dotychczasowego szefa włodawskiej policji podinsp. Wiesława Kuszpy. Oficjalnie ze względów zdrowotnych, ale we Włodawie aż huczy od plotek, że dymisja 50-letniego komendanta została spowodowana nieco innymi względami. Równie duże poruszenie wywołała informacja, iż nowym komendantem policji we Włodawie ma zostać mł. insp. Ireneusz Wojewoda, obecnie pełniący funkcję zastępcy komendanta powiatowego policji w Krasnymstawie. We Włodawie pamięta się mu pewną wpadkę sprzed pięciu lat. Otóż 4 września 2008 r. w Łowczy na trasie z Włodawy do Chełma zdarzył się wypadek. Nissan zjechał na pobocze i przewrócił się. Dwaj mężczyźni zostali odwiezieni do szpitala. Tam udzielono im pierwszej pomocy i poddano badaniu alkotestem. Obaj byli pijani. Mieli w organizmie po 1,6 promila alkoholu. Jednym z nich był właśnie Ireneusz Wojewoda, ówczesny pracownik KWP w Lublinie, pełniący funkcję wiceprzewodniczącego zarządu wojewódzkiego NSZZ Policjantów w Lublinie. Do wypadku doszło co prawda po służbie, a Wojewoda był pasażerem, ale funkcjonariusze wracali ze spotkania policjantów i przez długi czas wyjaśniało się, czy policyjny związkowiec nie powinien ponieść prawnych czy choćby służbowych konsekwencji. Ostatecznie nie poniósł. Wręcz przeciwne. Awansował.

 

znalazłem taki artykuł w Nowym Tygodniu z września 2013 r.-

Młodszy inspektor Ireneusz Wojewoda, obecny zastępca komendanta powiatowego policji w Krasnymstawie, prawdopodobnie zostanie nowym szefem policji we Włodawie. Ta kandydatura wśród włodawskich funkcjonariuszy i samorządowców wzbudza jednak kontrowersje.

rozwiń
Avatar
zawiedziony / 20 lutego 2014 o 08:32

I ja mam mieć zaufanie do tej instytucji? O czym my rozmawiamy? :D

Avatar
Komediant główny / 20 lutego 2014 o 08:01

Odszedł jak sprawa wyszła na jaw! z Naczelnika drogówki za prawidłowy nadzór nad podległymi policjantami został awansowany na zastępcę Komendanta w sąsiednim powiecie.

Niestety, tak się to odbywa . Żyjemy nadal w dzikim kraju w jakiejś bananowej republice,tak dalej być nie może Tusk musi odejść,natychmiast !!!

Avatar
Elka / 20 lutego 2014 o 07:15

szef tej jednostki mając odrobinę godności także powinien odejść


szef tej jednostki mając odrobinę godności także powinien odejść

Odszedł jak sprawa wyszła na jaw! z Naczelnika drogówki za prawidłowy nadzór nad podległymi policjantami został awansowany na zastępcę Komendanta w sąsiednim powiecie.

Odszedł jak sprawa wyszła na jaw! z Naczelnika drogówki za prawidłowy nadzór nad podległymi policjantami został awansowany na zastępcę Komendanta w sąsiednim powiecie.

rozwiń
Avatar
zibo / 20 lutego 2014 o 07:03

szef tej jednostki mając odrobinę godności także powinien odejść

Avatar
lkr / 19 lutego 2014 o 22:47

To trzeba donos napisać!tylu pojanych zabija nas!

Avatar
fred / 19 lutego 2014 o 22:44

A jak pijoł policjanci tak jak jeden a polichny koło krasnika i jezdza sa baezkarne!zabrac sie im za dupe

Avatar
matijas77 / 19 lutego 2014 o 16:55

Ale ci na górze nie przykręcą tyle kasy siedząc za biurkiem, jak ci w terenie z suszarkami,tam dopiero można kręcić sporą BUŁĘ a wypłatę traktuje się jak dodatek do tego wszystkiego,na waciki.

Ci za biurkiem przekręcają znacznie większą kasę!Zakupy Aro,informatyzacja,afera z Centrum Usług Logistycznych KGP,zakup 3 tyś telefonów zalegających w magazynach KGP?To tylko znikoma część przekrętów tych zza biurek,a to nie są miliony tylko miliardy złotych zdefrałdowanych w białych rękawiczkach.Ale żeby było jasne-nie bronię kolegów tylko wskazuję przyczyny takich zachowań.

Ci za biurkiem przekręcają znacznie większą kasę!Zakupy Aro,informatyzacja,afera z Centrum Usług Logistycznych KGP,zakup 3 tyś telefonów zalegających w magazynach KGP?To tylko znikoma część przekrętów tych zza biurek,a to nie są miliony tylko miliardy złotych zdefrałdowanych w białych rękawiczkach.Ale żeby było jasne-nie bronię kolegów tylko wskazuję przyczyny takich zachowań.

rozwiń
Avatar
widziane zza biurka / 19 lutego 2014 o 16:16

wstępując do policji były jasne zasady- ja zarabiam 2tyś,n-k zarabia 3tyś.Było ok.Potem miały być podwyżki po 500zł na głowę,ale.....!Ci na górze dostali po 1tyś,a my po 200zł.I o tym pisałem.mając 14 lat służby nie mogłem odejść,ale teraz mogę.Mam 36 lat i w tym roku będę emerytem na którego tacy jak Ty będą pracowali!Tylko czy o to chodzi by nasi przełożeni swoim zachowaniem zmuszali do odchodzenia na emerytury?Czy społeczeństwo na to stać?Widocznie tak.Pozdrawiam

Ale ci na górze nie przykręcą tyle kasy siedząc za biurkiem, jak ci w terenie z suszarkami,tam dopiero można kręcić sporą BUŁĘ a wypłatę traktuje się jak dodatek do tego wszystkiego,na waciki.

Ale ci na górze nie przykręcą tyle kasy siedząc za biurkiem, jak ci w terenie z suszarkami,tam dopiero można kręcić sporą BUŁĘ a wypłatę traktuje się jak dodatek do tego wszystkiego,na waciki.

rozwiń
Avatar
Komediant główny / 20 lutego 2014 o 09:36

Młodszy inspektor Ireneusz Wojewoda, obecny zastępca komendanta powiatowego policji w Krasnymstawie, prawdopodobnie zostanie nowym szefem policji we Włodawie. Ta kandydatura wśród włodawskich funkcjonariuszy i samorządowców wzbudza jednak kontrowersje.

Konieczność powołania nowego komendanta we Włodawie jest skutkiem rezygnacji z pracy i przejścia na emeryturę dotychczasowego szefa włodawskiej policji podinsp. Wiesława Kuszpy. Oficjalnie ze względów zdrowotnych, ale we Włodawie aż huczy od plotek, że dymisja 50-letniego komendanta została spowodowana nieco innymi względami. Równie duże poruszenie wywołała informacja, iż nowym komendantem policji we Włodawie ma zostać mł. insp. Ireneusz Wojewoda, obecnie pełniący funkcję zastępcy komendanta powiatowego policji w Krasnymstawie. We Włodawie pamięta się mu pewną wpadkę sprzed pięciu lat. Otóż 4 września 2008 r. w Łowczy na trasie z Włodawy do Chełma zdarzył się wypadek. Nissan zjechał na pobocze i przewrócił się. Dwaj mężczyźni zostali odwiezieni do szpitala. Tam udzielono im pierwszej pomocy i poddano badaniu alkotestem. Obaj byli pijani. Mieli w organizmie po 1,6 promila alkoholu. Jednym z nich był właśnie Ireneusz Wojewoda, ówczesny pracownik KWP w Lublinie, pełniący funkcję wiceprzewodniczącego zarządu wojewódzkiego NSZZ Policjantów w Lublinie. Do wypadku doszło co prawda po służbie, a Wojewoda był pasażerem, ale funkcjonariusze wracali ze spotkania policjantów i przez długi czas wyjaśniało się, czy policyjny związkowiec nie powinien ponieść prawnych czy choćby służbowych konsekwencji. Ostatecznie nie poniósł. Wręcz przeciwne. Awansował.

 

znalazłem taki artykuł w Nowym Tygodniu z września 2013 r.-

Zawsze chlali,chleją i będą chlali,cała ta kontrola wewnętrzna to fikcja,dotyczy tylko tych niepokornych i malutkich.

i będą chlali,cała ta kontrola wewnętrzna to fikcja,dotyczy tylko tych niepokornych i malutkich.

rozwiń
Avatar
x / 20 lutego 2014 o 09:23

Młodszy inspektor Ireneusz Wojewoda, obecny zastępca komendanta powiatowego policji w Krasnymstawie, prawdopodobnie zostanie nowym szefem policji we Włodawie. Ta kandydatura wśród włodawskich funkcjonariuszy i samorządowców wzbudza jednak kontrowersje.

Konieczność powołania nowego komendanta we Włodawie jest skutkiem rezygnacji z pracy i przejścia na emeryturę dotychczasowego szefa włodawskiej policji podinsp. Wiesława Kuszpy. Oficjalnie ze względów zdrowotnych, ale we Włodawie aż huczy od plotek, że dymisja 50-letniego komendanta została spowodowana nieco innymi względami. Równie duże poruszenie wywołała informacja, iż nowym komendantem policji we Włodawie ma zostać mł. insp. Ireneusz Wojewoda, obecnie pełniący funkcję zastępcy komendanta powiatowego policji w Krasnymstawie. We Włodawie pamięta się mu pewną wpadkę sprzed pięciu lat. Otóż 4 września 2008 r. w Łowczy na trasie z Włodawy do Chełma zdarzył się wypadek. Nissan zjechał na pobocze i przewrócił się. Dwaj mężczyźni zostali odwiezieni do szpitala. Tam udzielono im pierwszej pomocy i poddano badaniu alkotestem. Obaj byli pijani. Mieli w organizmie po 1,6 promila alkoholu. Jednym z nich był właśnie Ireneusz Wojewoda, ówczesny pracownik KWP w Lublinie, pełniący funkcję wiceprzewodniczącego zarządu wojewódzkiego NSZZ Policjantów w Lublinie. Do wypadku doszło co prawda po służbie, a Wojewoda był pasażerem, ale funkcjonariusze wracali ze spotkania policjantów i przez długi czas wyjaśniało się, czy policyjny związkowiec nie powinien ponieść prawnych czy choćby służbowych konsekwencji. Ostatecznie nie poniósł. Wręcz przeciwne. Awansował.

 

znalazłem taki artykuł w Nowym Tygodniu z września 2013 r.-

Młodszy inspektor Ireneusz Wojewoda, obecny zastępca komendanta powiatowego policji w Krasnymstawie, prawdopodobnie zostanie nowym szefem policji we Włodawie. Ta kandydatura wśród włodawskich funkcjonariuszy i samorządowców wzbudza jednak kontrowersje.

rozwiń
Avatar
zawiedziony / 20 lutego 2014 o 08:32

I ja mam mieć zaufanie do tej instytucji? O czym my rozmawiamy? :D

Avatar
Komediant główny / 20 lutego 2014 o 08:01

Odszedł jak sprawa wyszła na jaw! z Naczelnika drogówki za prawidłowy nadzór nad podległymi policjantami został awansowany na zastępcę Komendanta w sąsiednim powiecie.

Niestety, tak się to odbywa . Żyjemy nadal w dzikim kraju w jakiejś bananowej republice,tak dalej być nie może Tusk musi odejść,natychmiast !!!

Avatar
Elka / 20 lutego 2014 o 07:15

szef tej jednostki mając odrobinę godności także powinien odejść


szef tej jednostki mając odrobinę godności także powinien odejść

Odszedł jak sprawa wyszła na jaw! z Naczelnika drogówki za prawidłowy nadzór nad podległymi policjantami został awansowany na zastępcę Komendanta w sąsiednim powiecie.

Odszedł jak sprawa wyszła na jaw! z Naczelnika drogówki za prawidłowy nadzór nad podległymi policjantami został awansowany na zastępcę Komendanta w sąsiednim powiecie.

rozwiń
Avatar
zibo / 20 lutego 2014 o 07:03

szef tej jednostki mając odrobinę godności także powinien odejść

Avatar
lkr / 19 lutego 2014 o 22:47

To trzeba donos napisać!tylu pojanych zabija nas!

Avatar
fred / 19 lutego 2014 o 22:44

A jak pijoł policjanci tak jak jeden a polichny koło krasnika i jezdza sa baezkarne!zabrac sie im za dupe

Avatar
matijas77 / 19 lutego 2014 o 16:55

Ale ci na górze nie przykręcą tyle kasy siedząc za biurkiem, jak ci w terenie z suszarkami,tam dopiero można kręcić sporą BUŁĘ a wypłatę traktuje się jak dodatek do tego wszystkiego,na waciki.

Ci za biurkiem przekręcają znacznie większą kasę!Zakupy Aro,informatyzacja,afera z Centrum Usług Logistycznych KGP,zakup 3 tyś telefonów zalegających w magazynach KGP?To tylko znikoma część przekrętów tych zza biurek,a to nie są miliony tylko miliardy złotych zdefrałdowanych w białych rękawiczkach.Ale żeby było jasne-nie bronię kolegów tylko wskazuję przyczyny takich zachowań.

Ci za biurkiem przekręcają znacznie większą kasę!Zakupy Aro,informatyzacja,afera z Centrum Usług Logistycznych KGP,zakup 3 tyś telefonów zalegających w magazynach KGP?To tylko znikoma część przekrętów tych zza biurek,a to nie są miliony tylko miliardy złotych zdefrałdowanych w białych rękawiczkach.Ale żeby było jasne-nie bronię kolegów tylko wskazuję przyczyny takich zachowań.

rozwiń
Avatar
widziane zza biurka / 19 lutego 2014 o 16:16

wstępując do policji były jasne zasady- ja zarabiam 2tyś,n-k zarabia 3tyś.Było ok.Potem miały być podwyżki po 500zł na głowę,ale.....!Ci na górze dostali po 1tyś,a my po 200zł.I o tym pisałem.mając 14 lat służby nie mogłem odejść,ale teraz mogę.Mam 36 lat i w tym roku będę emerytem na którego tacy jak Ty będą pracowali!Tylko czy o to chodzi by nasi przełożeni swoim zachowaniem zmuszali do odchodzenia na emerytury?Czy społeczeństwo na to stać?Widocznie tak.Pozdrawiam

Ale ci na górze nie przykręcą tyle kasy siedząc za biurkiem, jak ci w terenie z suszarkami,tam dopiero można kręcić sporą BUŁĘ a wypłatę traktuje się jak dodatek do tego wszystkiego,na waciki.

Ale ci na górze nie przykręcą tyle kasy siedząc za biurkiem, jak ci w terenie z suszarkami,tam dopiero można kręcić sporą BUŁĘ a wypłatę traktuje się jak dodatek do tego wszystkiego,na waciki.

rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 20

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Dzień matki spędzają w szpitalu ze swoimi dziećmi. To dla nich była akcja "Piękna Mama"
galeria

Dzień matki spędzają w szpitalu ze swoimi dziećmi. To dla nich była akcja "Piękna Mama" 0 2

Rozmową z Natalią Voytsel z Fundacji „Gdy Liczy się Czas”, która już po raz trzeci zorganizowała charytatywną akcję „Piękna Mama” w Uniwersyteckim Szpitalu Dziecięcym w Lublinie. Akcja, w której uczestniczą stylistki, fryzjerki i masażysta jest adresowana do matek dzieci z oddziału Onkologii, Hematologii i Transplantologii.

Hubert z Rokitna ubiera gwiazdy. "Projektuję modę niecodzienną i niełatwą"

Hubert z Rokitna ubiera gwiazdy. "Projektuję modę niecodzienną i niełatwą" 0 1

Hubert Kołodziejski z Rokitna (pow. bialski) znalazł się w gronie najbardziej obiecujących projektantów mody w Polsce według magazynu K–MAG.

"W rytmie natury". Akcja nad Zalewem Zemborzyckim
26 maja 2018, 11:00

"W rytmie natury". Akcja nad Zalewem Zemborzyckim 1 0

Co Gdzie Kiedy. 26 maja o godz. 11 na terenie Mariny nad Zalewem Zemborzyckim rozpocznie się akcja W rytmie natury. Na uczestników czeka moc atrakcji.

Dni Puław 2018: Mieszkańcy zatańczyli poloneza [zdjęcia, wideo]
galeria
film

Dni Puław 2018: Mieszkańcy zatańczyli poloneza [zdjęcia, wideo] 6 4

Kilkaset par zatańczyło w piątek poloneza na placu Chopina w Puławach. Na koniec mieszkańcy zrobili sobie pamiątkowe zdjęcie.

Ciężka sytuacja w szpitalu przy Kraśnickiej. Zemdlała pielęgniarka, która była sama na dyżurze
film

Ciężka sytuacja w szpitalu przy Kraśnickiej. Zemdlała pielęgniarka, która była sama na dyżurze 70 17

– Totalne fiasko – tak pielęgniarki ze szpitala wojewódzkiego przy al. Kraśnickiej w Lublinie oceniają dzisiejsze rozmowy z dyrekcją w sprawie podwyżek wynagrodzeń. Kilkadziesiąt pielęgniarek nadal jest na L4. Na poniedziałek zaplanowano kolejną turę rozmów.

Eurojackpot losowanie 25.05.2018. Czy ktoś wygra 385 milionów złotych?

Eurojackpot losowanie 25.05.2018. Czy ktoś wygra 385 milionów złotych? 1 0

Kolejna gigantyczna kumulacja w loterii Eurojackpot. Już dziś 25.05.2018 r. do wygrania jest aż 385 mln zł. Sprawdź wyniki losowania i zwycięskie liczby. Czy ktoś zgarnie główną wygraną?

Bezsenność. Fatalna noc, godzina po godzinie

Bezsenność. Fatalna noc, godzina po godzinie 0 3

Nie ma tu recepty, ale każdy kto nie może zasnąć, łatwo zidentyfikuje się z podmiotem lirycznym

Nowa hala sportowa powstanie za większe pieniądze. Radni zgodzili się na wzrost zadłużenia

Nowa hala sportowa powstanie za większe pieniądze. Radni zgodzili się na wzrost zadłużenia 5 20

Puławscy radni upoważnili prezydenta do zadłużenia miasta i rozstrzygnięcia ostatniego przetargu na budowę nowej hali widowiskowo-sportowej. Łączne wydatki związane z budową pierwszego etapu obiektu (bez basenu) władze szacują na ok. 90 mln złotych.

Po zdrowie na wakacje. Gratisowe badania w Tarasach Zamkowych
26 maja 2018, 10:00

Po zdrowie na wakacje. Gratisowe badania w Tarasach Zamkowych 0 0

Z bezpłatnych badań prowadzonych przez studentów z organizacji Młodych Medyków przy Uniwersytecie Medycznym w Lublinie będzie można skorzystać już w sobotę, 26 maja w Tarasach Zamkowych.

Kolejne wzmocnienie Pszczółki Polski Cukier AZS UMCS

Kolejne wzmocnienie Pszczółki Polski Cukier AZS UMCS 0 0

Brianna Joelle Kiesel i Magdalena Szajtauer wzmocniły Pszczółkę Polski Cukier AZS UMCS Lublin. Dorota Mistygacz podpisała nowy kontrakt

Straż Graniczna świętowała w Białej Podlaskiej. Awanse na wyższe stopnie [zdjęcia]
galeria

Straż Graniczna świętowała w Białej Podlaskiej. Awanse na wyższe stopnie [zdjęcia] 0 1

Ponad 300 awansów na wyższe stopnie służbowe przyznał Nadbużański Oddział Straży Granicznej. Okazją były piątkowe wojewódzkie uroczystości 27. rocznicy utworzenia Straży Granicznej, które odbyły się w Białej Podlaskiej.

Noc Kultury 2018: Lista wydarzeń, na które musisz odebrać wejściówkę. Kto pierwszy, ten lepszy
galeria
film

Noc Kultury 2018: Lista wydarzeń, na które musisz odebrać wejściówkę. Kto pierwszy, ten lepszy 12 0

Od soboty będzie można rezerwować bezpłatne wejściówki na Noc Kultury (2/3 czerwca). Obowiązuje zasada „kto pierwszy, ten lepszy”, a rezerwacja jest możliwa tylko przez internet. Chodzi oczywiście tylko o wydarzenia, na które wpuszczana może być ograniczona liczba widzów. Jakie to imprezy i jak zdobyć wejściówkę?

Puławy: Nauczycielka stanie do walki o fotel prezydenta
Sonda

Puławy: Nauczycielka stanie do walki o fotel prezydenta 30 45

Przewodnicząca rady miasta Bożena Krygier powalczy jesienią o fotel prezydenta miasta Puławy. Jej kandydaturę potwierdziły władze Prawa i Sprawiedliwości.

Program TV na weekend 25-27 maja. Jakie filmy warto zobaczyć?
25 maja 2018, 0:00

Program TV na weekend 25-27 maja. Jakie filmy warto zobaczyć? 1 0

Co Gdzie Kiedy. W ten weekend TVN stawia na widowiskowe hity Michaela Baya - Transformers i Armageddon. Ale w naziemnej telewizji cyfrowej zobaczymy także festiwalowego Toma, doskonałą gangsterkę od Scorsese - Infiltrację czy polską Karbalę. Sprawdźcie, jakie filmy będzie można zobaczyć w ten weekend w telewizji.

Nie ma chętnych na działki w bialskiej podstrefie ekonomicznej

Nie ma chętnych na działki w bialskiej podstrefie ekonomicznej 15 3

Drugi już przetarg na ogromny areał w bialskiej podstrefie ekonomicznej zakończył się fiaskiem.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!