Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Dom

18 sierpnia 2015 r.
17:49

Mieszkania w Lublinie. Nowe osiedle w miejscu dawnej zajezdni

0 10 A A
Apartamenty Nałęczowska I
Apartamenty Nałęczowska I

W pobliżu dawnej zajezdni na Helenowie powstanie kolejne osiedle. Budowa zacznie się w tym roku. Na miejscu trwają już prace przy największym w regionie centrum biurowo-mieszkaniowym.

Artykuł premium Regionalny portal informacyjny Dziennik Wschodni
Dostęp ograniczony
lub wykup pełny dostęp do portalu:
Prenumerata
30 dni
koszt: 10,00 zł
  • Nielimitowany dostęp do artykułów premium
  • Czas trwania: 30 dni
Prenumerata
90 dni
koszt: 25,00 zł
  • Nielimitowany dostęp do artykułów premium
  • Czas trwania: 90 dni
Prenumerata
180 dni
koszt: 40,00 zł
  • Nielimitowany dostęp do artykułów premium
  • Czas trwania: 180 dni
Prenumerata
360 dni
koszt: 70,00 zł
  • Nielimitowany dostęp do artykułów premium
  • Czas trwania: 360 dni

Komentarze 10

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
kurek / 16 września 2015 o 13:50

Mieszkania w Lublinie dalej w cenie. Ciekawe kiedy to pęknie. Przecież te 5,500 za m2 to zgroza dla normalnego śmiertelnika...

Avatar
Gość / 19 sierpnia 2015 o 07:43

a podobno ruina, bieda i miasto trup, kto to kupuje? dla kogo oni to budują? po co to? po co te biurowce, apartamenty? :D

Avatar
Gość / 19 sierpnia 2015 o 02:55
Kto będzie budował to osiedle? Czy Gmina Lublin czy deweloperzy. Co warta jest taka informacja jak w Radio Tel Awiw : "jest ósma albo w pół do ósmej".
Avatar
Mzl / 18 sierpnia 2015 o 23:45
Super ! Zawsze mówiłem że Lublin jeszCze będzie metropolią !
Avatar
Gość / 18 sierpnia 2015 o 21:39

Dla ciebie budują po to żebyś się pytał

Avatar
Gość / 18 sierpnia 2015 o 21:08
Ku dla kogo oni budują te nowe bloki (osiedla)? Może nasi starsi bracia w wierze będa sie u nas osiedlac?
Avatar
Gość / 18 sierpnia 2015 o 19:36
DW każe sobie płacić za czytanie sponsorowanych artykułów....
Avatar
Gość / 18 sierpnia 2015 o 18:34
Szkoda nawet 20 gr na czytanie takich artykulow.
Avatar
Kruchtovyj uobSerVatorr / 18 sierpnia 2015 o 18:29

No proszę...-a wszędzie "kłapią", że Lublin się wyludnia. Jak widać: to figę prawda ! No bo przecież chętni muszą być, skoro się buduje coś nowego ?

Avatar
Gość / 18 sierpnia 2015 o 17:51
Nie dosc ze darmowa reklama to jeszcze artykul premium....
Avatar
kurek / 16 września 2015 o 13:50

Mieszkania w Lublinie dalej w cenie. Ciekawe kiedy to pęknie. Przecież te 5,500 za m2 to zgroza dla normalnego śmiertelnika...

Avatar
Gość / 19 sierpnia 2015 o 07:43

a podobno ruina, bieda i miasto trup, kto to kupuje? dla kogo oni to budują? po co to? po co te biurowce, apartamenty? :D

Avatar
Gość / 19 sierpnia 2015 o 02:55
Kto będzie budował to osiedle? Czy Gmina Lublin czy deweloperzy. Co warta jest taka informacja jak w Radio Tel Awiw : "jest ósma albo w pół do ósmej".
Avatar
Mzl / 18 sierpnia 2015 o 23:45
Super ! Zawsze mówiłem że Lublin jeszCze będzie metropolią !
Avatar
Gość / 18 sierpnia 2015 o 21:39

Dla ciebie budują po to żebyś się pytał

Avatar
Gość / 18 sierpnia 2015 o 21:08
Ku dla kogo oni budują te nowe bloki (osiedla)? Może nasi starsi bracia w wierze będa sie u nas osiedlac?
Avatar
Gość / 18 sierpnia 2015 o 19:36
DW każe sobie płacić za czytanie sponsorowanych artykułów....
Avatar
Gość / 18 sierpnia 2015 o 18:34
Szkoda nawet 20 gr na czytanie takich artykulow.
Avatar
Kruchtovyj uobSerVatorr / 18 sierpnia 2015 o 18:29

No proszę...-a wszędzie "kłapią", że Lublin się wyludnia. Jak widać: to figę prawda ! No bo przecież chętni muszą być, skoro się buduje coś nowego ?

Avatar
Gość / 18 sierpnia 2015 o 17:51
Nie dosc ze darmowa reklama to jeszcze artykul premium....

Skomentuj

Komentujesz jako Gość
Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Wybuch w bloku w Świdniku. To on ratował mieszkańców z pożaru mieszkania
galeria

Wybuch w bloku w Świdniku. To on ratował mieszkańców z pożaru mieszkania 11 0

Krzyknęłam: Szymon nie idź tam!, ale on był już w środku – opowiada Aleksandra Jabłońska, dziewczyna Szymona Duhera. To świadkowie piątkowego wybuchu w bloku przy ul. Hallera w Świdniku. 20-latek pomógł jednej z poparzonych osób. Z zadymionego budynku wyprowadził też dwójkę dzieci

Chełmianka kontra Orlęta Spomlek, wyjazdy Avii i Podlasia

Chełmianka kontra Orlęta Spomlek, wyjazdy Avii i Podlasia 1 0

Nie ma czasu na odpoczynek. Avia, Podlasie i Orlęta grały w środę, a już w sobotę wracają do rywalizacji. Najtrudniejsze zadanie czeka ostatnią z ekip, która spróbuje zatrzymać rozpędzonego lidera z Chełma

Biżuteria Swarovski - błyszcz jak największe gwiazdy

Biżuteria Swarovski - błyszcz jak największe gwiazdy 0 0

Biżuteria Swarovski jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych na świecie. Błyszczące kryształy są wykorzystywane do tworzenia bransoletek, kolii, kolczyków, broszek i pierścionków. Strojne ozdoby odbijają światło, mieniąc się tysiącami kolorów, dzięki czemu są odpowiednim dodatkiem do eleganckich kreacji. Z tego powodu po biżuterię Swarovski sięgają nawet największe gwiazdy Hollywood i inni artyści.

Polska - Rosja. Majdan, Świerczewski, Iwan na Arenie Lublin
13 maja 2018, 16:00

Polska - Rosja. Majdan, Świerczewski, Iwan na Arenie Lublin 2 3

Wydarzenie Radosław Majdan, bracia Mroczkowie i Rafał Maserak zagrają w piłkę na Arenie Lublin. Zresztą nie tylko oni, bo będzie też Piotr Zelt, Bilgun Ariunbataar, Jarosław Jakimowicz, Przemysław Cypryański, Maciej Florek, Marcin Wójcik, Piotr Świerczewski, Tomasz Frankowski i Tomasz Iwan

Nowa porcja utrudnień w Lublinie. Także w centrum miasta

Nowa porcja utrudnień w Lublinie. Także w centrum miasta 5 4

Nowe zakazy i ograniczenia pojawią się w przyszłym tygodniu na Królewskiej i Lubartowskiej, Drodze Męczenników Majdanka, Lotniczej oraz Franczaka „Lalka”. Od dziś utrudnienia będą też na Pszczelej

Kobieta zginęła w pożarze domu. Przyczyną niedopałek papierosa? [zdjęcia]
galeria

Kobieta zginęła w pożarze domu. Przyczyną niedopałek papierosa? [zdjęcia] 2 2

W czwartek w Białobrzegach w gminie Kock doszło do tragicznego w skutkach pożaru domu

Piłkarze Górnika grają z GKS Tychy. Czy powtórzą wynik z jesieni?

Piłkarze Górnika grają z GKS Tychy. Czy powtórzą wynik z jesieni? 1 0

PIŁKARSKA NICE I LIGA Górnik Łęczna dzisiaj zmierzy się na wyjeździe z GKS Tychy. Początek spotkania o godzinie 19

Uczczą pamięć trenera. VII Memoriał Leszka Marii Rouperta

Uczczą pamięć trenera. VII Memoriał Leszka Marii Rouperta 4 0

Koszykówka W sobotę w lubelskiej hali MOSiR im. Zdzisława Niedzieli odbędzie się VII Memoriał Leszka Marii Rouperta

Egzamin gimnazjalny 2018 ANGIELSKI. Odpowiedzi i arkusze CKE poziom podstawowy i rozszerzony

Egzamin gimnazjalny 2018 ANGIELSKI. Odpowiedzi i arkusze CKE poziom podstawowy i rozszerzony 1 1

Egzamin gimnazjalny 2018 angielski. Odpowiedzi i arkusze z pytaniami z angielskiego opublikujemy na naszej stronie internetowej po zakończeniu egzaminu

Pierwszaki na okładkę Dziennika Wschodniego!

Pierwszaki na okładkę Dziennika Wschodniego! 1 0

Szukamy najlepszej, najzdolniejszej i najmilszej klasy pierwszej. W naszym nowym plebiscycie "Pierwszaki Roku 2018" do wygrania jest między innymi profesjonalna sesja okładkowa i wycieczka do Jura Parku w Bałtowie

21-latek zginął w wypadku, pożar ciężarówki [zdjęcia, wideo]
galeria
film

21-latek zginął w wypadku, pożar ciężarówki [zdjęcia, wideo] 17 3

Rover, którym kierował 21-latek zderzył się z samochodem ciężarowym

Dodatki dla pielęgniarek sporo niższe niż dla lekarzy. "Jesteśmy dyskryminowane!"

Dodatki dla pielęgniarek sporo niższe niż dla lekarzy. "Jesteśmy dyskryminowane!" 58 16

Pielęgniarki ze szpitala przy al. Kraśnickiej w Lublinie są oburzone propozycją zmian w wynagrodzeniach