piątek, 18 sierpnia 2017 r.

Dom

Na straży Twojego spokoju

Dodano: 8 czerwca 2004, 16:07


Od czerwca br. ruszyła akcja pod hasłem „Na starzy Twojego spokoju”. Jej celem jest zwrócenie uwagi mieszkańców województwa lubelskiego na właściwe zabezpieczenie domów i mieszkań przed kradzieżami i włamaniami. Projekt jest kontynuacja działań z roku ubiegłego.
Organizatorami akcji są: Goran – lubelski producent stolarki okiennej i drzwiowej, Roto – potentat w produkcji okuć okiennych, Press-Glas – lider na polskim rynku w zakresie produkcji pakietów szybowych oraz Generali – jedno z najstarszych towarzystw ubezpieczeniowych na świecie.
We wrześniu ubiegłego roku Goran wraz z lubelskim oddziałem Generali prowadził akcję pod hasłem „Zabezpiecz dom ze wszystkich stron”. Jej głównym celem była edukacja mieszkańców w zakresie ochrony domów i sposobów ich zabezpieczania. Towarzyszyła temu także promocja sprzedaży stolarki okiennej z elementami antywłamaniowymi oraz polis ubezpieczeniowych dla domów i mieszkań. Ponad 100 osób skorzystało wówczas z oferty okiennej Gorana, a o wiele więcej odwiedziło punkt konsultacyjny.
– Sukces naszego pomysłu spowodował, że w tym roku udało nam się zaprosić do współpracy takich partnerów, jak Roto i Pres-Glas – podkreśla Piotr Lutek, dyrektor ds. marketingu Goran. Dzięki temu, kontynuuje nasz rozmówca, mogliśmy rozszerzyć zasięg akcji na całe województwo lubelskie i jeszcze bardziej uatrakcyjnić ofertę promocyjna dla klientów.
Oprócz bezpłatnych porad specjalistów na temat właściwego zabezpieczenia mieszkania, klienci będą mogli kupić antywłamaniową stolarkę okienną po bardzo przystępnej cenie oraz otrzymać w prezencie polisę ubezpieczeniową dla domu lub mieszkania na kwotę 150 tys. złotych.
– Każdy, kto odwiedzi nasz punkt sprzedaży objęty akcją, będzie mógł skorzystać z bezpłatnych konsultacji. Przygotowaliśmy także wiele materiałów, które szczegółowo wyjaśniają rolę stolarki okiennej i drzwiowej w kwestii bezpieczeństwa naszego miejsca zamieszkania - dodaje Jowita Szczepanik z firmy Goran.
Organizatorzy akcji planują kontynuować akcję także we wrześniu.
Firma Goran została założona w 1992 r., a od roku 1996 specjalizuje się w produkcji stolarki okiennej i drzwiowej. Obecnie salony firmowe są zlokalizowane w 8 miastach Polski, na terenie województw: lubelskiego, mazowieckiego, łódzkiego i podkarpackiego.
Czytaj więcej o:
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

18-20 sierpnia
komentarze (0)0
polubienia (1)1
17-08-2017

18-20 sierpnia

Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!