sobota, 24 lutego 2018 r.

Dom

Na straży Twojego spokoju

  Edytuj ten wpis
Dodano: 8 czerwca 2004, 16:07


Od czerwca br. ruszyła akcja pod hasłem „Na starzy Twojego spokoju”. Jej celem jest zwrócenie uwagi mieszkańców województwa lubelskiego na właściwe zabezpieczenie domów i mieszkań przed kradzieżami i włamaniami. Projekt jest kontynuacja działań z roku ubiegłego.
Organizatorami akcji są: Goran – lubelski producent stolarki okiennej i drzwiowej, Roto – potentat w produkcji okuć okiennych, Press-Glas – lider na polskim rynku w zakresie produkcji pakietów szybowych oraz Generali – jedno z najstarszych towarzystw ubezpieczeniowych na świecie.
We wrześniu ubiegłego roku Goran wraz z lubelskim oddziałem Generali prowadził akcję pod hasłem „Zabezpiecz dom ze wszystkich stron”. Jej głównym celem była edukacja mieszkańców w zakresie ochrony domów i sposobów ich zabezpieczania. Towarzyszyła temu także promocja sprzedaży stolarki okiennej z elementami antywłamaniowymi oraz polis ubezpieczeniowych dla domów i mieszkań. Ponad 100 osób skorzystało wówczas z oferty okiennej Gorana, a o wiele więcej odwiedziło punkt konsultacyjny.
– Sukces naszego pomysłu spowodował, że w tym roku udało nam się zaprosić do współpracy takich partnerów, jak Roto i Pres-Glas – podkreśla Piotr Lutek, dyrektor ds. marketingu Goran. Dzięki temu, kontynuuje nasz rozmówca, mogliśmy rozszerzyć zasięg akcji na całe województwo lubelskie i jeszcze bardziej uatrakcyjnić ofertę promocyjna dla klientów.
Oprócz bezpłatnych porad specjalistów na temat właściwego zabezpieczenia mieszkania, klienci będą mogli kupić antywłamaniową stolarkę okienną po bardzo przystępnej cenie oraz otrzymać w prezencie polisę ubezpieczeniową dla domu lub mieszkania na kwotę 150 tys. złotych.
– Każdy, kto odwiedzi nasz punkt sprzedaży objęty akcją, będzie mógł skorzystać z bezpłatnych konsultacji. Przygotowaliśmy także wiele materiałów, które szczegółowo wyjaśniają rolę stolarki okiennej i drzwiowej w kwestii bezpieczeństwa naszego miejsca zamieszkania - dodaje Jowita Szczepanik z firmy Goran.
Organizatorzy akcji planują kontynuować akcję także we wrześniu.
Firma Goran została założona w 1992 r., a od roku 1996 specjalizuje się w produkcji stolarki okiennej i drzwiowej. Obecnie salony firmowe są zlokalizowane w 8 miastach Polski, na terenie województw: lubelskiego, mazowieckiego, łódzkiego i podkarpackiego.
  Edytuj ten wpis
Czytaj więcej o:
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!