sobota, 24 marca 2018 r.

Dom

Wymarzone wnętrze

  Edytuj ten wpis
Dodano: 4 maja 2004, 11:45

.
d Od dziś rozpoczynamy konkurs, który organizujemy wspólnie z Fabrykami Mebli FORTE S.A. Udział w nim wziąć mogą wszyscy nasi Czytelnicy, którzy prawidłowo będą odpowiadać na postawione pytania oraz zbiorą wszystkie numerki (będzie ich osiem) z drukowanych kuponów. Trwać on będzie od 5 maja do 23 czerwca br. Główną nagrodą jest komplet mebli FORTE.
Co tydzień, w dodatku „Dom”, będziemy publikować konkursowe pytanie. Wśród osób, które dobrze na nie odpowiedzą, rozlosujemy trzy tygodniowe nagrody, ufundowane przez firmę FORTE. Ostatni tygodniowy konkurs ogłosimy 23 czerwca 2004.
Na koniec naszej zabawy będzie można wziąć udział w losowaniu nagrody głównej konkursu „Wymarzone wnętrze” – zestawu mebli FORTE. Upoważniać do tego będzie zebranie wszystkich kuponowych numerów (drukowane są na kuponach), wycięcie i przesłanie ich do naszej redakcji do 2 lipca br. Ogłoszenie zwycięzcy nagrody głównej nastąpi 7. 07. br. w dodatku Dom. Zgodnie z Ustawą o podatku dochodowym od osób fizycznych z 1991 r., art. 26, ust. 1 pkt. 68 zwycięzca naszego konkursu zobowiązany będzie do uiszczenia podatku dochodowego od nagrody głównej. Laureat będzie miał także możliwość wyboru zestawu z kolekcji Melon lub Papaya.
Pierwszy kupon publikujemy już dzisiaj. Wystarczy go tylko wypełnić i przesłać na nasz adres: Dziennik Wschodni, dodatek DOM, ul. Staszica 20, 20-081 Lublin (z dopiskiem konkurs FORTE)
Zapraszamy do wspólnej zabawy i życzymy powodzenia!
  Edytuj ten wpis
Czytaj więcej o:
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!