niedziela, 25 lutego 2018 r.

Edukacja

Studia w Lublinie: Największe uczelnie zaczynają rekrutację

  Edytuj ten wpis
Dodano: 8 czerwca 2011, 22:03

 (Archiwum)
(Archiwum)

Nauka o teatrze, leśnictwo, dietetyka, ochrona środowiska dla firm, studia wschodnioeuropejskie – to tylko niektóre nowości, jakie czekają w tym roku na kandydatów na studia na największych uczelniach w regionie.

Największe lubelskie uczelnie rozpoczęły rejestrację kandydatów na studia. W większości z nich trzeba sobie założyć konto na stronie internetowej szkoły i tam wskazać wybrane kierunki. Wybór nie jest łatwy. Bo oferta szkół wyższych w regionie jest w tym roku wyraźnie odświeżona.

Politechnika Lubelska zachęca maturzystów do nauki na nowej ochronie środowiska. – Ale to inna ochrona środowiska niż na pozostałych lubelskich uczelniach – podkreśla Iwona Czajkowska-Deneka, rzecznik PL. – Nasz Wydział Inżynierii Środowiska współpracuje z różnymi przedsiębiorstwami. Właśnie od firm mamy sygnały, że takich absolwentów potrzebują.

Dla każdego coś innego

Pracę bez trudu powinni znaleźć też absolwenci studiów wschodnioeuropejskich. To tegoroczna nowość na UMCS. – Tacy specjaliści będą potrzebni. Choćby ze względu na położenie geograficzne naszego miasta – zauważa dr Wiesław Grzegorczyk z uczelnianej komisji rekrutacyjnej na UMCS.

Trzy nowości wprowadza w tym roku Uniwersytet Przyrodniczy w Lublinie: bezpieczeństwo i higienę pracy, dietetykę oraz leśnictwo.

Jeszcze więcej nowych kierunków ma Katolicki Uniwersytet Lubelski. Najciekawiej zapowiada się wiedza o teatrze. – Na naszej uczelni jest dosyć silna kadra teatrologiczna, mamy też długie tradycje związane z teatrem. Ten temat był u nas obecny od zawsze. Teraz będzie jednym z kierunków studiów – usłyszeliśmy na uczelni. Inne nowości na KUL? Etyka, praca socjalna, europeistyka po angielsku, przyrodoznawstwo, religioznawstwo, naukoznawstwo.

Prywatne uczelnie kuszą

Nowości szykują też uczelnie prywatne, np. Wyższa Szkoła Społeczno-Przyrodnicza – pierwsze w Lublinie wychowanie fizyczne.

– Mimo tak wielu uczelni w Lublinie, głównie ze względu na koszty, ten kierunek był u nas pomijany. A nasza młodzież musiała jeździć na studia do Białej Podlaskiej czy Warszawy – podkreśla rektor WSSP prof. Witold Kłaczewski. – Teraz młodzi ludzie z Lublina i okolic, a także nasi sportowcy, będą mogli pogłębić swoją wiedzę w Lublinie.

Z kolei Wyższa Szkoła Przedsiębiorczości i Administracji otwiera architekturę i urbanistykę. – Bardzo dbamy o to, żeby kierunki studiów uruchamiane na naszej uczelni odpowiadały na potrzeby rynku pracy – mówi kanclerz uczelni Edyta Truszkowska. – Stąd w naszej ofercie pojawił się kolejny kierunek inżynierski.

Rejestracja kandydatów na większości uczelni trwa do końca czerwca lub pierwszych dni lipca. Listy przyjętych zostaną ogłoszone w lipcu. Niektóre uczelnie prywatne będą prowadziły rekrutację także w wakacje.

Nowe kierunki i specjalności na lubelskich uczelniach

Katolicki Uniwersytet Lubelski
• etyka
• naukoznawstwo
• religioznawstwo
• wiedza o teatrze
• europeistyka (studia w j. angielskim)
• praca socjalna
• przyrodoznawstwo

Politechnika Lubelska
• ochrona środowiska

Uniwersytet Przyrodniczy
• leśnictwo
• bezpieczeństwo i higiena pracy
• dietetyka

Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej
• studia wschodnioeuropejskie
• kartografia i geoinformacja

Wyższa Szkoła Przedsiębiorczości i Administracji
• architektura i urbanistyka
• gospodarka przestrzenna (specjalizacje: wycena nieruchomości, zarządzanie nieruchomościami)
• studia iberyjskie
• bezpieczeństwo wewnętrzne
• badania opinii społecznej i rynku
• bezpieczeństwo ruchu drogowego
• marketing i promocja - nowość!
• problemy społeczne
• urzędnik europejski
• współpraca transgraniczna
• zarządzanie gastronomią i dietetyką
• zarządzanie ochroną środowisk
• obsługa ruchu lotniczego

Wyższa Szkoła Społeczno-Przyrodnicza
• wychowanie fizyczne

Wyższa Szkoła Ekonomii i Innowacji
• praca socjalna
• logistyka
• zarządzanie
  Edytuj ten wpis
Czytaj więcej o:
Św. Bogumiła
Don
(2) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Św. Bogumiła
Św. Bogumiła (10 czerwca 2011 o 16:58) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
[color="#800080"]KULawy i psychoPATyczny Poziom KATolicki „POŻAL SIĘ BOŻE”:

KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW prowadzący w internecie AKADEMIĘ SZTUK CUDOWNYCH z katedrą SŁOWEM MALOWANE i cyklem Z CZEGO ŚMIEJĄ SIĘ POLACY oraz faKULtetem Axcelencja Pedoł nigdy nie pozostawał obojętnym na sprawy kościelne wyglądające w świetle wia(g)ry niczym parowóz w zestawieniu z najnowszą generacją KUL-ei sterowanych cyfrowo!

1)[color="#FF0000"] Kończąc Vatykańską Szkołę Aktorską[/color] zwaną Seminarium Duchowne (Wyższe)[color="#FF0000"] przygotowani są wszyscy do odgrywania ino jednej roli sprzed ponad 2000 lat[/color]! Axcelencja abp ŻYCIŃSKI JÓZEF sięgając zaś do współczesnego języka RŻNĄŁ GŁUPA NA CAŁEGO i dziwne, że dziennikarze to puścili w TVN(19.VIII.2010 "Fakty po Faktach")! W Słowie Bożym kierowanym do Ludu z ust Axcelencji leciał „HEPNING” i „...MAN...” (strongman; superman...)- pisownia fonetyczna, czyli tak jak Axcelencja pedoł! W Krzyżowym Ogniu Pytań GŁOS BOŻY DOSTAWAŁ DELIRKI...

[color="#FF0000"]2)[/color] Z KULei w Częstochowie (w VIII.2010 r.) grzmiał abp. Leszek Sławoj Głódź aby PRZEPROSIĆ PREZYDENTA! - zapomniał bidulka sprecyzować którego! Sam abp Głódź nie zauważył nawet WŁASNEJ SKLEROZY – kto obrażał Prezydenta R.P. i Jego Małżonkę w Świętych Rydzykownych Mediach – PRZECIEŻ SAM BOSKI NAMIESTNIK OJCIEC TADEUSZ RYDZYK głosząc Słowo Boże Parę Prezydencką określił w kwietniu 2007 r. "NIE NAZYWAJMY SZAMBA PERFUMERIĄ", samą zaś Żonę Prezydenta Kaczyńskiego – CZAROWNICĄ!: "PANI PREZYDENTOWA Z TAKĄ EUTANAZJĄ? TY CZAROWNICO! JA CI DAM! JAK ZABIJAĆ LUDZI, TO SAMA SIĘ PODSTAW PIERWSZA".

[color="#FF0000"]3)[/color] Nikt tak nie daje przykładu w obrażaniu Prezydenta R.P. i Polityków Jak Kościół:<br />
poczynając od Prezydenta R.P. Aleksandra Kwaśniewskiego stwierdza, że W OBRAŻANIU GŁOWY PAŃSTWA POLSKIEGO – PREZYDENTA – PRYM WIEDZIE KOŚCIÓŁ! To w roku 1995 Prymas Polski KS. KARDYNAŁ JÓZEF GLEMP ustami jakiegoś pionka w sutannie gardłował, że „PREZYDENT KOMUNISTA NAM NIEPOTRZEBNY”! Po czym spier...niczył głosować do Polonii Amerykańskiej – tak na wszelki wypadek. OBECNEGO ZAŚ PREZYDENTA R.P. BRONISŁAWA KOMOROWSKIEGO KLER W SŁOWIE BOŻYM ŁAJAŁ RÓWNIE I IDENTYCZNIE JAK POPRZEDNIKÓW KSIĄDZ Z KRAŚNIKA!: ( Dziennik Wschodni, art. Z dn. 6.VII.2010 r.: „KRAŚNIK: KSIĄDZ PORÓWNAŁ KOMOROWSKIEGO DO SZATANA”. Pamiętne zaś słowa „PRZEPRASZAM” wypowiedziane po tragedii smoleńskiej przez Bronisława Komorowskiego naczelny Tygodnika Powszechnego ks. ADAM BONIECKI tak tłumaczył w TVP 21.X.2010 r., że zrobił z Prezydenta R.P. Idiotę.
W nagrodę, a w tłumaczeniu z Języka Liturgicznego na polski - ze strachu – Prezydent R.P. Bronisław Komorowski 26.III.2011 r. odznaczył Ks. ADAMA BONICKIEGO Krzyżem... . Widać tu, że nie tylko Biblia się nie zmienia, ale Proroctwa lat Solidarności „BO JAK NIE TO MY WAM DAMY...”
Ks. Adam Boniecki 12.IV.2011 TVN „Fakty” określił Jarosława Kaczyńskiego „GŁUPIEC”: „ks. Adam Boniecki mówił: „...DWIE WIERSZE DALEJ, dwa wiersze dalej jest ostrzeżenie … żeby spojrzeć w lustro i zobaczyć swoją twarz głupca i pyszałka!...” a Z. Herbert w „Przesłaniu Pana Cogito” pisze: „ … oglądaj w lustrze swą błazeńską twarz...”<br />
Ks. Adam Boniecki (red. nacz. „Brukowca Powszechnego”) zamiast bawić się w tłumaczenia tego, co mówią Ludzie powinien oddać się Modlitwie w myśl Psalmu „Chwalcie o dziatki Najwyższego Pana...”, a specjalnie dla ks. Adama Bonieckiego wersja EXCLUSIV: „Chwalcie o Dziadki Najwyższego Pana...” (Ps. 112).

KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW i ASC dla upamiętnienia Świętych Wydarzeń Rządowych proponuje - poczynając od KUL-awych przez PAT-ologicznych i pozostałe KAT-olickie Szkoły zmienić Image Ducha Św. z Wysłużonego Gołębia czyli Gołębicy na [color="#FF0000"]KULoPATwę[/color] !, a ten polny ptak pokazuje jak Kościół wyprowadził Lud w Pole...

[color="#FF0000"]4)[/color] 1.III.2011 r. w TVN „FAKTY”godz. 19;oo Poseł Janusz Palikot w sejmie zawiesił wiele innych symboli religijnych różnych wyznań obok wiszącego krzyża, które w efekcie inni posłowie zdjęli ze ściany. Skomentował to jakiś DOMINIKANIN (odziany na biało Ojciec PAWEŁ GUŻYŃSKI) porównując samego Janusza Palikota do OSIOŁKA, któremu trzeba pozwolić działać z „Przymrużeniem oka”... Problem tylko w tym, że ani Palikotowi, ani tym, co zdejmowali, ani nawet tym, co wieszali różne krzyże nycz się nie stało poza tym, że księŻULOM odbija szajba – na co od dawna zwraca uwagę KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW i ASC.

Jak z tego widać żywy człowiek nycz dla Nich nie zanczy.
Dopiero jak już nycz nie może to jeżdżą po nim jak po łysej kobyle – było to widać 10.IV.2011 r. w rocznicę Tragedii Smoleńskiej wykorzystanej przez księŻULKÓW do własnych, czyli politycznych celów – takie reKULekcje Narodowe!<br />

Zapomniał bidny Ojczulek Paweł GUŻYŃSKI z całą ŚW.(irniętą) Resztą, że:

Już [color="#FF0000"]12 -letni Jezus nauczał Kapłanów w Świątyni;
Od ponad 2000 lat zamieniają jedno na drugie[/color] (chorych na zdrowych; wodę na wino...) [color="#FF0000"]twierdząc, że to CUDA, a cała Św.(irnięta) reszta z Ojczulkiem Pawłem Giżyńskim uczy, że to COŚ Z NICZEGO[/color]...Nie mogą ino zamienić głupich na mądrych i pijanych na trzeźwych - [color="#FF0000"]tu wysiadał nawet sam biblijny Jezus[/color]!
Od początku też (czasy Św.{irniętego} Piotra)[color="#FF0000"] nikt nie wie kto był ojcem Jezusa[/color]..., a jak długo i ile osób było i jest opier...niczane z Ambon, od Ołtarzy, z Konfesjonałów o dzieci bez ślubu –[color="#FF0000"] robił to nawet Ojciec Św. Jan Paweł II – BŁOGOSŁAWIONY [/color](!).

Nadeszła też Era Mikołaja Kopernika i to On pokazał Panu Bogu, że coś pokręcił stwarzając świat i kręci nie tym, co się kręci...
Tworzyła się Historia Kościoła wraz z upływem czasu i w latach 1980-tych KUL-awy ks. mgr-ant uczył Lud Boży z błędami, których nie widziały nawet tęgie umysły półŚwiat(k)a Naukowego, do tej pory na (o)błędnej nauce zdobywane są KUL-awe tytuły naukowe jak Mańka (g)ruchała z Gołębiem, a te sprawy w Polsce załatwił Jan Parandowski w „Mitologii greckiej” , co zawarł więc ArcyPasterz Życiński w swojej teorii ewolucji – chyba jedynie to, że pominął Benka XVI przemienionego na drodze KUL-awej ewolucji ze Szkopa na Boga, a jak się dowiedział - to zawał gotów!

Zjechała się cała potęga Niebieskich Umysłów z Prymasem – Emerytem Józefem Glempem włącznie (2x na Liście Wildsteina), który za prezydentury Aleksandra Kwaśniewskiego i sprawy Jedwabnego dał KUL-awy i PAT-ologiczny PO-PiS elokwencji płynącej z Natchnienia Ducha Św.(irniętego) „[color="#FF0000"]ZA MORDY PRZEPRASZAŁ NIE BĘDĘ[/color]” (rok 1991) - odszedł na emeryturę i za swoją nie przeprosił! Czas płynie,[color="#FF0000"] reklama[/color] pół[color="#FF0000"]Świat[/color](k)[color="#FF0000"]a Naukowego KUL[/color]-awego i [color="#FF0000"]PAT[/color]-ologicznego czyli KATolickiego osiągnęła punkt KULminacyjny i [color="#FF0000"]sięga nieba[/color], a tu rok 2011 i lubelscy Pallotyni,a może już Pall...anty (al. Warszawska, Lublin) od X lat zapier...niczają każdej niedzieli w południe „AVE MARIA” F. Schuberta[color="#FF0000"] mającego tylko 50% wspólnego z tym, co napisał Schubert – tylko dla Półgłówków[/color]...

Pokazywanie samego ArcyPasterza w pozytywnym świetle też wygląda dziwnie, bo:
rozmowy z Nim żadnej nie było – z Jego strony leciały same monologi (materiały nawet w TVP Lublin).

Pokazywanie „wysokiego poziomu intelektualnego” występującego na KUL-u i pozostałych KATolickich wyrażonego w KATolickich nomenklaturach stopni naukowych:

1) mgr - to [color="#FF0000"]BARANEK - skrót BARAN.[/color]
2) dr - to[color="#FF0000"] BARANEK BOŻY - skrót BARAN. B.[/color]
3) hab. - to [color="#FF0000"]HABITOWY - skrót HABIT.[/color]
4) prof. - to [color="#FF0000"]OSIOŁEK - skrót OSIOŁ.[/color]
Oceny zaś mogą być wyrażane w KUL-ach w pełni odzwierciedlające [color="#FF0000"]Poziom Pożal Się Boże[/color]...

Najnowszym zaś osiągnięciem z KULawej i PATologicznej dziedziny ELOKWENCJO FLORIDUS były komentarze księŻULKÓW w TVP: "[color="#FF0000"]OTFUŚCIE drzwi Chrystusowi..., OTFUŚCIE drzwi[/color]..." (TVP 1.V.2011).

Ojciec Św. Jan Paweł II (w)mawiał: "[color="#FF0000"]WALCZYĆ O KOŚCIÓŁ AŻ DO ROZLEWU KRWI BO TYLKO KREW NAWRACA[/color]".

KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW i ASC uprawia wszystkie formy literackie nawet z tą najnowszą, o której KUL-awym i PAT-oogicznym się nie śniło – Krytyką Biblijną.

Efektem jest[color="#FF0000"] EPITAFIUM WATYKAŃSKIE[/color]:

1) TO BYŁA ŻYCIOWA ROLA KAROLA,
NIE PODALY TEGO MEDIA,
ŻE BYŁA TO "NIE-boska KOMEDIA".

oraz [color="#FF0000"]WSPOMNIENIE POŚMIERTNE:[/color]

2) Z WIEKIEM NAWET PAPIEŻ WYGLĄDA DUMNIE
GDY JEST WIEKIEM PRZYKRYTY -

- w trumnie...

i odnosząc się do niebieskich aktualiów KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW serwuje również rymowankę (aktualną na wieki wieków) obecnemu zatytułowaną "[color="#FF0000"]ZBRODNIA I KARA[/color]":

3) ZBRODNIĄ były cuda wojenne
dokonywane z armią Adolfa Hitlera.
KARĄ zaś za cuda - papiestwo -

- Josefa Ratzingera.


Znany ze swych powiedzonek z Gór rodem ks. Józef Tischner, którego imieniem nazwano szkoły, otworzono nawet wyższe uczelnie o KUL-awym poziomie w TVP mawiał jakie istnieją prawdy:

1) "TYS PROWDA;
2) TYLKO PROWDA;
3) ŚWINTO PROWDA"

KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW prowadzący w internecie AKADEMIĘ SZTUK CUDOWNYCH z Katedrą SŁOWEM MALOWANE i cyklem Z CZEGO SMIEJĄ SIĘ POLACY biorąc święty przykład z boskiej mądrości dodał jeszcze jedną (też znaną) prawdę:

4) GÓ---W---NO PROWDA cyli DOGMAT!

W 2006 r. księŻULE wymyśliły SLANG MODLITEWNY (!), a w tym Niebieskim Języku przestaje istnieć DEKALOG bo kilkoro punktów jest zbieżnych („nie cudzołóż”; „nie mów fałszywego świadectwa”; nie pożądaj żony bliźniego...”) i sprowadza się do jednego określenia:NIE PIER...ol.

1) e-PiS(z)KOPat powinien dołożyć wszelkich starań, aby Boski Następca ArcyPasterza nie miał uboższej historii od poprzednika(„Filozof”).
2) W tym też celu należ słać gorące modły do B(L)OGA o szczęśliwe wybory zawarte w [color="#FF0000"]Polskiej Litanii Do Wszystkich Św.[/color](irniętych)[color="#FF0000"] SB-ków[/color]:

Po urzędowym wstępie form grzecznościowo-powitalnych (Kyrie eleison...) następują wezwania:
Św. Filozofie,
Św. Glonie.
Św. Józefie...( a tu cała galeria Józków w KULejce: Glemp, Kowalczyk, Życiński...)
Św. Henryku....
Św. Karolu....
i tylko jeden problem z odzewem publiczności MÓDL SIĘ ZA NAMI czy ZMIŁUJ SIĘ NAD NAMI, a może WYBAW NAS PANIE?

Oraz "[color="#FF0000"]AVE MAFIJA[/color]":

"Zdrowaś Mafijo, Łaskiś Pełna -
Pan z Tobą.
B(L)OGoslawionaś Ty między Mafijami
i B(L)OGoslawiony Owoc Żywota Twojego!
Święta Mafijo, Matko Boża*
Módl się za Nami grzecznymi teraz
i w Godzinę Śmierci Naszej. Amen".

Aby Święte Jadaczki nie ustały w Drodze do Nieba KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW i ASC proponuje ePiS(Z)KOPatowi i wszystkim księŻULKOM:

[color="#FF0000"]1) Ciało Pańskie z Grilla;
2) Krew Pańską z Gwinta;
3) Skrzydełka Anielskie z Grilla;
4) Pączki smażone na Świętych Olejach z nadzieniem Róży Duchownej;
5) Napój Duchowny FRUTTI DI PAPA z paPIESKICH Owoców - granatów - odmiana
Germany 1939;
6) Brakujące paliwo uzupełnia Bio-paliwem ze Świętych Olejów i każdy będzie mógł jechać prosto
do Nieba[/color]...

ZAŚ NA DESER I DZIECIOM :

[color="#FF0000"]1) czeKULadowe Krzyże;
2)czeKULadowego Zbawiciela;
2)czeKULadową Panienkę;
3)i...
...
... i Wszystkich Świętych czeKULadowych[/color]...
Wszystkie te atrakcje produkowane oczywiście na KUL-u [color="#FF0000"]z nadzieniem Róży Duchownej[/color]!

jako, że [color="#FF0000"]„NIE SAMYM CHLEBEM ŻYJE CZŁOWIEK[/color]...”

Obracając się w Świecie [color="#FF0000"]KANIBALIZMU[/color] („wziął chleb... i rzekł <<[color="#FF0000"]Bierzcie i jedzcie - To Jest Ciało Moje[/color]>>”) i[color="#FF0000"] WAMPIRYZMU[/color] („wziął kielich.. i rzekł <<[color="#FF0000"]Bierzcie i pijcie - To Jest Krew Moja[/color]>>”) i to KANIBALIZMU z WAMPIRYZMEM urojonego - taka [color="#FF0000"]Ostatnia KUL-acja[/color] - bo: Ciało Pańskie nie jest ciałem - czyli Kanibalizm po wegetariańsku! -, a Krew Pańska nie jest krwią ...[color="#FF0000"]ZATRACA SIĘ POCZUCIE RZECZYWISTOŚCI[/color] panujące w Vatykańskiej Firmie od ponad 2000 lat, [color="#FF0000"]CO ZAWARŁ W SWOICH DZIEŁACH JP 2 „ŁĄCZĄC NIEBO Z ZIEMIĄ...”
[/color]
Wszelkie Ołtarze Pańskie, Ambony i Stadiony wraz z Halami i najnowszy Plac KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW i ASC deKUL-uje[color="#FF0000"] kąKUL-ami[/color] – jest to Biblijny chwast [color="#FF0000"]KĄKOL podlewany Wodą Święconą [/color]oraz Różą Duchowną.

[color="#FF0000"]Skoro wyszło Ciało Pańskie i Krew Pańska to kąKULe też wyjdą[/color]!

W trosce o dostęp wszystkich do kanibalizmu księ[color="#FF0000"]ŻULE wymyśliły Bezglutenowe Ciało Pańskie[/color].
Z KULei KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW i ASC proponuje [color="#FF0000"]Bezalkoholową Krew Pańską [/color]– od X - lat na rynku spożywczym istnieją spirytualia bezalkoholowe!

Niejeden pamięta jak TVP do znudzenia serwuje – przeważnie w porze KULacji, choć nie tylko -
obnoszonego JP 2 (niczym „Janek Wiśniewski”) z tym, że JANEK WIŚNIEWSKI to BOHATER Stanu Wojennego, a JP 2? i [color="#FF0000"]niejeden oraz niejedna po takim Św. Widoku puścił(a) Pawia Na Cześć JP 2[/color], czyli oddała Mu należny Hołd!

Na trzeźwo trudno to pojąc, a[color="#FF0000"] Im idzie jak z płatka[/color]!...

I pomyśleć, że już [color="#FF0000"]12 – letni Jezus [/color]– jak czytają „Słowo Pańskie” [color="#FF0000"]nauczał Kapłanów w Świątyni[/color]! - Problem ino w tym, że filozofia nakazuje wpadać w zachwyt na mądrością 12 latka [color="#FF0000"]przemilczając Świętą Głupotę Kapłanów [/color]– na to już nie raz zwracał uwagę KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW i ASC. Święta Przypadłość Biblia obowiązuje do dziś...

Podsumowując wszelkie Niebieskie działania Reklamowe wszelkich KUL-awych i PAT-ologicznych KAT-olickich szkółek sięgające Nieba stwierdzić należy, że[color="#FF0000"] na Wydziałach TEOLOGII uprawiana jest TEOFILIA z objawami ECCKLESIOFOBII, a sama TEOFILIA powinna być karalna jak każda inna ...filia[/color]!, a [color="#FF0000"]TEOFILIĘ[/color] księ[color="#FF0000"]ŻULKI i SIOSTRZYCZKI uprawiają nawet z dziećmi[/color], a temu Błogosławią nawet Powołani KURIAtorzy Wydziałów szKULnictwa - chyba, że wszyscy po KUL-awym i PAT-ologicznym KAT-olickim Prawie pracują zgodnie z Wolą Bożą w polskich proKURIAturach na stanowiskach proKURIAtorów!

W tym Świetle Ducha Św. nawet[color="#FF0000"] Uniwersytet MARYI KURII - SKŁODOWSKIEJ[/color] wygląda dziwnie i sam [color="#FF0000"]rok 2011 pod Wezwaniem MARYI KURII - SKŁODOWSKIEJ[/color] pretenduje do rangi EUROPEJSKIEJ STOLICY KULtury 2016!

Jak widać nie tylko Jezus był kuszony przez Szatana, ale studenci też... z tym, że [color="#FF0000"]przez KUL-awego[/color]...

Z tych też względów KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW i ASC nadaje KUL-awym,PAT-ologicznym szkółkom KAT-olickim Międzynarodowy Znak [color="#FF0000"]STOLICY MĄDROŚCI INACZEJ „QL” [/color]i dedykuje znany polski slogan:”[color="#FF0000"]DOROSŁE DZIECI MAJĄ ŻAL ZA KIEPSKI PRZEPIS NA TEN ŚWIAT[/color]”.

Od stuleci księŻULKI wciskały Kit Wiernym i starsze poKULenie żyć bez księŻULKA nie może.
W tej też sytuacji powstała nowa Specjalizacja Niebieska – [color="#FF0000"]DEALERÓW Intelektualnych[/color], jak Lud Boży nie po ćpa se intelektualnie minimum raz na tydzień to żyć nie może!

Aby obniżyć koszty księŻULKI powinny pieronkiem wprowadzić[color="#FF0000"] Bony o nazwie Zabo[/color] rozdawane przy każdej okazji – Spowiedzi Św.; Komunii Św., Chrztu, Pogrzebu, Ślubu, Zrzutki na Tacę, Ostatniego Namaszczenia, KULawej Rekrutacji – tymi też[color="#FF0000"] Zabo-Bonami Lud Boży mógłby płacić za Posługi[/color] księŻULKOWATE, a komu zabraknie może zaciągać kredyt i[color="#FF0000"] spłacać w Ro-ratach[/color], nadwyżki zaś lokować na Kur...iewnych rachunkach [color="#FF0000"]Ro-ratnich[/color]... i Biznes jak znalazł!
Z powodzeniem można wykorzystać też wszelkiej maści Światłości serwowane przez Kościół (Łaski Uśw.; Wiekuistą; Ducha Św....), a okaże się, że jest to silna konKULencla dla LED-ów -[color="#FF0000"] za darmo, wystarczy strzelić Modlitwę do Nieba lub JP 2 i widno [/color]jak u murzyna w d...

W czasie Juvenaliów 100denci przebierali się za księZULKÓW, [color="#FF0000"]ktoś w pornolach dorobił Akorowi Twarz JP 2[/color], za czasów Vatykańskiej Świetności Błogosławionego wystarczyło wpisać w google hasło[color="#FF0000"] BORDELLO DELL VATICANO[/color] i leciał pornolek za pornolkiem i to w wydaniu cyfrowym, a internet jeszcze raczkował w analogach...
[color="#FF0000"]Błogosławiony jak się do kogoś przypier[/color]...niczył[color="#FF0000"] to tak łatwo się nie chciał odpier[/color]...niczyć – w porównaniu do stron XXX, które rozłączały się bez problemu!
Przeszczep Twarzy w pornolach [color="#FF0000"]należy uznać za CUD[/color], na który tak czeka Kościół [color="#FF0000"]i pieronkiem ogłosić JP 2 Św[/color].
Co będzie się działo w Boże Ciało?[color="#FF0000"] Jak będzie można odróżnić[/color] księ[color="#FF0000"]ŻULKA od Przebierańca[/color]?
W Kościele przecież bez przebrania nycz nie funkcjonuje! księ[color="#FF0000"]ŻULEK do każdej funkcji ma inny strój[/color], urządzają se nawet [color="#FF0000"]targi mody zakonnej i sakralne[/color], a tam to już[color="#FF0000"] Uczta Bachusa[/color].
Teraz to nawet strach mówić Zakrystia, bo to [color="#FF0000"]już GARDEROBA[/color]! Takiż sam strach zwrócić się do faceta Kościelny - to[color="#FF0000"] przecież GARDEROBIANY[/color]!

Dla tego wszystkiego[color="#FF0000"] KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW proponuje eKULogiczne Procesje[/color] – sypać pod nogi księ[color="#FF0000"]ŻULKOM Róże Duchowną i kąKULe [/color]– kąKUL to Biblijny chwast KĄKOL podlewany Wodą Święconą...,wśród pedofilskiego pienia "[color="#FF0000"]Kiedyś o Jezu chodził po świecie.[/color].." w myśl Pedofilskiego Wołania Wyposzczonego Jezusa: „[color="#FF0000"]DOPUŚĆCIE DZIATKOM PRZYCHODZIĆ DO MNIE.[/color]..” - po przemarszu zaś takiego Orszaku [color="#FF0000"]odpada problem sprzątania ulic[/color]!

Wszystkim zaś Interesantom składającym wizyty w Kancelariach Parafialnych i KULawych KULuarach wypada zapewnić łyk wody orzeźwiającej AQUA SANCTISSIMA z gazem lub bez, ewentualnie w różnych smakach!
Temu wszystkiemu niech Błogosławi [color="#FF0000"]Duch Św.[/color](irnięty)[color="#FF0000"] pod postacią KULoPATwy[/color] pokazujący jak księŻULKI wyprowadziły Lud Boży w pole...

Na zakończenie Kozienaliów, Juvenaliów wypada aby 100denci przebierali się za księŻULKÓW i doprawiali Msze Św. (teksty liturgiczne są w internecie,homilie też,Słowo Boże, Słowo Pańskie też...), a Krew Pańska i Ciało Pańskie [color="#FF0000"]z powodzeniem można zastąpić winem za 5,- zł/flaszka oraz CHIPSAMI[/color] w różnych smakach..., a udział Ludu będzie pełny...

[color="#FF0000"]Teraz strach nawet chodzić do Kościoła, bo nie wiadomo czy przy Ołtarzu Pańskim, w Konfesjonale, na Ambonie, na Katechezie nie stoją Przebierańcy! i czy z Tacą nie zapier[/color]...nicza [color="#FF0000"]Przebieraniec[/color].

[color="#FF0000"]Identyczny strach towarzyszyć powinien rodzicom będącym w Św.[/color](irniętym)[color="#FF0000"] Okresie I-Komunii Św.[/color] - czy w Konfesjonale nie siedzi Przebieraniec lub księŻULEK o specjalności PEDO, który ukryty w mrokach Konfesjonału w ramach Pokuty może umówić się na randkę z Dzieckiem - [color="#FF0000"]dla Dziecka to Pokuta, a dla księŻULKA nagroda[/color]!, a na dokładkę [color="#FF0000"]dla Dziecka to jeszcze zostaje Pamiątka I Komunii Św. - często z finałem w Sądzie[/color]!

OTO OPRAWCY ZWIĄZKOWI:

[color="#FF0000"]1) OJCIEC ŚW., PAPIEŻ JAN PAWEŁ II; PRYMAS POLSKI KS. KARD. JÓZEF GLEMP, BP. BOLESŁAW PYLAK I JEGO KURIEWNY KANCLERZ KS. STANISŁAW ROJEK; KS. EDWARD PUDEŁKO, KS. MIECYZŁAW KRĄPIEC z półŚWIAT(ki)EM NAUKOWYM ORAZ CAŁY ZASTĘPEM CZYNNEGO DUCHOWIEŃSTWA PŁCI OBOJGA!<br />

2) OJCIEC ŚW. JAN PAWEŁ II PAPIEŻ Z CAŁĄ EKIPĄ DUCHOWNĄ: PRYMAS POLSKI KS. KARD. JÓZEF GLEMP; BP. KAZIMIERZ RYCZAN; KS. JACEK WÓJCICKI; KS. KAZIMIERZ DZIEŻA (ZGINĄŁ W WYPADKU SAMOCHODOWYM, KTÓRY SAM SPOWODOWAŁ), KS. MAREK PODYMA ORAZ CAŁĄ RESZTĄ DUCHOWIEŃSTWA PŁCI OBOJGA[/color]...

Dla Ciekawskich:więcej info ukazuje się po wpisaniu w GOOGLE hasła:[color="#FF0000"] KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW[/color] - czytać należy Związkowe wpisy pod artykułami. 

Trudno powstrzymać się od stwierdzenia, że Oni są ŻAŁOŚNI – [color="#FF0000"]Oni są Śmieszni! 

Z wdzięczności za m. in. wymrożone dzieci w 1994 r. 

Zostańcie z B(L)OGIEM [/color]

Rektorem ASC jest *************** ****************, tel. +** *** *** ***.www.********/********.***, e-mail ****************@*******.*** 

(PODPISANO: KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW) 
[/color]

* BOŻ - Członek Mafijny.
Rozwiń
Don
Don (10 czerwca 2011 o 16:23) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
"Pracę bez trudu powinni znaleźć też absolwenci studiów wschodnioeuropejskich. To tegoroczna nowość na UMCS. – Tacy specjaliści będą potrzebni. Choćby ze względu na położenie geograficzne naszego miasta – zauważa dr Wiesław Grzegorczyk z uczelnianej komisji rekrutacyjnej na UMCS."
Ciekawi mnie, co taka osoba po tym kierunku będzie mogła robić? Bo jakoś nie przekonuje mnie, że tacy ludzie będą potrzebni.

"Jeszcze więcej nowych kierunków ma Katolicki Uniwersytet Lubelski. Najciekawiej zapowiada się wiedza o teatrze . – Już to widzę: zatrudnię do pracy teatroznawce hahaha . Inne nowości na KUL? Etyka, praca socjalna (to powinno być raczej na UMCSie z racji tradycji), europeistyka po angielsku (bezrobotni mówiący po angielsku), przyrodoznawstwo (hobby), religioznawstwo (dziwne hobby), naukoznawstwo (czad *urwa)."

Już też widzę te tłumy chętnych do pracy po prywatnych uczelenkach. Miałem kiedyś wątpliwą przyjemność poznać wymagania stawiane studentom przez wykładowców takich uczelni - czytaj: masz tu w łape skrypt, ma 10 kartek, opanuj połowę z tego a zdasz na 5. Śmiech na sali...

Nowe kierunki i specjalności na lubelskich uczelniach

Katolicki Uniwersytet Lubelski
• etyka
• naukoznawstwo
• religioznawstwo
• wiedza o teatrze
• europeistyka (studia w j. angielskim)
• praca socjalna
• przyrodoznawstwo :

Politechnika Lubelska
• ochrona środowiska

Uniwersytet Przyrodniczy
• leśnictwo
• bezpieczeństwo i higiena pracy
• dietetyka

Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej
• studia wschodnioeuropejskie
• kartografia i geoinformacja

Wyższa Szkoła Przedsiębiorczości i Administracji
• architektura i urbanistyka - strach będzie zamieszkać w budynku stworzonym przez takiego "architekta" po WSPiA
• gospodarka przestrzenna (specjalizacje: wycena nieruchomości, zarządzanie nieruchomościami) - to może się przydać
• studia iberyjskie - ciekawostka, potem bezrobocie
• bezpieczeństwo wewnętrzne - nie lepiej zamiast tracić czas na studiach startować do jakiś służb?
• badania opinii społecznej i rynku - tak, już mamy w ciul bezrobotnych socjologów, dowalmy kolejnych!
• bezpieczeństwo ruchu drogowego - wiedza o znakach?
• marketing i promocja - nowość! Czyli zmiana z "marketing i zarządzanie" = bezrobocie
• problemy społeczne - czytanie gazet nie wystarczy?
• urzędnik europejski - lepiej już na prawo iść
• współpraca transgraniczna - taa - chyba jak się jest celnikiem to się przyda
• zarządzanie gastronomią i dietetyką - mało takich ludzi, przyda się ale po co zaraz studiować to???
• zarządzanie ochroną środowisk
• obsługa ruchu lotniczego - kierunek na pokaz bo budują lotnisko

Wyższa Szkoła Społeczno-Przyrodnicza
• wychowanie fizyczne

Wyższa Szkoła Ekonomii i Innowacji - jak dla mnie to cała ta szkoła to jedno wielkie gówno ale dobra...
• praca socjalna
• logistyka
• zarządzanie

Niedawno przeczytałem w ostatnim Newsweeku dobry artykuł: "Nie trać czasu na studia".
Streszczając: rynek pracy nie potrzebuje fali zalewowej osób z wyższym wykształceniem, na rynku zaczyna brakować rzemieślników, pracowników wykwalifikowanych, przedstawicieli zawodów związanych z produkcją.

Apel do maturzystów:
Zamiast iść na studia, które was niczego nie nauczą (bo nie nauczą), lepiej od razu pomyślcie o rozpoczęciu pracy w zawodzie nie wymagającym wyższego wykształcenia. Koniec końców i tak potem będziecie zarabiać lepiej i więcej kasy, przy okazji robiąc coś co was interesuje, niż np. osoba z wyższym wykształceniem po psychologii pierdząca w stołek na kasie w biedronce.
Rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze (2)

Pozostałe informacje

Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!