Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Księgowość online

Utworzony przez Olek, 27 lipca 2017 o 16:04
Korzysta ktoś z takiego biura? Polecicie kogoś? Tylko nie drogie.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Ja korzystam już od 2 lat z tax care, nie wiem jak jest teraz, ale w momencie, kiedy podpisywałam z nimi umowę, to taniej nie znalazłam. Z obsługi jestem zadowolona, moi znajomi też, więc śmiało możesz uderzać.
0
Taniej to znaczy jaki koszt i za jaki zakres uslugi? Dzięki za odzew tak w ogóle.
0
Przecież to samemu można roić odpowiednim programem. Żadna filozofia wklepać dane.
0
Jasne, też tak myślałam, dopóki nie spróbowałam ;) Olek, ja płacę niecałe 200 zł za pełną ksiegowość jdg. Jak jestew ciekawy ile to wyjdzie u Ciebie to zerknij na ich stronie jest kalkulator.
0
Chyba lepiej mieć własną księgową, większe zaufanie.
0
Sam się brać nie będę, bo moim zdaniem program to nie to samo co ktoś kto się zna. Własna księgowa na etacie to koszt, na który mnie nie stać raczej. A ten koszt z kalkulatora to wyszedł nawet nieźle, bo niewiele ponad 200 pln właśnie.  jasulka, ale nie powiedziałaś o zakresie obsługi. Co mam gwarantowane jak zapłacę np. takie 200 pln? Czy są jakieś koszty dodatkowe, że za coś trzeba dopłacać czy to jest wszystko i nic więcej mnie nie interesuje?
0
Miesięczny koszt nie wyjdzie ci pewnie dużo, chyba, że podobierasz pakiety usług no to trzeba doliczyć.
0
O jakich pakietach usług mowa? Mają coś dodtkowo oprócz księgowości?
0
niedrogie biuro to ryzyko. warto szukać w swoim mieście najlepszej firmy. --- ******mmarketing.com.pl/marketing-szeptany-buzz-marketing/
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: