Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nauka online to dobre rozwiązanie?

Utworzony przez Hubb, 11 czerwca 2012 o 11:52
Czy uważacie, że jak ktoś chce się uczyć przez internet to da radę się czegoś nauczyć, czy jednak lepiej sobie odpuścić?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Ja myślę, że warto. Wielu studentów korzysta z różnych wykładów czy tutoriali, ponadto jest wiele stron, które pozwalają na naukę przez net. To znaczy, że jest zainteresowanie nimi
0
Myślę podobnie jak poprzednik. W internecie jest wiele możliwości np. oferowanych przez duże instytucje jak BBC, różne e-larningi, a także nauka przez skype na zasadzie konwersacji jak english by phone. Jak tylko masz zapał to możesz spróbować czy odpowiada Ci nauka w internecie.
0
Nie wszystkiego da się przez internet nauczyć np. zawodu lekarza, czy biologa, gdyż do tego trzeba mieć praktykę na prawdziwym materiale, ale tak jak poprzednicy piszą języka można spróbować się uczyć, poza tym internet może być dobry do nauki programowania, przedmiotów humanistycznych jak również grafiki. Sam pracuję jako grafik i czasami zdarzało mi się podglądać jak to niektórzy działają, żeby opanować pewne ciekawe sztuczki
0
Języki, grafika, nauki humanistyczne, wykłady tu się zgodzę... Ale ja myślę, że także niektóre czynności z zawodu lekarza mogą być uczone przez internet, np. studenci mogliby oglądać jak wykonują zabiegi najlepsi lekarze z całego świata..
0
Ja myślę, że jeżeli są wprowadzane i utrzymywane metody nauki przez internet to znaczy, że jest na to popyt i ludziom się opłaca.
0
Pewnie się opłaca, myślę, że i w internecie konkurencja spać nie będzie, ale to lepiej dla nas klientów, bo jeszcze bardziej wzrośnie poziom usług edukacyjnych
0
Ja nie wiem czy coś się obecnie na świecie szybciej rozwija niż internet, mam go już dobrych parę lat i poziom stron, usług wzrósł diametralnie. Być może będzie kiedyś tak, że edukacja (w niektórych dziedzinach) będzie z powodzeniem odbywała się bez wychodzenia z domu...
0
Dla starszych to być może nie, ale dla młodszych nauka w internecie czy to języków czy programowania czy matematyki to będzie ciekawe rozwiązanie
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: