Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Porady prawne online?

Utworzony przez Barber, 8 marca 2016 o 18:30
Spotkałem się ostatnio z kilkoma firmami, które proponują doradztwo prawne online albo przez telefon, co sądzicie na temat takiego rozwiązania, zwłaszcza dla firm? 
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Niegłupie, włączasz przeglądarkę, wysyłasz maila, jak masz wątpliwości. Nie musisz nigdzie łazić, spotykać niemiłych ludzi i sztucznie sie uśmiechać - dlatego szanuje internet ;)
0
Ale, że na zasadzie abonamentowej te firmy, które spotkałeś działają? Że nie wiem np 10 maili miesięcznie z pytaniem możesz wysłać? Bo jak tak, to spoko, ciekawe jak cenowo, bo dla biznesu to całkiem eleganckie rozwiązanie
0
No to w końcu maile czy telefon? Bo już nie wiem. Chciałam mamie zaproponować, bo ma problem z sąsiadem ale ona przez maile na pewno się nie skomunikuje, telefon to już jak najbardziej.
0
jedne tak, inne tak, a jeszcze inne kompleksowo, ale im dłużej to przeglądam, im dłużej rozważam oferty dla firm, tooo mam wrażenie, że tylko kompleksowa właśnie opcja wchodzi w grę w moim przypadku, np jest taka Availo oni kompleksowo świadczą, sam nie wiem... czy to warto
0
JA TAM UWAZAM ZE TO NIEGLUPIE ROZWIAZANIE, BO PRZECIEZ JAK MASZ W FIRMIE DUZO PAPIEROLOGII TO JEDNYM MAILEM ZBIORCZYM PUSZCZASZ INFO DO KANCELARII I MASZ Z BANI, ALBO MASZ PROBLEM TO DO NICH DZWONISZ. TYLE, ZE NIE WIEM DLACZEGO, ALE WYDAJE MI SIE TO STRASZNIE DROGIE CHYBA
0
A korzystałeś z usług pana wielmożnego adwokata w kancelarii? Mają taką jedną wadę - brak cennika ;) to worki bez dna, ja już wolę na odległość przez telefon ale przynajmniej z podaną kwotą za usługę.
0
nie no u mnie był cennik w sprawie spadkowej, pierwsza wizyta i 200 zł mecenas wziął na start, tylko że żadnej części dalszej nie było.
0
Bo to tak właśnie wygląda ostatecznie, że człowieka tak po kieszeni sieknie, że mu się odechciewa, otrzepie się i idzie dalej. Trzeba szukać jakichś innych rozwiązań, może te internetowe? Trochę tego na google jest, to Availo też się przelewa kilka razy na różnych stronach i wątkach, więc czemu nie spróbować. Bądź pierwszy i daj znać co i jak
0
No też bardzo ciekawy jestem jak to jest z takimi poradami online. Dawaj znać jak ze skutecznością i ceną. 
0
z tego, co wisi na ich stronie internetowej to oferte mają interesujaca zwlaszcza dla ciebie jako biznesmena, o ile dobrze rozumiem. Wiec sprobowac zawsze warto, to nie kredyt na 25 lat ;)
0
Nie no jasne, jakby tak się dobrze tam wczytać, to fajna sprawa. I masz rację, to nie kredyt, z takiej umowy można się wycofać. 
0
Ja korzystam, już 3ci miesiąc by się własnie zaczynał. I nie mam zamiaru z nich rezygnować, waściwie nie ma pytania na które nie znalazłbym odpowiedzi.    Jestem przedsiebiorcą budowlanym, są zdecydowanie na bieżąco i z prawem pracy i z prawem budowlanym i od razu mam więcej opcji do działania przy negocjowaniu kontraktów i zamówień, bo mam silne plecy :)
0
A z której opcji korzystasz, jeżeli mogę wiedzieć? 
0
Mecenas zawsze z przedsiębiorcą, za 260 zł miesięcznie mnie to kosztuje - ani za dużo, ani za mało za taki zakres, przynajmniej ja się z takim cennikiem jeszcze nigdy nie spotkałem. Cennikiem i jakością usług, jak na razie nie mam sie doczego przyczepic 
0
Nie no dobra opcja. Może spróbuję czegoś takiego, no, bo co... filma w sieci to i prawnik przez telefon może być :P
0
No ba! Teraz to wszystko bez wychodzenia z domu się załatwia, ja się strasznie przez to rozleniwiłem, tylko kolejki w urzedach się nie kurczą. Ale teraz ma jako zawód pojawiać się w europie "stacz kolejkowy", też na pewno będzie można im płacić i ich zamawiać przez neta :D Daj znać jak tam się ugadałeś :)
0
a mnie zastanawia na jakiej zasadzie to działa, bo poczytałem sobie i niby za marne grosze, możesz przekazać ich ileś tam spraw, a połączenia dla sprawy masz nieograniczone, jak rozuiem w ramach tego miesięcznego abonamentu. I co? Dla każdego jest przydzielony konsultant? Jak oni to ogarniają?
0
Ja  mogę   polecić   bardzo  dobrego   notariusza  z cieszyna http://patrykmiodonski.notariusz.pl/  jeśli  ktoś   potrzebuje
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: