Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Janów Lubelski

20 września 2016 r.
13:22

Podpalili samochód po wypadku i uciekli. 19-latka zmarła

Autor: Zdjęcie autora łm
69 12 A A
Do wypadku w Jarocinie doszło w poniedziałek
Do wypadku w Jarocinie doszło w poniedziałek

Nie pomogli koleżance po wypadku, tylko podpalili samochód i uciekli. 19-letnia mieszkanka woj. lubelskiego zmarła

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Do tragicznego wypadku w Jarocinie doszło w poniedziałek. Policja dostała zgłoszenie o godz. 21.20. Na miejscu mundurowi zastali płonący samochód, a obok w rowie nieprzytomną dziewczynę. Świadkowie próbowali ją reanimować, ale 19-latka nioe przeżyła.

– W trakcie przeszukiwania terenu policjanci znaleźli telefon komórkowy. Na podstawie ostatnich połączeń ustalili dane zmarłej. Okazało się, że to 19-letnia mieszkanka Łążka Garncarskiego (pow. Janów Lubelski –red.). Ustalili także dwóch młodych mężczyzn, z którymi podróżowała – mówi kom. Anna Kowalik z policji w Nisku.

Funkcjonariusze niedługo później zatrzymali dwóch 18-latków. Obaj byli pijani (mieli po jednym promilu alkoholu). Przyznali się do udziału w wypadku.

Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że we troje pili tego wieczoru alkohol. W pewnym momencie 18-letni mieszkaniec Łążka Garncarskiego bez pytania wziął samochód rodziców. Zrobił to mimo że nie ma prawa jazdy. W Jarocinie stracił panowanie nad autem i uderzył w betonowy słup latarni.

 – 18-letni pasażer, mieszkaniec powiatu niżańskiego, wpadł na pomysł spalenia pojazdu, by zatrzeć ślady. Podpalił zapalniczką wlot baku paliwa. W rowie zostawili nieprzytomną koleżankę i uciekli – dodaje kom. Kowalik.

Komentarze 12

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
współczująca / 22 września 2016 o 14:34
szkoda dziewczyny nie z tymi osobami co trzeba sie zadała (*) dzieciaki trochę wyobraźni
Avatar
antonina / 21 września 2016 o 09:12
Co sie wyprawia na tych wsiach pod Janowem wola o pomste do nieba. Nie obowowiazuja tam zadne przepisy ruchu drogowego. Policjanci tez wsiowi. K***a k****e łba nie urwie.
Avatar
pb88 / 20 września 2016 o 22:22
Nie ma czegoś takiego, jak "pow. Janów Lubelski". Jest tylko i wyłącznie powiat janowski.
Avatar
rett / 20 września 2016 o 21:55
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Niech Policja zapuka do sklepu w Łążku, gdzie codziennie popijają i siedzą i piją i piją i piją...a rodzice też piją...wszyscy piją! A życie toczy się dalej. Dlaczego głąby nie zadzwonili po pomoc, tylko TCHÓRZE spiepszyli z miejsca wypadku?
no bo jak rodzice dostają za darmo, bez żadnego wysiłku 500+ to co mają robić, piją, lekko przyszło - lekko poszło, no i wuj, co ci do tego, zapieprzaj na nich i módl sie aby pisowce dali im 1000+ za darmo
no bo jak rodzice dostają za darmo, bez żadnego wysiłku 500+ to co mają robić, piją, lekko przyszło - lekko poszło, no i wuj, co ci do tego, zapieprzaj na nich i módl sie aby pisowce dali im 1000+ za darmo rozwiń
Avatar
Gość / 20 września 2016 o 21:34
Tchórze
Avatar
Gość / 20 września 2016 o 19:30
Niech Policja zapuka do sklepu w Łążku, gdzie codziennie popijają i siedzą i piją i piją i piją...a rodzice też piją...wszyscy piją! A życie toczy się dalej. Dlaczego głąby nie zadzwonili po pomoc, tylko TCHÓRZE spiepszyli z miejsca wypadku?
Avatar
Gość / 20 września 2016 o 18:46
Obydwu powiesić na tym słupie, w który uderzyli.
Avatar
Gość / 20 września 2016 o 16:05
Kto to pisał?? Jakiś nie douczony dziennikarz, a wy z takimi błędami to publikujecie!!!
Avatar
Gość / 20 września 2016 o 15:04
Dziewczynie nikt życia nie wróci. Sumienia chyba nie mają, więc nie będzie ich gryzło. Róbta co chceta.
Avatar
Gość / 20 września 2016 o 14:43
Genialny pomysł z tym podpaleniem... Szkoda, że bak nie wybuchł przy podpalaniu.
Avatar
współczująca / 22 września 2016 o 14:34
szkoda dziewczyny nie z tymi osobami co trzeba sie zadała (*) dzieciaki trochę wyobraźni
Avatar
antonina / 21 września 2016 o 09:12
Co sie wyprawia na tych wsiach pod Janowem wola o pomste do nieba. Nie obowowiazuja tam zadne przepisy ruchu drogowego. Policjanci tez wsiowi. K***a k****e łba nie urwie.
Avatar
pb88 / 20 września 2016 o 22:22
Nie ma czegoś takiego, jak "pow. Janów Lubelski". Jest tylko i wyłącznie powiat janowski.
Avatar
rett / 20 września 2016 o 21:55
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Niech Policja zapuka do sklepu w Łążku, gdzie codziennie popijają i siedzą i piją i piją i piją...a rodzice też piją...wszyscy piją! A życie toczy się dalej. Dlaczego głąby nie zadzwonili po pomoc, tylko TCHÓRZE spiepszyli z miejsca wypadku?
no bo jak rodzice dostają za darmo, bez żadnego wysiłku 500+ to co mają robić, piją, lekko przyszło - lekko poszło, no i wuj, co ci do tego, zapieprzaj na nich i módl sie aby pisowce dali im 1000+ za darmo
no bo jak rodzice dostają za darmo, bez żadnego wysiłku 500+ to co mają robić, piją, lekko przyszło - lekko poszło, no i wuj, co ci do tego, zapieprzaj na nich i módl sie aby pisowce dali im 1000+ za darmo rozwiń
Avatar
Gość / 20 września 2016 o 21:34
Tchórze
Avatar
Gość / 20 września 2016 o 19:30
Niech Policja zapuka do sklepu w Łążku, gdzie codziennie popijają i siedzą i piją i piją i piją...a rodzice też piją...wszyscy piją! A życie toczy się dalej. Dlaczego głąby nie zadzwonili po pomoc, tylko TCHÓRZE spiepszyli z miejsca wypadku?
Avatar
Gość / 20 września 2016 o 18:46
Obydwu powiesić na tym słupie, w który uderzyli.
Avatar
Gość / 20 września 2016 o 16:05
Kto to pisał?? Jakiś nie douczony dziennikarz, a wy z takimi błędami to publikujecie!!!
Avatar
Gość / 20 września 2016 o 15:04
Dziewczynie nikt życia nie wróci. Sumienia chyba nie mają, więc nie będzie ich gryzło. Róbta co chceta.
Avatar
Gość / 20 września 2016 o 14:43
Genialny pomysł z tym podpaleniem... Szkoda, że bak nie wybuchł przy podpalaniu.
Zobacz wszystkie komentarze 12

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Piknik Charytatywny w Niedrzwicy Kościelnej
27 maja 2018, 15:00

Piknik Charytatywny w Niedrzwicy Kościelnej 0 0

Co Gdzie Kiedy. W niedzielę, 27 maja o godz. 15 w szkole podstawowej w Niedrzwicy Kościelnej odbędzie się Piknik Charytatywny na rzecz Kingi Bartoszcze i Weroniki Przybycień. W programie m.in. Kabaret PKS.

Rozebrali go do naga w lesie, brutalnie pobili. Dopiero rano dotarł do domu

Rozebrali go do naga w lesie, brutalnie pobili. Dopiero rano dotarł do domu 13 0

Brutalny napad w Kraśniku. Aresztowano dwóch mężczyzn, którzy w Kraśniku wtargnęli do domu 20-latka, zabrali do lasu i dotkliwie pobili. Mężczyzna trafił do szpitala.

Właściciel tego foliowego namiotu ma spore kłopoty

Właściciel tego foliowego namiotu ma spore kłopoty 0 0

Ponad 1,5 metra miały niektóre z roślin konopi które zabezpieczyli policjanci w domu 20-latka

Skacze z okna i odjeżdża, wszystko nagrała kamera. Kto podpalił przedszkole? [wideo]
film

Skacze z okna i odjeżdża, wszystko nagrała kamera. Kto podpalił przedszkole? [wideo] 6 3

Lubartowscy policjanci ustalają okoliczności, w jakich doszło do pożaru będącego w budowie przedszkola w Kamionce. Spaleniu uległa część poddasza

Festiwal "W krainie pierogów w Bychawie". Wystąpią Universe i Bajm

Festiwal "W krainie pierogów w Bychawie". Wystąpią Universe i Bajm 1 0

Kto odwiedzi Bychawę w dniach 26-27 maja, będzie mógł spróbować pierogów z trzech województw: lubelskiego, podkarpackiego i podlaskiego. A to za sprawą imprezy „Na Kulinarnym Szlaku Wschodniej Polski”. Pierogi lubelskie będą kulinarną gwiazdą XIX Ogólnopolskiego Festiwalu „W Krainie Pierogów”. Gwiazdą muzyczną jest Beata i Bajm

Życzenia na Dzień Mamy 2018. Wierszyki, śmieszne życzenia sms, zabawne rymowanki
galeria

Życzenia na Dzień Mamy 2018. Wierszyki, śmieszne życzenia sms, zabawne rymowanki 0 0

Dziś 26 maja, czyli Dzień Mamy. Przygotowaliśmy dla Was wierszyki i życzenia, które mogą Wam się dziś przydać

Sytuacja jest bardzo zła, ale Wisła Puławy chce jeszcze powalczyć

Sytuacja jest bardzo zła, ale Wisła Puławy chce jeszcze powalczyć 4 3

Zostały już tylko dwa mecze, szanse na utrzymanie są bardzo małe, a na dodatek Wisła gra z zespołami, które mogą mieć jeszcze nadzieje na awans. Mimo wszystko puławianie chcą jeszcze powalczyć. W sobotę o godz. 17 czeka ich wyjazdowy mecz z Radomiakiem

Wybiegł łoś. Poważny wypadek w Dominiczynie, trzy osoby ranne. Zablokowana DK82

Wybiegł łoś. Poważny wypadek w Dominiczynie, trzy osoby ranne. Zablokowana DK82 5 2

Do czołowego zderzenia dwóch samochodów osobowych doszło w Dominiczynie na drodze krajowej nr 82 między Łęczną a Włodawą

Kiermasz Klubu Twórców Ludowych w Puławach
27 maja 2018, 10:00

Kiermasz Klubu Twórców Ludowych w Puławach 0 0

W niedzielę, 27 maja o godz. 10 na Skwerze Niepodległości w Puławach odbędzie się Wiosenny Kiermasz Klubu Twórców Ludowych.

Dziecko zginęło na przejściu wracając ze szkoły, ojciec chce poznać opinie o dyrektorze

Dziecko zginęło na przejściu wracając ze szkoły, ojciec chce poznać opinie o dyrektorze 42 18

Grzegorz Małys, ojciec 12-letniego Rafała, który zginął na przejściu dla pieszych wracając z zajęć na basenie, będzie mógł poznać opinie dotyczące pracy byłego już dyrektora Szkoły Podstawowej nr 2 w Zamościu. Sam domagał się ich ujawnienia. Prezydent Zamościa będzie musiał udostępnić te dokumenty

Lublin: Trwają Akademickie Mistrzostwa Polski w lekkiej atletyce [zdjęcia]
galeria

Lublin: Trwają Akademickie Mistrzostwa Polski w lekkiej atletyce [zdjęcia] 2 0

W ten weekend Lublin będzie gospodarzem Akademickich Mistrzostw Polski. Uroczyste otwarcie zaplanowano na sobotę, o godz. 17.30. Zawody oczywiście odbędą się na nowym stadionie przy Al. Piłsudskiego 22

Dlaczego trzeba wstawać rano? Krótka opinia pana Mirona

Dlaczego trzeba wstawać rano? Krótka opinia pana Mirona 0 0

Bez tytułu, bez nadmiaru strof. Ale z cennymi uwagami stołecznego poety. Akurat coś na sobotni poranek

Finał Ligi Mistrzów. Gdzie oglądać? Transmisja w TV i Internecie

Finał Ligi Mistrzów. Gdzie oglądać? Transmisja w TV i Internecie 1 0

W sobotę najważniejszy mecz klubowego sezonu. Punktualnie o 20.45 na stadionie w Kijowie w meczu finałowym zagrają Real Madryt i Liverpool

Dzień matki spędzają w szpitalu ze swoimi dziećmi. To dla nich była akcja "Piękna Mama"
galeria

Dzień matki spędzają w szpitalu ze swoimi dziećmi. To dla nich była akcja "Piękna Mama" 7 1

Rozmową z Natalią Voytsel z Fundacji „Gdy Liczy się Czas”, która już po raz trzeci zorganizowała charytatywną akcję „Piękna Mama” w Uniwersyteckim Szpitalu Dziecięcym w Lublinie. Akcja, w której uczestniczą stylistki, fryzjerki i masażysta jest adresowana do matek dzieci z oddziału Onkologii, Hematologii i Transplantologii.

Hubert z Rokitna ubiera gwiazdy. "Projektuję modę niecodzienną i niełatwą"

Hubert z Rokitna ubiera gwiazdy. "Projektuję modę niecodzienną i niełatwą" 0 1

Hubert Kołodziejski z Rokitna (pow. bialski) znalazł się w gronie najbardziej obiecujących projektantów mody w Polsce według magazynu K–MAG.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!