Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Kraj Świat

19 czerwca 2017 r.
7:33

Londyn: Furgonetka wjechała w grupę pieszych obok meczetu

0 7 A A

Londyn, Wielka Brytania. Jedna osoba zginęła, gdy samochód dostawczy wjechał w grupę osób w pobliżu meczetu w dzielnicy Finsbury Park, w północno-wschodnim Londynie - podaje The Sun. Jak informuje policja, wiele osób zostało rannych. Według telewizji Sky News - ucierpiało dziesięć osób. Wiadomo, że aresztowano 48-letniego kierowcę furgonetki.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Czytaj więcej o:

Komentarze 7

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 19 czerwca 2017 o 09:56
+1
Jak Kuba Bogu tak Bóg Kubie. Bardzo dobrze. Muzułmani to mogą wjeżdżać samochodami w bezbronnych ludzi ale kiedy ktoś wziął odwet to już nagle ''wielka tragedia się stała''.
Avatar
Gość / 19 czerwca 2017 o 19:15
Po 1. Jak islamista zrobi zamach, to ma proces; jak biały zrobił zamach na muzułmanów to chcieli go linczować. Takie mają standardy. To nas różni. Oni NIGDY się nie ucywilizują. Po 2. Zbyt duża mniejszość z diametralnie innego kręgu kulturowego będzie eskalować konflikty z obu stron. Za spokojnie wam było, politycy z Brukseli, w Europie???? Po. 3. Co to za powoływanie się na fakt, że Polacy też kiedyś emigrowali. Tak, ale do krajów katolickich. Przecież ci "uchodźcy" mogą być przyjęci przez inne bogate państwa z dominującym islamem (wiem, Arabowie nie lubią Persów, sunnici szyitów, ale my też nienawidzimy się z Niemcami a jakoś spokojnie wtapiamy się w ich kraj!). Po 4. Ilu w Polsce jest Azjatów? Dużo. Czemu nie robią problemów? Bo taką mają naturę - pracować, dorabiać się, mieć spokój. A islamiści - nienawiść do białych, roszczeniowość, większość mężczyzn nie lubi pracować, pogardzają kobietami i dziećmi. Po 5. Tyle kasy na socjal w Europie dla muzułmanów - a wokół tyle biedy w Polsce, Rumunii, Bułgarii. SKANDAL. Proszę o ARGUMENTY przeciw powyższym, no proszę.....
Po 1. Jak islamista zrobi zamach, to ma proces; jak biały zrobił zamach na muzułmanów to chcieli go linczować. Takie mają standardy. To nas różni. Oni NIGDY się nie ucywilizują. Po 2. Zbyt duża mniejszość z diametralnie innego kręgu kulturowego będzie eskalować konflikty z obu stron. Za spokojnie wam było, politycy z Brukseli, w Europie???? Po. 3. Co to za powoływanie się na fakt, że Polacy też kiedyś emigrowali. Tak, ale do krajów katolickich. Przecież ci "uchodźcy" mogą być przyjęci przez inne bogate państwa z dominującym islamem... rozwiń
Avatar
Gość / 19 czerwca 2017 o 11:58
No cóż takie są skutki, gdy kolejne rządy kompletnie nic nie robią, żeby ochronić swoich obywateli. Co więcej posuwają się do perfidnych kłamstw mówiąc, że zabicie 22 osób w Manchesterze jest incydentem, a zabicie 1 osoby przed meczetem jest atakiem terrorystycznym.
Avatar
Gość / 19 czerwca 2017 o 11:55
Arab zabija 30 osób = incydent. Nie-arab zabija jednego araba = zamach terrorystyczny. Burmistrzem Londynu jest muzel.
Avatar
bolek / 19 czerwca 2017 o 10:36
Jakoś w brukseli nie mogą wjechać w tuska, buzka i makrele zeby na sobie sprawdzili jak to działa.
Avatar
Więcej niż jedno zwierzę to / 19 czerwca 2017 o 09:41
W niemczech tez w tłum wjechali ciężarówką, to byłby juz kolejny przypadek.... kochani mamy problem: Samochody wjeżdżające w tłumy przechodniów...
Avatar
Gość / 19 czerwca 2017 o 08:22
Nic się nie stało incydent
Avatar
Gość / 19 czerwca 2017 o 19:15
Po 1. Jak islamista zrobi zamach, to ma proces; jak biały zrobił zamach na muzułmanów to chcieli go linczować. Takie mają standardy. To nas różni. Oni NIGDY się nie ucywilizują. Po 2. Zbyt duża mniejszość z diametralnie innego kręgu kulturowego będzie eskalować konflikty z obu stron. Za spokojnie wam było, politycy z Brukseli, w Europie???? Po. 3. Co to za powoływanie się na fakt, że Polacy też kiedyś emigrowali. Tak, ale do krajów katolickich. Przecież ci "uchodźcy" mogą być przyjęci przez inne bogate państwa z dominującym islamem (wiem, Arabowie nie lubią Persów, sunnici szyitów, ale my też nienawidzimy się z Niemcami a jakoś spokojnie wtapiamy się w ich kraj!). Po 4. Ilu w Polsce jest Azjatów? Dużo. Czemu nie robią problemów? Bo taką mają naturę - pracować, dorabiać się, mieć spokój. A islamiści - nienawiść do białych, roszczeniowość, większość mężczyzn nie lubi pracować, pogardzają kobietami i dziećmi. Po 5. Tyle kasy na socjal w Europie dla muzułmanów - a wokół tyle biedy w Polsce, Rumunii, Bułgarii. SKANDAL. Proszę o ARGUMENTY przeciw powyższym, no proszę.....
Po 1. Jak islamista zrobi zamach, to ma proces; jak biały zrobił zamach na muzułmanów to chcieli go linczować. Takie mają standardy. To nas różni. Oni NIGDY się nie ucywilizują. Po 2. Zbyt duża mniejszość z diametralnie innego kręgu kulturowego będzie eskalować konflikty z obu stron. Za spokojnie wam było, politycy z Brukseli, w Europie???? Po. 3. Co to za powoływanie się na fakt, że Polacy też kiedyś emigrowali. Tak, ale do krajów katolickich. Przecież ci "uchodźcy" mogą być przyjęci przez inne bogate państwa z dominującym islamem... rozwiń
Avatar
Gość / 19 czerwca 2017 o 11:58
No cóż takie są skutki, gdy kolejne rządy kompletnie nic nie robią, żeby ochronić swoich obywateli. Co więcej posuwają się do perfidnych kłamstw mówiąc, że zabicie 22 osób w Manchesterze jest incydentem, a zabicie 1 osoby przed meczetem jest atakiem terrorystycznym.
Avatar
Gość / 19 czerwca 2017 o 11:55
Arab zabija 30 osób = incydent. Nie-arab zabija jednego araba = zamach terrorystyczny. Burmistrzem Londynu jest muzel.
Avatar
bolek / 19 czerwca 2017 o 10:36
Jakoś w brukseli nie mogą wjechać w tuska, buzka i makrele zeby na sobie sprawdzili jak to działa.
Avatar
Gość / 19 czerwca 2017 o 09:56
+1
Jak Kuba Bogu tak Bóg Kubie. Bardzo dobrze. Muzułmani to mogą wjeżdżać samochodami w bezbronnych ludzi ale kiedy ktoś wziął odwet to już nagle ''wielka tragedia się stała''.
Avatar
Więcej niż jedno zwierzę to / 19 czerwca 2017 o 09:41
W niemczech tez w tłum wjechali ciężarówką, to byłby juz kolejny przypadek.... kochani mamy problem: Samochody wjeżdżające w tłumy przechodniów...
Avatar