Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Kraj Świat

29 marca 2017 r.
7:40

Ojciec gwałcił 6-letniego syna. Nagrania wrzucał do internetu

490 24 A A

Warszawa. Ojciec-pedofil urządził swojemu dziecku istne piekło. Nie tylko gwałcił swojego sześcioletniego syna, ale także wszystko filmował. Nagrania wrzucał do sieci. O wszystkim wiedziała matka chłopca. Mężczyzna został aresztowany na trzy miesiące.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

- Dla nas jest ważne, że uratowaliśmy dziecko, które nie będzie już więcej wykorzystywane seksualnie. Chłopiec trafił do rodziny zastępczej i jest szansa, że nie wpłynie to istotnie na jego psychikę - mówił mł. insp. Mariusz Ciarka z Komendy Głównej Policji.

40–letni podejrzany początkowo wszystkiemu zaprzeczał, ale w świetle przedstawionych mu dowodów jego pedofilskiej działalności ostatecznie przyznał się do wszystkich zarzucanych mu czynów.

Komentarze 24

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 6 sierpnia 2017 o 12:30
Ta matka to jakas pieprzona szmata. Jak mogla widziec i nie pomoc dxiecku.
Avatar
marekwu / 19 kwietnia 2017 o 10:16
moim zdaniem powinni wprowadzić obowiązkowe badania psychofizyczne dla przyszlych rodziców. Niestety nie każdy ma do tego predyspozycje
Avatar
Gość / 13 kwietnia 2017 o 08:41
Tylko 3 miesiące? Ale szok co za matka o wszystkim widziała . A pedofil powinien dostać przynajmniej rok.◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇ .
Avatar
Gość / 31 marca 2017 o 06:43
Ale mamusia - o wszystkim wiedziała i się przyglądała? Kurwa, co to za zwierzęta? Tacy nie powinni mieć dzieci. Wykastrować ze skutkiem natychmiastowym ze wszystkich zbędnych (jak się okazuje) narządów.
Avatar
Gość / 29 marca 2017 o 21:56
Znałem kiedyś takiego z celi obok. Nikt go nie dotykał. Był raczej spokojny. Schodził ludziom z drogi i w nic się nie mieszał. Na spacerniaku siedział sam. Z nikim nie gadał. Dużo wypożyczał książek i czytał dużo. Pracował na więziennej kotłowni bo miał papiery na palacza, dorabiał na garach. Mijały już cztery lata gdy miał wyjść. Zostało mu jakieś parę dni ale się powiesił. O tym kim był i za co siedział dowiedzieliśmy się dopiero po jego śmierci, któryś z klawiszów puścił to w obieg. Gościu nie był gwałcony i nie pieprzcie, że jak pójdzie do pierdla to ktoś go zgwałci. Takich jak ten gościu zamykają razem z alimenciarzami w Bieszczadach i raczej nie są specjalnie izolowani od reszty więźniów, a zwykły alimenciarz czy handlarz ziołem to nie morderca czy dewiant seksualny, który tylko czyha żeby dorwać pedofila lub dojebać sobie wyższy wyrok w imię honoru i zemsty. Naoglądaliście się bajeczek z telewizji i to Was uspokaja, że może ktoś go dojedzie, a fakt jest taki że gościu będzie miał michę, czystą pościel, własne wyro i tylko będzie drugi do sracza bo pewnie go osadzą z kimś kto już celę zajmował. Nikt mu nic nie zrobi i gościu za parę lat wyjdzie z pierdla. Co więcej zostanie tylko wpisany do jakiegoś rejestru osób szkodliwych społecznie i tyle. Za parę lat wyjdzie gościu i zamieszka gdzieś w pobliżu Waszego domu a Wy nawet nie będziecie wiedzieli że gościu zrobił co zrobił.
Znałem kiedyś takiego z celi obok. Nikt go nie dotykał. Był raczej spokojny. Schodził ludziom z drogi i w nic się nie mieszał. Na spacerniaku siedział sam. Z nikim nie gadał. Dużo wypożyczał książek i czytał dużo. Pracował na więziennej kotłowni bo miał papiery na palacza, dorabiał na garach. Mijały już cztery lata gdy miał wyjść. Zostało mu jakieś parę dni ale się powiesił. O tym kim był i za co siedział dowiedzieliśmy się dopiero po jego śmierci, któryś z klawiszów puścił to w obieg. Gościu nie był gwałcony i nie pieprzcie, że jak pójdzie ... rozwiń
Avatar
Gość / 29 marca 2017 o 17:22
przywrócić karĘ Śmierci!! prawa człowieka mieć w *** (tak zachowują się zwyrodnialcy)!
Avatar
Gość / 29 marca 2017 o 14:44
Miejmy nadzieję, że współwięźniowie odpowiednio go zresocjalizują. Bydlę.
Avatar
Gość / 29 marca 2017 o 14:26
Aż mi niedobrze!!! Co się dzieje na tym popieprzonym świecie!!! Łzy mi się cisną do oczu. Co za zwyrodnialec życzę aby w więzieniu jego gwałcili co dzień!!! MATKA SZMATA JEB....NA
Avatar
Gość / 29 marca 2017 o 14:03
Wystarczy 1-2 lata paki w odpowiednim zakładzie a facio sam się przekona co to jest gwałt.... wystarczy tylko cynk co zrobił.
Avatar
Gość / 29 marca 2017 o 13:17
Miejmy nadzieję, że jaki by wyrok w tej sprawie nie zapadł inni osadzeni wreszcie przydadzą się na coś społeczeństwu i dołożą starań aby to g...o nigdy już na wierzch nie wypłynęło.
Avatar
Gość / 6 sierpnia 2017 o 12:30
Ta matka to jakas pieprzona szmata. Jak mogla widziec i nie pomoc dxiecku.
Avatar
marekwu / 19 kwietnia 2017 o 10:16
moim zdaniem powinni wprowadzić obowiązkowe badania psychofizyczne dla przyszlych rodziców. Niestety nie każdy ma do tego predyspozycje
Avatar
Gość / 13 kwietnia 2017 o 08:41
Tylko 3 miesiące? Ale szok co za matka o wszystkim widziała . A pedofil powinien dostać przynajmniej rok.◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇ .
Avatar
Gość / 31 marca 2017 o 06:43
Ale mamusia - o wszystkim wiedziała i się przyglądała? Kurwa, co to za zwierzęta? Tacy nie powinni mieć dzieci. Wykastrować ze skutkiem natychmiastowym ze wszystkich zbędnych (jak się okazuje) narządów.
Avatar
Gość / 29 marca 2017 o 21:56
Znałem kiedyś takiego z celi obok. Nikt go nie dotykał. Był raczej spokojny. Schodził ludziom z drogi i w nic się nie mieszał. Na spacerniaku siedział sam. Z nikim nie gadał. Dużo wypożyczał książek i czytał dużo. Pracował na więziennej kotłowni bo miał papiery na palacza, dorabiał na garach. Mijały już cztery lata gdy miał wyjść. Zostało mu jakieś parę dni ale się powiesił. O tym kim był i za co siedział dowiedzieliśmy się dopiero po jego śmierci, któryś z klawiszów puścił to w obieg. Gościu nie był gwałcony i nie pieprzcie, że jak pójdzie do pierdla to ktoś go zgwałci. Takich jak ten gościu zamykają razem z alimenciarzami w Bieszczadach i raczej nie są specjalnie izolowani od reszty więźniów, a zwykły alimenciarz czy handlarz ziołem to nie morderca czy dewiant seksualny, który tylko czyha żeby dorwać pedofila lub dojebać sobie wyższy wyrok w imię honoru i zemsty. Naoglądaliście się bajeczek z telewizji i to Was uspokaja, że może ktoś go dojedzie, a fakt jest taki że gościu będzie miał michę, czystą pościel, własne wyro i tylko będzie drugi do sracza bo pewnie go osadzą z kimś kto już celę zajmował. Nikt mu nic nie zrobi i gościu za parę lat wyjdzie z pierdla. Co więcej zostanie tylko wpisany do jakiegoś rejestru osób szkodliwych społecznie i tyle. Za parę lat wyjdzie gościu i zamieszka gdzieś w pobliżu Waszego domu a Wy nawet nie będziecie wiedzieli że gościu zrobił co zrobił.
Znałem kiedyś takiego z celi obok. Nikt go nie dotykał. Był raczej spokojny. Schodził ludziom z drogi i w nic się nie mieszał. Na spacerniaku siedział sam. Z nikim nie gadał. Dużo wypożyczał książek i czytał dużo. Pracował na więziennej kotłowni bo miał papiery na palacza, dorabiał na garach. Mijały już cztery lata gdy miał wyjść. Zostało mu jakieś parę dni ale się powiesił. O tym kim był i za co siedział dowiedzieliśmy się dopiero po jego śmierci, któryś z klawiszów puścił to w obieg. Gościu nie był gwałcony i nie pieprzcie, że jak pójdzie ... rozwiń
Avatar
Gość / 29 marca 2017 o 17:22
przywrócić karĘ Śmierci!! prawa człowieka mieć w *** (tak zachowują się zwyrodnialcy)!
Avatar
Gość / 29 marca 2017 o 14:44
Miejmy nadzieję, że współwięźniowie odpowiednio go zresocjalizują. Bydlę.
Avatar
Gość / 29 marca 2017 o 14:26
Aż mi niedobrze!!! Co się dzieje na tym popieprzonym świecie!!! Łzy mi się cisną do oczu. Co za zwyrodnialec życzę aby w więzieniu jego gwałcili co dzień!!! MATKA SZMATA JEB....NA
Avatar
Gość / 29 marca 2017 o 14:03
Wystarczy 1-2 lata paki w odpowiednim zakładzie a facio sam się przekona co to jest gwałt.... wystarczy tylko cynk co zrobił.
Avatar
Gość / 29 marca 2017 o 13:17
Miejmy nadzieję, że jaki by wyrok w tej sprawie nie zapadł inni osadzeni wreszcie przydadzą się na coś społeczeństwu i dołożą starań aby to g...o nigdy już na wierzch nie wypłynęło.
Zobacz wszystkie komentarze 24

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 20 czerwca 2018 r.

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 20 czerwca 2018 r. 0 0

MUNDIAL 2018. Rosja – Egipt 3:1. „Sborna” gra dalej

MUNDIAL 2018. Rosja – Egipt 3:1. „Sborna” gra dalej 1 0

MUNDIAL 2018 W meczu rozpoczynającym drugą serię meczów grupowych Rosja pokonała Egipt 3:1 i zapewniła sobie awans do fazy pucharowej. Natomiast „Faraonowie” zagrają już tylko jeden mecz na tegorocznym mundialu

1,5 metrowy wąż przechadzał się po balkonie przy ul. Koncertowej w Lublinie

1,5 metrowy wąż przechadzał się po balkonie przy ul. Koncertowej w Lublinie 0 2

Dużo strachu napędził mieszkańcom wąż przechadzający się po jednym z balkonów bloku przy ul. Koncertowej.

Grupa mieszkańców Lublina ma dostać darmowe przejazdy komunikacją miejską

Grupa mieszkańców Lublina ma dostać darmowe przejazdy komunikacją miejską 24 10

Przyznanie bezpłatnej komunikacji miejskiej osobom po 65. roku życia zapowiedział we wtorek prezydent Lublina. Ogłosił również, że miejskie żłobki będą darmowe dla dzieci niepełnosprawnych.

Szukali nielegalnego alkoholu, znaleźli także domowy arsenał

Szukali nielegalnego alkoholu, znaleźli także domowy arsenał 0 0

Sprzęt do destylacji alkoholu, karabiny, broń pneumatyczna, setki nabojów, słoiki z prochem i radiostacja. Taki arsenał znaleźli policjanci w domu pod Krasnymstawem.

Wywąchał narkotyki za 3,8 mln zł

Wywąchał narkotyki za 3,8 mln zł 0 0

Około 70 kg haszyszu oraz 658 g kokainy wywąchał na drogowym przejściu granicznym Ceron, pies służbowy Straży Granicznej. Wartość przejętych narkotyków to ponad 3,8 mln zł.

Wesoły początek, smutny koniec. Kilka tysięcy kibiców przy Arenie Lublin [zdjęcia z drona]
galeria
film

Wesoły początek, smutny koniec. Kilka tysięcy kibiców przy Arenie Lublin [zdjęcia z drona] 13 3

Kilka tysięcy kibiców pojawiło się w specjalnie zorganizowanej przez MOSiR strefie kibica przy Arenie Lublin.

Właściciel mieszkania otworzył wersalkę. Zobaczył w środku nogę kobiety
Rusza proces

Właściciel mieszkania otworzył wersalkę. Zobaczył w środku nogę kobiety 6 4

W środę ma rozpocząć się proces Artura S., oskarżonego o brutalne zabójstwo przy ul. 1 Maja. Mężczyzna udusił swoją dziewczynę i przez miesiąc mieszkał z jej zwłokami, ukrytymi w wersalce.

Polska - Senegal 1:2. Katastrofa na otwarcie mundialu
galeria
film

Polska - Senegal 1:2. Katastrofa na otwarcie mundialu 1 3

Polska czeka 44 lata na zwycięstwo w meczu otwarcia. I jeszcze sobie poczeka. We wtorek piłkarze Adama Nawałki przegrali z Senegalem 1:2. Już w niedzielę Biało-Czerwoni zagrają z Kolumbią mecz o wszystko

Wystawa "- 7 - 13 -" w Galerii Labirynt
22 czerwca 2018, 19:00

Wystawa "- 7 - 13 -" w Galerii Labirynt 1 0

Co Gdzie Kiedy. Galeria Labirynt (oddział Plaza, ul. Lipowa 13) zaprasza na wernisaż wystawy izraelskiej artystki Nelly Agassi. Otwarcie ekspozycji - 7 - 13 - odbędzie się w piątek, 22 czerwca o godz. 19.

TBV Start Lublin organizuje Camp dla młodzieży

TBV Start Lublin organizuje Camp dla młodzieży 2 0

KOSZYKÓWKA W tym tygodniu w Lublinie odbędą się trzy ciekawe wydarzenia. W środę o godzinie 9.30, w Hali MOSiR im. Z. Niedzieli przy Al. Zygmuntowskich 4, odbędzie się Camp do drużyny TBV Startu Lublin U16 (rocznik 2003/2004), który poprowadzą trenerzy z Energa Basket Ligi oraz szkoleniowcy grup młodzieżowych

W woj. lubelskim powstaje coraz więcej mieszkań. Przez rok wzrost o 107 proc.

W woj. lubelskim powstaje coraz więcej mieszkań. Przez rok wzrost o 107 proc. 3 4

Rośnie liczba domów i mieszkań oddawanych do użytkowania. Na przestrzeni roku, w całym regionie statystycy zanotowali wzrost na poziomie ponad 100 proc.

Walka o Kazimierz Dolny może być ostra. Na razie trzech możliwych kandydatów

Walka o Kazimierz Dolny może być ostra. Na razie trzech możliwych kandydatów 35 11

Obecny burmistrz, jego były zastępca oraz pełnomocnik wojewody – apetyt na fotel burmistrza Kazimierza Dolnego mają co najmniej trzy osoby.

P.Unity - koncert w Radiu Lublin
22 czerwca 2018, 18:00

P.Unity - koncert w Radiu Lublin 1 0

Co Gdzie Kiedy. W piątek, 22 czerwca o godz. 19 w Radiu Lublin (ul. Obrońców Pokoju 2) wystąpi formacja P.Unity.

Krzysztof chciał być żołnierzem, ale miał wypadek i stracił nogę. Kamil pomoże w zbiórce na protezę

Krzysztof chciał być żołnierzem, ale miał wypadek i stracił nogę. Kamil pomoże w zbiórce na protezę 3 0

Cztery kraje, 17 miast, 18 dni i blisko 2800 km na rowerze – tak w liczbach wygląda trasa, jaką pokona Kamil Misztal z Lublina, by pomóc niepełnosprawnemu 26-latkowi spełnić jego marzenia.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!