Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Kraj Świat

22 września 2015 r.
18:52

Polska przyjmie kilka tysięcy uchodźców. Kraje UE podjęły decyzję ws. planu relokacji 120 tys. osób

Autor: Zdjęcie autora łm
0 41 A A
Pogranicze serbsko-chorwackie. Uchodźcy szli z miejscowości Sid do Tovarnika i tam wsiadali do pociągów. Często jednak musieli czekać tam przez dwa dni (Fot. Jacek Szydłowski)
Pogranicze serbsko-chorwackie. Uchodźcy szli z miejscowości Sid do Tovarnika i tam wsiadali do pociągów. Często jednak musieli czekać tam przez dwa dni (Fot. Jacek Szydłowski)

Polska poparła unijny plan relokacji 120 tys. uchodźców. Do naszego kraju trafić ma kilka tysięcy uchodźców

Aktualizacja artykułu: 22 września 2015 r. 21:45
AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Według nieoficjalnych informacji, podczas dzisiejszego głosowania większość państw była za unijnym planem podziału uchodźców. Sprzeciwiły mu się Czechy, Słowacja, Węgry i Rumunia. Finlandia wstrzymała się od głosu. Z krajów tych tylko Słowacja nie zamierza stosować się do decyzji Rady UE, pozostałe poinformowały, że się do niego dostosują.

- Wszystkie postulaty Polski uwzględnione: nie ma automatyzmu i jest kontrola państw członkowskich - napisał na Twitterze sekretarz stanu ds. europejskich Rafał Trzaskowski. 

Jak podaje TVN24 państwa będą miały prawo do odmowy przyjęcia konkretnych osób ze względów bezpieczeństwa. Podczas przyjmowania uchodźców kraje będą mogły kierować się kryterium kulturowym i społecznym, w trosce o lepszą asymilację uchodźców w społeczeństwie.

Pierwsi uchodźcy maja trafić do Polski w 2016 roku. - Nie było możliwości zablokowania decyzji ws. podziału uchodźców, sprzeciw Polski spowodowałby, że nie mielibyśmy wpływu na decyzję - powiedział Trzaskowski.

Ilu uchodźców mają przyjąć kraje UE?

Niemcy - 17036

Francja - 12962

Hiszpania - 8023

Polska - 5082 (plus 2 tys., do których zobowiązaliśmy się wcześniej)

Holandia - 3900

Rumunia - 2475

Belgia - 2448

Szwecja - 2397

Austria - 1953

Portugalia - 1642

Czechy - 1591

 

Czytaj także:

Uchodźcy z Syrii i Erytrei w Białej Podlaskiej? MSW: To niewykluczone

 

Sonda: Czy Polska dobrze zrobiła zgadzając się na przyjęcie kilku tys. uchodźców?

Liczba głosów: 304
84.54%
Nie
10.53%
Tak
4.93%
Trudno powiedzieć

Komentarze 41

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 26 września 2015 o 17:42
Ten islamski najazd to zaplanowana akcja NWO !!! Oto, jak trafnie zauważył poeta i profesor historii literatury Jarosław Marek Rymkiewicz, u fundamentów Unii Europejskiej legły idee, które sformułowała jedna z założycielek ruchu komunistycznego – Róża Luksemburg. „Nieśmiertelna Róża” (Biessmiertnaja Roza – jak ją nazywano w Rosji) dążyła do likwidacji państw narodowych i przewidywała, że „powstaną Stany Zjednoczone Europy, które będą początkowo tworem »burżuazyjnym«, ale potem, kiedy wybuchnie rewolucja, zostaną przejęte przez klasę robotniczą /…/”1. Współcześnie w duchu wskazanych dążeń opracowano – o czym donosi brytyjski dziennik „The Daily Telegraph” – tajny dokument, przeznaczony wyłącznie do wiadomości dyplomatów i urzędników przygotowujących posiedzenie Rady Europy 28 i 29 czerwca 2012 roku, w którym stwierdza się, że w ciągu najbliższych 10 lat powinno nastąpić utworzenie z Europy jednolitego tworu polityczno-finansowego, co oznacza oczywiście całkowitą likwidację państw narodowych2. W wypadku Polski likwidację tę poprzedza doprowadzenie państwa do zupełnej ruiny (liczba zamykanych zakładów pracy oraz wielkość długu publicznego i prywatnego są jej najlepszymi wskaźnikami). Aby można było dokończyć dzieła destrukcji, należy naród upokorzyć, upodlić, wyzbyć poczucia godności, całkowicie rozmydlić jego tożsamość. Trzeba wyhodować Nowego Człowieka – unijnego bezpaństwowca; człowieka łatwo sterownego, który bez szemrania podporządkuje się – jak to określa Rymkiewicz – duchowym spadkobiercom Biessmiertnoj Rozy i potulnie będzie funkcjonował w rzeczywistości zorganizowanej dla niego na neoliberalną modłę. Temu właśnie służą głównie przemiany dokonujące się dziś w obrębie nauki i edukacji... http://www.ljazownik.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=102:destrukcja-tosamoci-narodowej-jako-ukryty-program&catid=34:o-edukacji-patriotycznej&Itemid
Ten islamski najazd to zaplanowana akcja NWO !!! Oto, jak trafnie zauważył poeta i profesor historii literatury Jarosław Marek Rymkiewicz, u fundamentów Unii Europejskiej legły idee, które sformułowała jedna z założycielek ruchu komunistycznego – Róża Luksemburg. „Nieśmiertelna Róża” (Biessmiertnaja Roza – jak ją nazywano w Rosji) dążyła do likwidacji państw narodowych i przewidywała, że „powstaną Stany Zjednoczone Europy, które będą początkowo tworem »burżuazyjnym«, ale potem, kiedy wybuchnie rewolucja, zostaną przejęte przez klasę robotn... rozwiń
Avatar
Gość / 26 września 2015 o 17:36
no ale przecież oni tutaj nie chcą sami być..
Avatar
Gość / 23 września 2015 o 18:23

Zyczę Lemingom aby jak najszybciej doznali uroków spotkania 3 stopnia z tymi, których Kopacz imTusk im sprowadzi. Zyczę aby tych przyjemności doznawały tylkom lemingi, ich żony i córki.

Bardzo proszę, jestem za

Życzenie za życzenie. Obyś ty i twoja rodzina nie musiał być w takiej sytuacji jak oni. a gdybyś był, by was potraktowano lepiej niż ty innych traktujesz :)

Bardzo proszę, jestem za

Życzenie za życzenie. Obyś ty i twoja rodzina nie musiał być w takiej sytuacji jak oni. a gdybyś był, by was potraktowano lepiej niż ty innych traktujesz :)

rozwiń
Avatar
Gość / 23 września 2015 o 16:33
Do tych co na NIE. Proponuję głębiej zastanowić się nad głosowaniem i ustawić Polskę w szeregu państw Europejskich . Otóż okaże się że w Polsce mieszka najmniej cudzoziemców. Jaki z tego wniosek ? . A no taki, że Polacy nie są zbyt dobrymi ludźmi bo jak sami byli w potrzebie to inne państwa udzielały pomocy i schronienia. Proszę poczytać trochę o uchodźcach we Włoszech jak tam się nimi opiekują jaką trudną pracę wykonują władze i różne organizacje rządowe i wolontariat. Z grupy przybyłych uchodźców jest wiele niestety martwych ciał które są grzebane na dość biednej sycylijskiej ziemi z poszanowaniem i godnością jak dla każdego człowieka. Ciała zazwyczaj nie mogą być zidentyfikowane ale dla potomnych wykonywane są różne badania, pobierane są próbki DNA, opisywane są przedmioty które znalazły się przy takim nieszczęśniku, wykonywana jest dokumentacja fotograficzna oraz szczegółowo za ewidencjonowany grób i miejsce pochówku. To tak dla ewentualnych potomnych którzy kiedyś mogą mieć możliwość ustalenia pochówku kogoś bliskiego czy znajomego. Głosowanie na NIE wcale nie wzbogaci glosujących !. Polskę stać na udzielenie schronienia kilku tysiącom uchodźców, bo koszt takiej operacji odbije się w kilku groszach na każdym statystycznym obywatelu Polskim. Trochę matematyki: Ludność Polski= 38483957 Ilość uchodźców=7082 przez podzielenie wyjdzie że na 5434 Polaków przypadnie 1 uchodźca. W Polsce jest obecnie 2476 gmin a więc statystycznie na 1 gminę przypadnie 2,86 uchodźca(fe,jak to brzydko brzmi). Gmina czasami ma kilkanaście albo i kilkadziesiąt tysięcy mieszkańców o czym wszyscy doskonale wiemy. Koszty utrzymania tych ludzi nie są zbyt wygórowane i przy odrobinie naprawdę symbolicznych oszczędności w każdej gminie, na pewno byśmy podołali. Weźmy sobie pod rozwagę czy to naprawdę tak dużo ?!. Były uchodźca w stanie wojennym do Grecji.
Do tych co na NIE. Proponuję głębiej zastanowić się nad głosowaniem i ustawić Polskę w szeregu państw Europejskich . Otóż okaże się że w Polsce mieszka najmniej cudzoziemców. Jaki z tego wniosek ? . A no taki, że Polacy nie są zbyt dobrymi ludźmi bo jak sami byli w potrzebie to inne państwa udzielały pomocy i schronienia. Proszę poczytać trochę o uchodźcach we Włoszech jak tam się nimi opiekują jaką trudną pracę wykonują władze i różne organizacje rządowe i wolontariat. Z grupy przybyłych uchodźców jest wiele niestety martwych ciał któr... rozwiń
Avatar
Gość / 23 września 2015 o 16:03
Zyczę Lemingom aby jak najszybciej doznali uroków spotkania 3 stopnia z tymi, których Kopacz imTusk im sprowadzi. Zyczę aby tych przyjemności doznawały tylkom lemingi, ich żony i córki.
Avatar
Gość / 23 września 2015 o 15:13
Niech członkowie rządu, inni urzędnicy platformiani, ich już nieliczni sympatycy - niech oni przyjmą tych imigrantów do własnych domów. I niech ich utrzymują i znosza ich roszczenia, niech pozwolą wprowadzić u siebie w domach prawo szariatu. Dziennikarze tej gazetki, niech zrobią to samo - za sianie propagandy, za POplecznictwo.
Avatar
Gość / 23 września 2015 o 10:31

Mosrze zagłosowały Czecy i mają 1591  

Bardzo "mosrze" zagłosował "Czecy", bo sprzeciwiali się, a mimo to dostaną 1591 uchodźców. Ponieważ to państewko jest 4 razy mniejsze od Polski (4x1591=6364) i tak przyjmą proporcjonalnie podobną grupę uchodźców.Czesi przegrali na własne życzenie. Nie żal mi tych germanofilów.

Avatar
Gość / 23 września 2015 o 09:08
Mosrze zagłosowały Czecy i mają 1591 Teraz ciekawe gdzie tych niby tych uchodzcow co wiekszosc z nich uchodzcami nie jest pomieszczą , chyba nie miedzy ludzmi bo zrobia zamkniete dzielnice gdzie nawet policja nie wjezdza bo sie boi. Zapewne też dostana więcej nic nie robiąc jak Polak pracujący i wiążący ledwo co koniec z końcem , oczywiście mieszkania dostana i to nie byle jakie . Pewnie też będą domagali się swoich praw i meczetów za kasę państwa Polskiego i oczywiście wszyscy będą się do nich musieli dostosować a gwałcąc kobiety będą powoływali się na swoją religie . Skoro politycy ich przyjęli to niech zamieszkają z nimi :)
Mosrze zagłosowały Czecy i mają 1591 Teraz ciekawe gdzie tych niby tych uchodzcow co wiekszosc z nich uchodzcami nie jest pomieszczą , chyba nie miedzy ludzmi bo zrobia zamkniete dzielnice gdzie nawet policja nie wjezdza bo sie boi. Zapewne też dostana więcej nic nie robiąc jak Polak pracujący i wiążący ledwo co koniec z końcem , oczywiście mieszkania dostana i to nie byle jakie . Pewnie też będą domagali się swoich praw i meczetów za kasę państwa Polskiego i oczywiście wszyscy będą się do nich musieli dostosować a gwałcąc kobiety będą po... rozwiń
Avatar
Gość / 23 września 2015 o 09:06

To nie Polska się zgodziła, bo Polska to MY społeczeństwo, a brygada Kopaczowej. To jest jak zdrada NAS. Jedno mówi, drugie robi. Wstyd przed Węgrami, Słowacją, Czechami i Rumunią. UE, a właściwie merkelowa decyduje o wszystkim, a inne kraje mają się dostosować. Co za wstyd dla nas za taką uległość i za nielojalność wobec grupy wyszehradzkiej. Hańba.

O ile wiem za politykę zagraniczną odpowiada również prezydent. Wy społeczeństwo importowane za Buga możecie sobie... Prezydent Duda wybrany przez Polaków zaakceptował to co robi nasz rząd. Nasze władze są dla Polaków nie dla obcokrajowców.  

O ile wiem za politykę zagraniczną odpowiada również prezydent. Wy społeczeństwo importowane za Buga możecie sobie... Prezydent Duda wybrany przez Polaków zaakceptował to co robi nasz rząd. Nasze władze są dla Polaków nie dla obcokrajowców.  

rozwiń
Avatar
Gość / 23 września 2015 o 08:26

Członkowie PO powinni zostać dodatkowo opodatkowani. A rządzącej ekipie odebrane wszelkie przywileje socjalne - jak solidarność, to solidarność.

Jestem za! Członkowie i sympatycy PO powinni płacić dodatkowy podatek na 5 tys. uchodźców syryjskich, Członkowie i sympatycy PiS powinni płacić dodatkowy podatek na milion uchodźców ukraińskich oraz dodatek specjalny na kilkanaście tysięcy neobanderowców. :) :) :)

Avatar
Gość / 26 września 2015 o 17:42
Ten islamski najazd to zaplanowana akcja NWO !!! Oto, jak trafnie zauważył poeta i profesor historii literatury Jarosław Marek Rymkiewicz, u fundamentów Unii Europejskiej legły idee, które sformułowała jedna z założycielek ruchu komunistycznego – Róża Luksemburg. „Nieśmiertelna Róża” (Biessmiertnaja Roza – jak ją nazywano w Rosji) dążyła do likwidacji państw narodowych i przewidywała, że „powstaną Stany Zjednoczone Europy, które będą początkowo tworem »burżuazyjnym«, ale potem, kiedy wybuchnie rewolucja, zostaną przejęte przez klasę robotniczą /…/”1. Współcześnie w duchu wskazanych dążeń opracowano – o czym donosi brytyjski dziennik „The Daily Telegraph” – tajny dokument, przeznaczony wyłącznie do wiadomości dyplomatów i urzędników przygotowujących posiedzenie Rady Europy 28 i 29 czerwca 2012 roku, w którym stwierdza się, że w ciągu najbliższych 10 lat powinno nastąpić utworzenie z Europy jednolitego tworu polityczno-finansowego, co oznacza oczywiście całkowitą likwidację państw narodowych2. W wypadku Polski likwidację tę poprzedza doprowadzenie państwa do zupełnej ruiny (liczba zamykanych zakładów pracy oraz wielkość długu publicznego i prywatnego są jej najlepszymi wskaźnikami). Aby można było dokończyć dzieła destrukcji, należy naród upokorzyć, upodlić, wyzbyć poczucia godności, całkowicie rozmydlić jego tożsamość. Trzeba wyhodować Nowego Człowieka – unijnego bezpaństwowca; człowieka łatwo sterownego, który bez szemrania podporządkuje się – jak to określa Rymkiewicz – duchowym spadkobiercom Biessmiertnoj Rozy i potulnie będzie funkcjonował w rzeczywistości zorganizowanej dla niego na neoliberalną modłę. Temu właśnie służą głównie przemiany dokonujące się dziś w obrębie nauki i edukacji... http://www.ljazownik.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=102:destrukcja-tosamoci-narodowej-jako-ukryty-program&catid=34:o-edukacji-patriotycznej&Itemid
Ten islamski najazd to zaplanowana akcja NWO !!! Oto, jak trafnie zauważył poeta i profesor historii literatury Jarosław Marek Rymkiewicz, u fundamentów Unii Europejskiej legły idee, które sformułowała jedna z założycielek ruchu komunistycznego – Róża Luksemburg. „Nieśmiertelna Róża” (Biessmiertnaja Roza – jak ją nazywano w Rosji) dążyła do likwidacji państw narodowych i przewidywała, że „powstaną Stany Zjednoczone Europy, które będą początkowo tworem »burżuazyjnym«, ale potem, kiedy wybuchnie rewolucja, zostaną przejęte przez klasę robotn... rozwiń
Avatar
Gość / 26 września 2015 o 17:36
no ale przecież oni tutaj nie chcą sami być..
Avatar
Gość / 23 września 2015 o 18:23

Zyczę Lemingom aby jak najszybciej doznali uroków spotkania 3 stopnia z tymi, których Kopacz imTusk im sprowadzi. Zyczę aby tych przyjemności doznawały tylkom lemingi, ich żony i córki.

Bardzo proszę, jestem za

Życzenie za życzenie. Obyś ty i twoja rodzina nie musiał być w takiej sytuacji jak oni. a gdybyś był, by was potraktowano lepiej niż ty innych traktujesz :)

Bardzo proszę, jestem za

Życzenie za życzenie. Obyś ty i twoja rodzina nie musiał być w takiej sytuacji jak oni. a gdybyś był, by was potraktowano lepiej niż ty innych traktujesz :)

rozwiń
Avatar
Gość / 23 września 2015 o 16:33
Do tych co na NIE. Proponuję głębiej zastanowić się nad głosowaniem i ustawić Polskę w szeregu państw Europejskich . Otóż okaże się że w Polsce mieszka najmniej cudzoziemców. Jaki z tego wniosek ? . A no taki, że Polacy nie są zbyt dobrymi ludźmi bo jak sami byli w potrzebie to inne państwa udzielały pomocy i schronienia. Proszę poczytać trochę o uchodźcach we Włoszech jak tam się nimi opiekują jaką trudną pracę wykonują władze i różne organizacje rządowe i wolontariat. Z grupy przybyłych uchodźców jest wiele niestety martwych ciał które są grzebane na dość biednej sycylijskiej ziemi z poszanowaniem i godnością jak dla każdego człowieka. Ciała zazwyczaj nie mogą być zidentyfikowane ale dla potomnych wykonywane są różne badania, pobierane są próbki DNA, opisywane są przedmioty które znalazły się przy takim nieszczęśniku, wykonywana jest dokumentacja fotograficzna oraz szczegółowo za ewidencjonowany grób i miejsce pochówku. To tak dla ewentualnych potomnych którzy kiedyś mogą mieć możliwość ustalenia pochówku kogoś bliskiego czy znajomego. Głosowanie na NIE wcale nie wzbogaci glosujących !. Polskę stać na udzielenie schronienia kilku tysiącom uchodźców, bo koszt takiej operacji odbije się w kilku groszach na każdym statystycznym obywatelu Polskim. Trochę matematyki: Ludność Polski= 38483957 Ilość uchodźców=7082 przez podzielenie wyjdzie że na 5434 Polaków przypadnie 1 uchodźca. W Polsce jest obecnie 2476 gmin a więc statystycznie na 1 gminę przypadnie 2,86 uchodźca(fe,jak to brzydko brzmi). Gmina czasami ma kilkanaście albo i kilkadziesiąt tysięcy mieszkańców o czym wszyscy doskonale wiemy. Koszty utrzymania tych ludzi nie są zbyt wygórowane i przy odrobinie naprawdę symbolicznych oszczędności w każdej gminie, na pewno byśmy podołali. Weźmy sobie pod rozwagę czy to naprawdę tak dużo ?!. Były uchodźca w stanie wojennym do Grecji.
Do tych co na NIE. Proponuję głębiej zastanowić się nad głosowaniem i ustawić Polskę w szeregu państw Europejskich . Otóż okaże się że w Polsce mieszka najmniej cudzoziemców. Jaki z tego wniosek ? . A no taki, że Polacy nie są zbyt dobrymi ludźmi bo jak sami byli w potrzebie to inne państwa udzielały pomocy i schronienia. Proszę poczytać trochę o uchodźcach we Włoszech jak tam się nimi opiekują jaką trudną pracę wykonują władze i różne organizacje rządowe i wolontariat. Z grupy przybyłych uchodźców jest wiele niestety martwych ciał któr... rozwiń
Avatar
Gość / 23 września 2015 o 16:03
Zyczę Lemingom aby jak najszybciej doznali uroków spotkania 3 stopnia z tymi, których Kopacz imTusk im sprowadzi. Zyczę aby tych przyjemności doznawały tylkom lemingi, ich żony i córki.
Avatar
Gość / 23 września 2015 o 15:13
Niech członkowie rządu, inni urzędnicy platformiani, ich już nieliczni sympatycy - niech oni przyjmą tych imigrantów do własnych domów. I niech ich utrzymują i znosza ich roszczenia, niech pozwolą wprowadzić u siebie w domach prawo szariatu. Dziennikarze tej gazetki, niech zrobią to samo - za sianie propagandy, za POplecznictwo.
Avatar
Gość / 23 września 2015 o 10:31

Mosrze zagłosowały Czecy i mają 1591  

Bardzo "mosrze" zagłosował "Czecy", bo sprzeciwiali się, a mimo to dostaną 1591 uchodźców. Ponieważ to państewko jest 4 razy mniejsze od Polski (4x1591=6364) i tak przyjmą proporcjonalnie podobną grupę uchodźców.Czesi przegrali na własne życzenie. Nie żal mi tych germanofilów.

Avatar
Gość / 23 września 2015 o 09:08
Mosrze zagłosowały Czecy i mają 1591 Teraz ciekawe gdzie tych niby tych uchodzcow co wiekszosc z nich uchodzcami nie jest pomieszczą , chyba nie miedzy ludzmi bo zrobia zamkniete dzielnice gdzie nawet policja nie wjezdza bo sie boi. Zapewne też dostana więcej nic nie robiąc jak Polak pracujący i wiążący ledwo co koniec z końcem , oczywiście mieszkania dostana i to nie byle jakie . Pewnie też będą domagali się swoich praw i meczetów za kasę państwa Polskiego i oczywiście wszyscy będą się do nich musieli dostosować a gwałcąc kobiety będą powoływali się na swoją religie . Skoro politycy ich przyjęli to niech zamieszkają z nimi :)
Mosrze zagłosowały Czecy i mają 1591 Teraz ciekawe gdzie tych niby tych uchodzcow co wiekszosc z nich uchodzcami nie jest pomieszczą , chyba nie miedzy ludzmi bo zrobia zamkniete dzielnice gdzie nawet policja nie wjezdza bo sie boi. Zapewne też dostana więcej nic nie robiąc jak Polak pracujący i wiążący ledwo co koniec z końcem , oczywiście mieszkania dostana i to nie byle jakie . Pewnie też będą domagali się swoich praw i meczetów za kasę państwa Polskiego i oczywiście wszyscy będą się do nich musieli dostosować a gwałcąc kobiety będą po... rozwiń
Avatar
Gość / 23 września 2015 o 09:06

To nie Polska się zgodziła, bo Polska to MY społeczeństwo, a brygada Kopaczowej. To jest jak zdrada NAS. Jedno mówi, drugie robi. Wstyd przed Węgrami, Słowacją, Czechami i Rumunią. UE, a właściwie merkelowa decyduje o wszystkim, a inne kraje mają się dostosować. Co za wstyd dla nas za taką uległość i za nielojalność wobec grupy wyszehradzkiej. Hańba.

O ile wiem za politykę zagraniczną odpowiada również prezydent. Wy społeczeństwo importowane za Buga możecie sobie... Prezydent Duda wybrany przez Polaków zaakceptował to co robi nasz rząd. Nasze władze są dla Polaków nie dla obcokrajowców.  

O ile wiem za politykę zagraniczną odpowiada również prezydent. Wy społeczeństwo importowane za Buga możecie sobie... Prezydent Duda wybrany przez Polaków zaakceptował to co robi nasz rząd. Nasze władze są dla Polaków nie dla obcokrajowców.  

rozwiń
Avatar
Gość / 23 września 2015 o 08:26

Członkowie PO powinni zostać dodatkowo opodatkowani. A rządzącej ekipie odebrane wszelkie przywileje socjalne - jak solidarność, to solidarność.

Jestem za! Członkowie i sympatycy PO powinni płacić dodatkowy podatek na 5 tys. uchodźców syryjskich, Członkowie i sympatycy PiS powinni płacić dodatkowy podatek na milion uchodźców ukraińskich oraz dodatek specjalny na kilkanaście tysięcy neobanderowców. :) :) :)

Zobacz wszystkie komentarze 41

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Dzień matki spędzają w szpitalu ze swoimi dziećmi. To dla nich była akcja "Piękna Mama"
galeria

Dzień matki spędzają w szpitalu ze swoimi dziećmi. To dla nich była akcja "Piękna Mama" 0 2

Rozmową z Natalią Voytsel z Fundacji „Gdy Liczy się Czas”, która już po raz trzeci zorganizowała charytatywną akcję „Piękna Mama” w Uniwersyteckim Szpitalu Dziecięcym w Lublinie. Akcja, w której uczestniczą stylistki, fryzjerki i masażysta jest adresowana do matek dzieci z oddziału Onkologii, Hematologii i Transplantologii.

Hubert z Rokitna ubiera gwiazdy. "Projektuję modę niecodzienną i niełatwą"

Hubert z Rokitna ubiera gwiazdy. "Projektuję modę niecodzienną i niełatwą" 0 1

Hubert Kołodziejski z Rokitna (pow. bialski) znalazł się w gronie najbardziej obiecujących projektantów mody w Polsce według magazynu K–MAG.

"W rytmie natury". Akcja nad Zalewem Zemborzyckim
26 maja 2018, 11:00

"W rytmie natury". Akcja nad Zalewem Zemborzyckim 1 0

Co Gdzie Kiedy. 26 maja o godz. 11 na terenie Mariny nad Zalewem Zemborzyckim rozpocznie się akcja W rytmie natury. Na uczestników czeka moc atrakcji.

Dni Puław 2018: Mieszkańcy zatańczyli poloneza [zdjęcia, wideo]
galeria
film

Dni Puław 2018: Mieszkańcy zatańczyli poloneza [zdjęcia, wideo] 6 3

Kilkaset par zatańczyło w piątek poloneza na placu Chopina w Puławach. Na koniec mieszkańcy zrobili sobie pamiątkowe zdjęcie.

Ciężka sytuacja w szpitalu przy Kraśnickiej. Zemdlała pielęgniarka, która była sama na dyżurze
film

Ciężka sytuacja w szpitalu przy Kraśnickiej. Zemdlała pielęgniarka, która była sama na dyżurze 70 16

– Totalne fiasko – tak pielęgniarki ze szpitala wojewódzkiego przy al. Kraśnickiej w Lublinie oceniają dzisiejsze rozmowy z dyrekcją w sprawie podwyżek wynagrodzeń. Kilkadziesiąt pielęgniarek nadal jest na L4. Na poniedziałek zaplanowano kolejną turę rozmów.

Eurojackpot losowanie 25.05.2018. Czy ktoś wygra 385 milionów złotych?

Eurojackpot losowanie 25.05.2018. Czy ktoś wygra 385 milionów złotych? 1 0

Kolejna gigantyczna kumulacja w loterii Eurojackpot. Już dziś 25.05.2018 r. do wygrania jest aż 385 mln zł. Sprawdź wyniki losowania i zwycięskie liczby. Czy ktoś zgarnie główną wygraną?

Bezsenność. Fatalna noc, godzina po godzinie

Bezsenność. Fatalna noc, godzina po godzinie 0 3

Nie ma tu recepty, ale każdy kto nie może zasnąć, łatwo zidentyfikuje się z podmiotem lirycznym

Nowa hala sportowa powstanie za większe pieniądze. Radni zgodzili się na wzrost zadłużenia

Nowa hala sportowa powstanie za większe pieniądze. Radni zgodzili się na wzrost zadłużenia 5 20

Puławscy radni upoważnili prezydenta do zadłużenia miasta i rozstrzygnięcia ostatniego przetargu na budowę nowej hali widowiskowo-sportowej. Łączne wydatki związane z budową pierwszego etapu obiektu (bez basenu) władze szacują na ok. 90 mln złotych.

Po zdrowie na wakacje. Gratisowe badania w Tarasach Zamkowych
26 maja 2018, 10:00

Po zdrowie na wakacje. Gratisowe badania w Tarasach Zamkowych 0 0

Z bezpłatnych badań prowadzonych przez studentów z organizacji Młodych Medyków przy Uniwersytecie Medycznym w Lublinie będzie można skorzystać już w sobotę, 26 maja w Tarasach Zamkowych.

Straż Graniczna świętowała w Białej Podlaskiej. Awanse na wyższe stopnie [zdjęcia]
galeria

Straż Graniczna świętowała w Białej Podlaskiej. Awanse na wyższe stopnie [zdjęcia] 0 1

Ponad 300 awansów na wyższe stopnie służbowe przyznał Nadbużański Oddział Straży Granicznej. Okazją były piątkowe wojewódzkie uroczystości 27. rocznicy utworzenia Straży Granicznej, które odbyły się w Białej Podlaskiej.

Noc Kultury 2018: Lista wydarzeń, na które musisz odebrać wejściówkę. Kto pierwszy, ten lepszy
galeria
film

Noc Kultury 2018: Lista wydarzeń, na które musisz odebrać wejściówkę. Kto pierwszy, ten lepszy 12 0

Od soboty będzie można rezerwować bezpłatne wejściówki na Noc Kultury (2/3 czerwca). Obowiązuje zasada „kto pierwszy, ten lepszy”, a rezerwacja jest możliwa tylko przez internet. Chodzi oczywiście tylko o wydarzenia, na które wpuszczana może być ograniczona liczba widzów. Jakie to imprezy i jak zdobyć wejściówkę?

Puławy: Nauczycielka stanie do walki o fotel prezydenta
Sonda

Puławy: Nauczycielka stanie do walki o fotel prezydenta 30 43

Przewodnicząca rady miasta Bożena Krygier powalczy jesienią o fotel prezydenta miasta Puławy. Jej kandydaturę potwierdziły władze Prawa i Sprawiedliwości.

Program TV na weekend 25-27 maja. Jakie filmy warto zobaczyć?
25 maja 2018, 0:00

Program TV na weekend 25-27 maja. Jakie filmy warto zobaczyć? 1 0

Co Gdzie Kiedy. W ten weekend TVN stawia na widowiskowe hity Michaela Baya - Transformers i Armageddon. Ale w naziemnej telewizji cyfrowej zobaczymy także festiwalowego Toma, doskonałą gangsterkę od Scorsese - Infiltrację czy polską Karbalę. Sprawdźcie, jakie filmy będzie można zobaczyć w ten weekend w telewizji.

Nie ma chętnych na działki w bialskiej podstrefie ekonomicznej

Nie ma chętnych na działki w bialskiej podstrefie ekonomicznej 15 3

Drugi już przetarg na ogromny areał w bialskiej podstrefie ekonomicznej zakończył się fiaskiem.

Podlubelska gmina urządziła loterię. Są efekty, rośnie liczba mieszkańców płacących podatki

Podlubelska gmina urządziła loterię. Są efekty, rośnie liczba mieszkańców płacących podatki 4 3

Władze podlubelskiej gminy Niemce znalazły sposób na to, by zachęcić mieszkańców do płacenia podatków w ich gminie. Już po raz drugi urzędnicy zorganizowali loterię z nagrodami. Można wygrać telewizor, laptop albo konsolę.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!

Najczęściej czytane

Dzisiaj · Tydzień · Wideo · Premium
Uwaga czytelniku!
Nie teraz Przeczytaj i wyraź zgodę

Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, wejdzie w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. W związku z tym chcielibyśmy Ci przekazać kilka informacji na temat zasad przetwarzania Twoich danych osobowych.

Rozumiem

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.