Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Kraj Świat

16 grudnia 2017 r.
19:33

Wybijał szyby w meczecie. Chuligan w rękach policji

4 14 A A

Warszawscy policjanci zatrzymali mężczyznę podejrzanego o wybicie kilku szyb w meczecie. W jego mieszkaniu zabezpieczyli ulotki nawołujące do nienawiści na tle różnic wyznaniowych.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Kilkanaście dni temu ktoś wybił szyby w Ośrodku Kultury Muzułmańskiej w Warszawie. Policjanci przyjmując zawiadomienie o przestępstwie, zabezpieczyli nagranie z monitoringu.

Kilka dni temu policjanci zatrzymali 34-latka. Dodatkowo zabezpieczono w jego mieszkaniu ulotki nawołujące do nienawiści na tle różnic wyznaniowych. Okazało się też, że jest on poszukiwany nakazem doprowadzenia do aresztu śledczego za kradzież.

Mężczyzna usłyszał zarzuty uszkodzenia mienia o charakterze chuligańskim oraz posiadania ulotek nawołujących do nienawiści na tle różnic wyznaniowych. Mężczyzna był już wcześniej zatrzymywany za uszkodzenie mienia, narkotyki oraz kradzież z włamaniem.

Komentarze 14

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 19 grudnia 2017 o 07:46
+1
I po co ci to było pacanie? Szyby ludziom wybijać? A co? Ci ludzie innej wiary mają rogi? Mają 10 nóg? Uczepiliśta się tej nienawiści do wyznawców innej wiary. Tego was Jezus nauczał? Właśnie przez takich jak wy wojny są.
Avatar
Koliber2 / 17 grudnia 2017 o 22:35
+1
Koliber2 napisał:
undefined napisał:
nikt nie chce islamskich uchodzcow w polsce   no chyba ze zdrajaca narodu. nasi dziadowie walczyli i oddawali zycie w obronie polskich granic przed zalewem islamskich najezcow. szanujmy pamiec naszych ojcow.
Imperium Osmańskie (gdzie głównym wyznaniem był islam) jako jedyne państwo nie uznało rozbiorów  Polski. A państwa które dokonały tych rozbiorów to kraje w których wiodącymi religiami były religie chrześcijańskie.
 
  rozwiń
Avatar
Gość / 17 grudnia 2017 o 08:39
+1
A co robią meczety w Warszawie?W Arabii Saudyjskiej która sfinansowała ich budowę kościoły są zakazane,więc meczety w Warszawie prawem retorsji należy zburzyć.
Avatar
WWW. / 17 grudnia 2017 o 02:21
+1
undefined napisał:
a po co waltzowa wydała 2 zgody na 2 islamskie budy w Warszawie ,jak tam islamistów było jak na lekarstwo? oczywiście te pełowskie medy chciały ich zapełnić po brzegi i mielibyśmy 2 berlin ,ale za co chłopaka karać? nagrodzić trzeba ,durne lewackie pismaki
 Dobrze prawisz bracie. Popieram w 100%
Avatar
Gość / 16 grudnia 2017 o 20:53
+1
Trzeba kochać islamistów tak jak oni nas kochają...
Avatar
Gość / 20 grudnia 2017 o 11:41
On wybił szyby. A oni poczynając od 11.09.2001 wybili tysiące ludzi. To jaki problem z nim macie?
Avatar
Gość / 18 grudnia 2017 o 11:43
PISIORY !!!! i tak go wypuszczą i medal dadzą !!!!!! Katolicy od 7 boleści, Krzyżaków Wam trzeba aby za mordę tą hołotę złapać
Avatar
Gość / 18 grudnia 2017 o 08:48
Jeśli jest meczet w Warszawie to prawem wzajemności niech pozwolą w końcu na kościół w Arabii Saudyjskiej!
Avatar
Koliber2 / 17 grudnia 2017 o 21:57
undefined napisał:
nikt nie chce islamskich uchodzcow w polsce   no chyba ze zdrajaca narodu. nasi dziadowie walczyli i oddawali zycie w obronie polskich granic przed zalewem islamskich najezcow. szanujmy pamiec naszych ojcow.
 Imperium Osmańskie (gdzie głównym wyznaniem był islam) jako jedyne państwo nie uznało rozbiorów  Polski.
Avatar
Gość / 17 grudnia 2017 o 19:01
nikt nie chce islamskich uchodzcow w polsce no chyba ze zdrajaca narodu. nasi dziadowie walczyli i oddawali zycie w obronie polskich granic przed zalewem islamskich najezcow. szanujmy pamiec naszych ojcow.
Avatar
Gość / 20 grudnia 2017 o 11:41
On wybił szyby. A oni poczynając od 11.09.2001 wybili tysiące ludzi. To jaki problem z nim macie?
Avatar
Gość / 19 grudnia 2017 o 07:46
+1
I po co ci to było pacanie? Szyby ludziom wybijać? A co? Ci ludzie innej wiary mają rogi? Mają 10 nóg? Uczepiliśta się tej nienawiści do wyznawców innej wiary. Tego was Jezus nauczał? Właśnie przez takich jak wy wojny są.
Avatar
Gość / 18 grudnia 2017 o 11:43
PISIORY !!!! i tak go wypuszczą i medal dadzą !!!!!! Katolicy od 7 boleści, Krzyżaków Wam trzeba aby za mordę tą hołotę złapać
Avatar
Gość / 18 grudnia 2017 o 09:58
-1
NIE CHCEMY ISLAMSKICH MECZETÓW ! Jeśli będą powstawać nowe taki lub gorsze rzeczy będą się powtarzać i to jest normalne. Polska powstała z CHRZTU w 966 i taką chrześcijańską katolicką pozostanie w przyszłości, ktoś może się z tym nie zgadzać ale to jego problem nie nasz.
Avatar
Gość / 18 grudnia 2017 o 08:48
Jeśli jest meczet w Warszawie to prawem wzajemności niech pozwolą w końcu na kościół w Arabii Saudyjskiej!
Avatar
IwonaW / 17 grudnia 2017 o 23:20
-1
Zerknijcie na YouTube co tam robią uchodźcy ! Tylko te nagrane amatorsko! Brawo ty!
Avatar
Koliber2 / 17 grudnia 2017 o 22:35
+1
Koliber2 napisał:
undefined napisał:
nikt nie chce islamskich uchodzcow w polsce   no chyba ze zdrajaca narodu. nasi dziadowie walczyli i oddawali zycie w obronie polskich granic przed zalewem islamskich najezcow. szanujmy pamiec naszych ojcow.
Imperium Osmańskie (gdzie głównym wyznaniem był islam) jako jedyne państwo nie uznało rozbiorów  Polski. A państwa które dokonały tych rozbiorów to kraje w których wiodącymi religiami były religie chrześcijańskie.
 
  rozwiń
Avatar
Koliber2 / 17 grudnia 2017 o 21:57
undefined napisał:
nikt nie chce islamskich uchodzcow w polsce   no chyba ze zdrajaca narodu. nasi dziadowie walczyli i oddawali zycie w obronie polskich granic przed zalewem islamskich najezcow. szanujmy pamiec naszych ojcow.
 Imperium Osmańskie (gdzie głównym wyznaniem był islam) jako jedyne państwo nie uznało rozbiorów  Polski.
Avatar
Gość / 17 grudnia 2017 o 19:01
nikt nie chce islamskich uchodzcow w polsce no chyba ze zdrajaca narodu. nasi dziadowie walczyli i oddawali zycie w obronie polskich granic przed zalewem islamskich najezcow. szanujmy pamiec naszych ojcow.
Avatar
Gość / 17 grudnia 2017 o 12:53
kulture islamską sobie znalezli szajbusy,to tak jaby znowu czechy ze słowacją zaczeły obchodzić dni morza