Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Kraśnik

27 sierpnia 2014 r.
13:37
Edytuj ten wpis

95 gramów marihuany w kieszeni. Wpadł bo mazał flamastrem

Autor: Zdjęcie autora (pab)
160 20 A A

Narkotyki miał w przy sobie 21-letni mieszkaniec Kraśnika.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Kraśniccy policjanci we wtorek dostali zgłoszenie, że na stadionie w dzielnicy fabrycznej ktoś umieszcza napisy na budce. Na miejscu zastali dwóch mężczyzn siedzących na ławce, którzy nie przyznali się do wandalizmu.

Jeden z nich odpowiadał jednak rysopisowi podanemu przez dyżurnego Straży Miejskiej. Dlatego policjanci ich przeszukali. - Przy 21-letnim mieszkańcu Kraśnika ujawnili oraz zabezpieczyli pięć markerów różnego koloru, oraz 13 woreczków z zawartością marihuany o łącznej wadze ponad 95 gramów oraz fifkę - informuje policja.

Mężczyzna przyznał się do pomalowania elewacji. Został zatrzymany, a teraz odpowie także za posiadanie narkotyków.

Komentarze 20

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
anonim / 30 sierpnia 2014 o 02:27

95g na tych 13 sztukach? to chyba waga sie popsuła na komendzie xD

Avatar
Niepozorny / 30 sierpnia 2014 o 01:52

Typowe nastukane małolaty

Avatar
ziomek / 29 sierpnia 2014 o 23:26

95 gieta bankowo tutaj nie ma ;)

Avatar
buahahaha / 29 sierpnia 2014 o 22:00

Debil. Idąc "mazać" było sobie materiał w domu zostawić. I nie ma podane wgl kto to bo sie pewnie spruł

Avatar
ŁOWCA SKÓR / 29 sierpnia 2014 o 17:28

łooo fak...ale sukces psiarskich. Polska skansenem Europy, idiotyczne prawicowo-katolskie prawo, dajcie ku*** wreszcie spokój młodzieży !!!!!!!!!!!1

JUDE ???

Avatar
sss / 29 sierpnia 2014 o 16:51

łooo fak...ale sukces psiarskich. Polska skansenem Europy, idiotyczne prawicowo-katolskie prawo, dajcie kurwa wreszcie spokój młodzieży !!!!!!!!!!!1

Avatar
haha / 29 sierpnia 2014 o 16:46
Zmieścić w kieszeni 95g...Ciekawe jakie spodnie typek nosił. Kto kurwa pisze takie brednie?
Avatar
heh / 29 sierpnia 2014 o 16:20

Bo to pewnie 9,5g, ale żeby była większa dramaturgia to przecinek gdzieś zgubili...

Avatar
Skandynawia / 29 sierpnia 2014 o 15:08

Widac golym okiem ze to same pakiety i tam niby jest 95g?

Kto tak powiedzial policja?

Jesli w 13 samarach jest 95g i to same pakiety to ja jestem bob marley.

Smiech z Panów Policjantow hahaha

Avatar
Sentymentalnie / 29 sierpnia 2014 o 14:55

Jezu to napewno jacyś gangsterzy..... i pewnie zmuszali dzieciaki do wstrzykiwania sobie tego świństwa.

Pewnie tak moim zdaniem w czoło a Twoim ? ;)

Avatar
anonim / 30 sierpnia 2014 o 02:27

95g na tych 13 sztukach? to chyba waga sie popsuła na komendzie xD

Avatar
Niepozorny / 30 sierpnia 2014 o 01:52

Typowe nastukane małolaty

Avatar
ziomek / 29 sierpnia 2014 o 23:26

95 gieta bankowo tutaj nie ma ;)

Avatar
buahahaha / 29 sierpnia 2014 o 22:00

Debil. Idąc "mazać" było sobie materiał w domu zostawić. I nie ma podane wgl kto to bo sie pewnie spruł

Avatar
ŁOWCA SKÓR / 29 sierpnia 2014 o 17:28

łooo fak...ale sukces psiarskich. Polska skansenem Europy, idiotyczne prawicowo-katolskie prawo, dajcie ku*** wreszcie spokój młodzieży !!!!!!!!!!!1

JUDE ???

Avatar
sss / 29 sierpnia 2014 o 16:51

łooo fak...ale sukces psiarskich. Polska skansenem Europy, idiotyczne prawicowo-katolskie prawo, dajcie kurwa wreszcie spokój młodzieży !!!!!!!!!!!1

Avatar
haha / 29 sierpnia 2014 o 16:46
Zmieścić w kieszeni 95g...Ciekawe jakie spodnie typek nosił. Kto kurwa pisze takie brednie?
Avatar
heh / 29 sierpnia 2014 o 16:20

Bo to pewnie 9,5g, ale żeby była większa dramaturgia to przecinek gdzieś zgubili...

Avatar
Skandynawia / 29 sierpnia 2014 o 15:08

Widac golym okiem ze to same pakiety i tam niby jest 95g?

Kto tak powiedzial policja?

Jesli w 13 samarach jest 95g i to same pakiety to ja jestem bob marley.

Smiech z Panów Policjantow hahaha

Avatar
Sentymentalnie / 29 sierpnia 2014 o 14:55

Jezu to napewno jacyś gangsterzy..... i pewnie zmuszali dzieciaki do wstrzykiwania sobie tego świństwa.

Pewnie tak moim zdaniem w czoło a Twoim ? ;)

Zobacz wszystkie komentarze 20

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 20 czerwca 2018 r.

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 20 czerwca 2018 r. 0 0

MUNDIAL 2018. Rosja – Egipt 3:1. „Sborna” gra dalej

MUNDIAL 2018. Rosja – Egipt 3:1. „Sborna” gra dalej 1 0

MUNDIAL 2018 W meczu rozpoczynającym drugą serię meczów grupowych Rosja pokonała Egipt 3:1 i zapewniła sobie awans do fazy pucharowej. Natomiast „Faraonowie” zagrają już tylko jeden mecz na tegorocznym mundialu

1,5 metrowy wąż przechadzał się po balkonie przy ul. Koncertowej w Lublinie

1,5 metrowy wąż przechadzał się po balkonie przy ul. Koncertowej w Lublinie 0 3

Dużo strachu napędził mieszkańcom wąż przechadzający się po jednym z balkonów bloku przy ul. Koncertowej.

Grupa mieszkańców Lublina ma dostać darmowe przejazdy komunikacją miejską

Grupa mieszkańców Lublina ma dostać darmowe przejazdy komunikacją miejską 29 11

Przyznanie bezpłatnej komunikacji miejskiej osobom po 65. roku życia zapowiedział we wtorek prezydent Lublina. Ogłosił również, że miejskie żłobki będą darmowe dla dzieci niepełnosprawnych.

Szukali nielegalnego alkoholu, znaleźli także domowy arsenał

Szukali nielegalnego alkoholu, znaleźli także domowy arsenał 0 0

Sprzęt do destylacji alkoholu, karabiny, broń pneumatyczna, setki nabojów, słoiki z prochem i radiostacja. Taki arsenał znaleźli policjanci w domu pod Krasnymstawem.

Wywąchał narkotyki za 3,8 mln zł

Wywąchał narkotyki za 3,8 mln zł 0 0

Około 70 kg haszyszu oraz 658 g kokainy wywąchał na drogowym przejściu granicznym Ceron, pies służbowy Straży Granicznej. Wartość przejętych narkotyków to ponad 3,8 mln zł.

Wesoły początek, smutny koniec. Kilka tysięcy kibiców przy Arenie Lublin [zdjęcia z drona]
galeria
film

Wesoły początek, smutny koniec. Kilka tysięcy kibiców przy Arenie Lublin [zdjęcia z drona] 13 3

Kilka tysięcy kibiców pojawiło się w specjalnie zorganizowanej przez MOSiR strefie kibica przy Arenie Lublin.

Właściciel mieszkania otworzył wersalkę. Zobaczył w środku nogę kobiety
Rusza proces

Właściciel mieszkania otworzył wersalkę. Zobaczył w środku nogę kobiety 6 4

W środę ma rozpocząć się proces Artura S., oskarżonego o brutalne zabójstwo przy ul. 1 Maja. Mężczyzna udusił swoją dziewczynę i przez miesiąc mieszkał z jej zwłokami, ukrytymi w wersalce.

Polska - Senegal 1:2. Katastrofa na otwarcie mundialu
galeria
film

Polska - Senegal 1:2. Katastrofa na otwarcie mundialu 1 3

Polska czeka 44 lata na zwycięstwo w meczu otwarcia. I jeszcze sobie poczeka. We wtorek piłkarze Adama Nawałki przegrali z Senegalem 1:2. Już w niedzielę Biało-Czerwoni zagrają z Kolumbią mecz o wszystko

Wystawa "- 7 - 13 -" w Galerii Labirynt
22 czerwca 2018, 19:00

Wystawa "- 7 - 13 -" w Galerii Labirynt 1 0

Co Gdzie Kiedy. Galeria Labirynt (oddział Plaza, ul. Lipowa 13) zaprasza na wernisaż wystawy izraelskiej artystki Nelly Agassi. Otwarcie ekspozycji - 7 - 13 - odbędzie się w piątek, 22 czerwca o godz. 19.

TBV Start Lublin organizuje Camp dla młodzieży

TBV Start Lublin organizuje Camp dla młodzieży 2 0

KOSZYKÓWKA W tym tygodniu w Lublinie odbędą się trzy ciekawe wydarzenia. W środę o godzinie 9.30, w Hali MOSiR im. Z. Niedzieli przy Al. Zygmuntowskich 4, odbędzie się Camp do drużyny TBV Startu Lublin U16 (rocznik 2003/2004), który poprowadzą trenerzy z Energa Basket Ligi oraz szkoleniowcy grup młodzieżowych

W woj. lubelskim powstaje coraz więcej mieszkań. Przez rok wzrost o 107 proc.

W woj. lubelskim powstaje coraz więcej mieszkań. Przez rok wzrost o 107 proc. 3 4

Rośnie liczba domów i mieszkań oddawanych do użytkowania. Na przestrzeni roku, w całym regionie statystycy zanotowali wzrost na poziomie ponad 100 proc.

Walka o Kazimierz Dolny może być ostra. Na razie trzech możliwych kandydatów

Walka o Kazimierz Dolny może być ostra. Na razie trzech możliwych kandydatów 35 12

Obecny burmistrz, jego były zastępca oraz pełnomocnik wojewody – apetyt na fotel burmistrza Kazimierza Dolnego mają co najmniej trzy osoby.

P.Unity - koncert w Radiu Lublin
22 czerwca 2018, 18:00

P.Unity - koncert w Radiu Lublin 1 0

Co Gdzie Kiedy. W piątek, 22 czerwca o godz. 19 w Radiu Lublin (ul. Obrońców Pokoju 2) wystąpi formacja P.Unity.

Krzysztof chciał być żołnierzem, ale miał wypadek i stracił nogę. Kamil pomoże w zbiórce na protezę

Krzysztof chciał być żołnierzem, ale miał wypadek i stracił nogę. Kamil pomoże w zbiórce na protezę 3 0

Cztery kraje, 17 miast, 18 dni i blisko 2800 km na rowerze – tak w liczbach wygląda trasa, jaką pokona Kamil Misztal z Lublina, by pomóc niepełnosprawnemu 26-latkowi spełnić jego marzenia.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!