Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

27 sierpnia 2014 r.
13:01
Edytuj ten wpis

Złodziejki w centrum handlowym przy al. Witosa. Nagrały je kamery

Autor: Zdjęcie autora (pab)
72 13 A A

Policjanci poszukują trzech kobiet w wieku około 30-35 lat, które w centrum handlowym przy al. Witosa w Lublinie ukradły towary warte ponad 2 tys. zł.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Do kradzieży doszło 12 i 13 sierpnia w jednym ze sklepów w centrum handlowym przy al. Witosa w Lublinie. Skradzione zostały m.in. ręczniki, komplet sztućców, noży, ściereczki kuchenne i pościel. Straty oszacowano w sumie na ponad 2 tys. zł.

Policjanci zabezpieczyli nagranie ze sklepowego monitoringu. Kamery zarejestrowały na nim trzy młode kobiety. Jedna z nich ubrana była w jasne spodnie i bluzkę na ramiączkach w czarno - białe pasy. Druga miała na sobie, krótkie różowe spodenki i bluzkę w paski. Trzecia z kobiet ubrana była w jasną bluzkę i czarne spodnie.

- Wszystkie osoby, które rozpoznają widniejące na zapisie z monitoringu kobiety prosimy o kontakt z VI komisariatem. Informacje przekazywać można także telefonicznie pod nr (81) 535-46-61 lub 997 - apeluje kom. Renata Laszczka-Rusek z Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie.
Czytaj więcej o:

Komentarze 13

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
crx / 1 września 2014 o 14:55

Lepsi złodzieje niż powstańcy ...!!! System , który służy "tylko garstce " , wydaje dokładnie takie owoce!!! Szkoda mówić, nie każdy ma talent "Małysza", czy "Kowalczyk". Ale chcemy , by każdy miał!!! Pojeb..ny świat, pojeb..nych istot dwunożnych!!!

Avatar
adi / 31 sierpnia 2014 o 14:58

rozpoznaję dziwki z lubartowskiej

Avatar
taka tam / 28 sierpnia 2014 o 10:42

Kradnie ale reklamowke z H&M ma :D

Avatar
operator monitoringu / 28 sierpnia 2014 o 08:08

ktos siedzi przeciez na ty monitoringu to nie mogli odrazu zareagowac...dziwne

Zawsze siedzi manekin. Manekin jest taki jak i te kamery,to tylko atrapy do odstraszania.

Avatar
joanna / 27 sierpnia 2014 o 22:44

ktos siedzi przeciez na ty monitoringu to nie mogli odrazu zareagowac...dziwne

Avatar
Waldek / 27 sierpnia 2014 o 22:35

Po co takie kamery na których nic nie widać?

Avatar
adrianna / 27 sierpnia 2014 o 21:09

Pewnie należą do POsranej hołoty dlatego się niczego nie boją ponieważ chroni ich tarcza antyzłodziejska Tuska,Zuka i reszty bandy

Avatar
janusz / 27 sierpnia 2014 o 20:38

Też miałem kradzież i oczywiście milicja umorzyła przestępstwo z powodu niewykrycia sprawcy a nawet nie zwrócili się o pokazanie wizerunku w mediach lecz dzięki nagraniu upublicznionemu z pomocą DZIENNIKA WSCHODNIEGO zostały osoby odnalezione ale były to osoby pochodzenia romskiego i miały 2 adwokatów no i zostały wypuszczone za kaucją 10 tys.oczywiście sąd szukał ich przez 5 lat bo znowu zwiali. Czyli Państwo zarobiło a ja odzyskałem swoje dopiero po 5 latach bo tyle trwała ta zabawa. A wszystko dzięki Dziennikowi Wsch. i Telewizji Lublin

Avatar
tadzio / 27 sierpnia 2014 o 16:25
To nie jest problem jednego sklepu. Kradną na potęgę wszędzie. Dobrze ze ktoś to zgłosił bo w większości przypadków takie sprawy nie wychodzą na jaw a wina jest oskarżony pracownik i zabiera mu się premie lub organizuje się składki na wykup skradzionego towaru. Bo nie winny jest ten co kradnie tylko pracownik bo nie dał rady upolować, obsłużyć i zrobić target. A tak nnaprawdę porostu to jest szybki sposób odzyskania strat bo nikt nie wierzy w policję i pracownik który boi się utraty pracy płaci a złodzieje czują się bezkarni i bardziej z uchwały.
Gratuluję tego ze ktoś w końcu zgłosił sprawę na policje.
A poza tym wszyscy ponosimy koszty kradzieży ponieważ widuje się marze żeby pokryła koszty ewentualnej kradzieży i płacimy wszyscy drożej jakieś 20-30 %
To nie jest problem jednego sklepu. Kradną na potęgę wszędzie. Dobrze ze ktoś to zgłosił bo w większości przypadków takie sprawy nie wychodzą na jaw a wina jest oskarżony pracownik i zabiera mu się premie lub organizuje się składki na wykup skradzionego towaru. Bo nie winny jest ten co kradnie tylko pracownik bo nie dał rady upolować, obsłużyć i zrobić target. A tak nnaprawdę porostu to jest szybki sposób odzyskania strat bo nikt nie wierzy w policję i pracownik który boi się utraty pracy płaci a złodzieje czują się bezkarni i bardziej z uch... rozwiń
Avatar
zgych / 27 sierpnia 2014 o 14:07
Przecież na cam2 jest całkiem inna i do tego stara baba czyli wychodzi,że to 4 złodziejki...
Avatar
crx / 1 września 2014 o 14:55

Lepsi złodzieje niż powstańcy ...!!! System , który służy "tylko garstce " , wydaje dokładnie takie owoce!!! Szkoda mówić, nie każdy ma talent "Małysza", czy "Kowalczyk". Ale chcemy , by każdy miał!!! Pojeb..ny świat, pojeb..nych istot dwunożnych!!!

Avatar
adi / 31 sierpnia 2014 o 14:58

rozpoznaję dziwki z lubartowskiej

Avatar
taka tam / 28 sierpnia 2014 o 10:42

Kradnie ale reklamowke z H&M ma :D

Avatar
operator monitoringu / 28 sierpnia 2014 o 08:08

ktos siedzi przeciez na ty monitoringu to nie mogli odrazu zareagowac...dziwne

Zawsze siedzi manekin. Manekin jest taki jak i te kamery,to tylko atrapy do odstraszania.

Avatar
joanna / 27 sierpnia 2014 o 22:44

ktos siedzi przeciez na ty monitoringu to nie mogli odrazu zareagowac...dziwne

Avatar
Waldek / 27 sierpnia 2014 o 22:35

Po co takie kamery na których nic nie widać?

Avatar
adrianna / 27 sierpnia 2014 o 21:09

Pewnie należą do POsranej hołoty dlatego się niczego nie boją ponieważ chroni ich tarcza antyzłodziejska Tuska,Zuka i reszty bandy

Avatar
janusz / 27 sierpnia 2014 o 20:38

Też miałem kradzież i oczywiście milicja umorzyła przestępstwo z powodu niewykrycia sprawcy a nawet nie zwrócili się o pokazanie wizerunku w mediach lecz dzięki nagraniu upublicznionemu z pomocą DZIENNIKA WSCHODNIEGO zostały osoby odnalezione ale były to osoby pochodzenia romskiego i miały 2 adwokatów no i zostały wypuszczone za kaucją 10 tys.oczywiście sąd szukał ich przez 5 lat bo znowu zwiali. Czyli Państwo zarobiło a ja odzyskałem swoje dopiero po 5 latach bo tyle trwała ta zabawa. A wszystko dzięki Dziennikowi Wsch. i Telewizji Lublin

Avatar
tadzio / 27 sierpnia 2014 o 16:25
To nie jest problem jednego sklepu. Kradną na potęgę wszędzie. Dobrze ze ktoś to zgłosił bo w większości przypadków takie sprawy nie wychodzą na jaw a wina jest oskarżony pracownik i zabiera mu się premie lub organizuje się składki na wykup skradzionego towaru. Bo nie winny jest ten co kradnie tylko pracownik bo nie dał rady upolować, obsłużyć i zrobić target. A tak nnaprawdę porostu to jest szybki sposób odzyskania strat bo nikt nie wierzy w policję i pracownik który boi się utraty pracy płaci a złodzieje czują się bezkarni i bardziej z uchwały.
Gratuluję tego ze ktoś w końcu zgłosił sprawę na policje.
A poza tym wszyscy ponosimy koszty kradzieży ponieważ widuje się marze żeby pokryła koszty ewentualnej kradzieży i płacimy wszyscy drożej jakieś 20-30 %
To nie jest problem jednego sklepu. Kradną na potęgę wszędzie. Dobrze ze ktoś to zgłosił bo w większości przypadków takie sprawy nie wychodzą na jaw a wina jest oskarżony pracownik i zabiera mu się premie lub organizuje się składki na wykup skradzionego towaru. Bo nie winny jest ten co kradnie tylko pracownik bo nie dał rady upolować, obsłużyć i zrobić target. A tak nnaprawdę porostu to jest szybki sposób odzyskania strat bo nikt nie wierzy w policję i pracownik który boi się utraty pracy płaci a złodzieje czują się bezkarni i bardziej z uch... rozwiń
Avatar
zgych / 27 sierpnia 2014 o 14:07
Przecież na cam2 jest całkiem inna i do tego stara baba czyli wychodzi,że to 4 złodziejki...
Zobacz wszystkie komentarze 13

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Rozbudowę COZL dokończy Budimex

Rozbudowę COZL dokończy Budimex 0 0

Sejmik województwa zgodził się na zwiększenie wydatków na dokończenie rozbudowy i modernizacji Centrum Onkologii Ziemi Lubelskiej – chodzi o ponad 64 mln zł w latach 2018-2019.

Przebudowa deptaka w Lublinie. Przyjechały nowe drzewa
film

Przebudowa deptaka w Lublinie. Przyjechały nowe drzewa 0 1

Wczoraj na odnawianą część Krakowskiego Przedmieścia przywieziono platany, które dostaną tu stały meldunek.

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 20 czerwca 2018 r.

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 20 czerwca 2018 r. 0 0

MUNDIAL 2018. Rosja – Egipt 3:1. „Sborna” gra dalej

MUNDIAL 2018. Rosja – Egipt 3:1. „Sborna” gra dalej 1 0

MUNDIAL 2018 W meczu rozpoczynającym drugą serię meczów grupowych Rosja pokonała Egipt 3:1 i zapewniła sobie awans do fazy pucharowej. Natomiast „Faraonowie” zagrają już tylko jeden mecz na tegorocznym mundialu

1,5 metrowy wąż przechadzał się po balkonie przy ul. Koncertowej w Lublinie

1,5 metrowy wąż przechadzał się po balkonie przy ul. Koncertowej w Lublinie 0 3

Dużo strachu napędził mieszkańcom wąż przechadzający się po jednym z balkonów bloku przy ul. Koncertowej.

Grupa mieszkańców Lublina ma dostać darmowe przejazdy komunikacją miejską

Grupa mieszkańców Lublina ma dostać darmowe przejazdy komunikacją miejską 29 11

Przyznanie bezpłatnej komunikacji miejskiej osobom po 65. roku życia zapowiedział we wtorek prezydent Lublina. Ogłosił również, że miejskie żłobki będą darmowe dla dzieci niepełnosprawnych.

Szukali nielegalnego alkoholu, znaleźli także domowy arsenał

Szukali nielegalnego alkoholu, znaleźli także domowy arsenał 0 3

Sprzęt do destylacji alkoholu, karabiny, broń pneumatyczna, setki nabojów, słoiki z prochem i radiostacja. Taki arsenał znaleźli policjanci w domu pod Krasnymstawem.

Wywąchał narkotyki za 3,8 mln zł

Wywąchał narkotyki za 3,8 mln zł 0 0

Około 70 kg haszyszu oraz 658 g kokainy wywąchał na drogowym przejściu granicznym Ceron, pies służbowy Straży Granicznej. Wartość przejętych narkotyków to ponad 3,8 mln zł.

Wesoły początek, smutny koniec. Kilka tysięcy kibiców przy Arenie Lublin [zdjęcia z drona]
galeria
film

Wesoły początek, smutny koniec. Kilka tysięcy kibiców przy Arenie Lublin [zdjęcia z drona] 14 6

Kilka tysięcy kibiców pojawiło się w specjalnie zorganizowanej przez MOSiR strefie kibica przy Arenie Lublin.

Właściciel mieszkania otworzył wersalkę. Zobaczył w środku nogę kobiety
Rusza proces

Właściciel mieszkania otworzył wersalkę. Zobaczył w środku nogę kobiety 6 4

W środę ma rozpocząć się proces Artura S., oskarżonego o brutalne zabójstwo przy ul. 1 Maja. Mężczyzna udusił swoją dziewczynę i przez miesiąc mieszkał z jej zwłokami, ukrytymi w wersalce.

Polska - Senegal 1:2. Katastrofa na otwarcie mundialu
galeria
film

Polska - Senegal 1:2. Katastrofa na otwarcie mundialu 1 3

Polska czeka 44 lata na zwycięstwo w meczu otwarcia. I jeszcze sobie poczeka. We wtorek piłkarze Adama Nawałki przegrali z Senegalem 1:2. Już w niedzielę Biało-Czerwoni zagrają z Kolumbią mecz o wszystko

Wystawa "- 7 - 13 -" w Galerii Labirynt
22 czerwca 2018, 19:00

Wystawa "- 7 - 13 -" w Galerii Labirynt 1 0

Co Gdzie Kiedy. Galeria Labirynt (oddział Plaza, ul. Lipowa 13) zaprasza na wernisaż wystawy izraelskiej artystki Nelly Agassi. Otwarcie ekspozycji - 7 - 13 - odbędzie się w piątek, 22 czerwca o godz. 19.

TBV Start Lublin organizuje Camp dla młodzieży

TBV Start Lublin organizuje Camp dla młodzieży 2 0

KOSZYKÓWKA W tym tygodniu w Lublinie odbędą się trzy ciekawe wydarzenia. W środę o godzinie 9.30, w Hali MOSiR im. Z. Niedzieli przy Al. Zygmuntowskich 4, odbędzie się Camp do drużyny TBV Startu Lublin U16 (rocznik 2003/2004), który poprowadzą trenerzy z Energa Basket Ligi oraz szkoleniowcy grup młodzieżowych

W woj. lubelskim powstaje coraz więcej mieszkań. Przez rok wzrost o 107 proc.

W woj. lubelskim powstaje coraz więcej mieszkań. Przez rok wzrost o 107 proc. 3 4

Rośnie liczba domów i mieszkań oddawanych do użytkowania. Na przestrzeni roku, w całym regionie statystycy zanotowali wzrost na poziomie ponad 100 proc.

Walka o Kazimierz Dolny może być ostra. Na razie trzech możliwych kandydatów

Walka o Kazimierz Dolny może być ostra. Na razie trzech możliwych kandydatów 39 12

Obecny burmistrz, jego były zastępca oraz pełnomocnik wojewody – apetyt na fotel burmistrza Kazimierza Dolnego mają co najmniej trzy osoby.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!