Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Kraśnik

23 grudnia 2009 r.
11:14
Edytuj ten wpis

Janów Lubelski. Doniosła na policję, że okradł ją syn

Autor: Zdjęcie autora (MB)
0 7 A A

Mieszkanka gminy Godziszów zawiadomiła policję, że w sierpniu skradziono jej piłę spalinową. Jako złodzieja wskazała… swojego 15-letniego syna.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Z informacji zgłaszającej wynikało, że piłę skradziono w miesiącu sierpniu. Ale dopiero teraz razem z mężem postanowili to zgłosić. Wartość skradzionego mienia wynosiła ok. 2,2 tys. zł. Złodziejem okazał się 15-letni syn.

– Kobieta poinformowała policjantów, że jej syn przyznał się do kradzieży piły – tłumaczy st. sierż. Faustyna Łazur z policji w Janowie Lubelskim. – Jak twierdził, jego 20-letni kolega namówił go do tej kradzieży.
Podczas przesłuchania obaj przyznali się do kradzieży. Jak ustalili policjanci skradziony sprzęt sprzedali w komisie.

Starszemu grozi do 5 lat pozbawienia wolności, natomiast młodszym zajmie się sąd rodzinny.

Komentarze 7

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 24 grudnia 2009 o 06:22
Gazeta Wyborcza? Ale autorytet! Koń by się uśmiał!
Avatar
Gość / 24 grudnia 2009 o 01:55
kolega z najglupsza gmina ma racje :

wklejcie sobie to :

[url="http://info.wiadomosci.gazeta.pl/szukaj/wiadomosci/gmina+godzisz%C3%B3w"]http://info.wiadomosci.gazeta.pl/szukaj/wi...+godzisz%C3%B3w[/url]
Avatar
Gość / 23 grudnia 2009 o 20:17
Mądra kobieta! Gnojkowi w szkole nawkładali do łba, że mu się należy i że jest bezkarny, więc kobieta musiała tak zareagować. Brawo dla tej Pani! Na rozwydrzonych gnojów najlepsza jest terapia szokowa.
Avatar
VIP / 23 grudnia 2009 o 18:01
Godziszów ?? To ta najgłupsza gmina w Polsce co popiera w 99% pIs ?? Bo ksiądz im kazał tak głosować ?? No to wszystko jasne.
Avatar
Gość / 23 grudnia 2009 o 16:33
bo dziecko trzeba od początku wychowywać a nie hodować, najpierw nie wychowali go jako rodzice a teraz zamkną go w poprawczaku.
Avatar
matre / 23 grudnia 2009 o 16:29
nec napisał:
mama... hmmmm.
A do Redakcji-h** z waszymi kodami z obrazka. 5 razy wpisywałem i dziękuję

Analfabeto naucz się czytać i pisać poprawnie( ch**)
Avatar
nec / 23 grudnia 2009 o 13:33
mama... hmmmm.
A do Redakcji-h** z waszymi kodami z obrazka. 5 razy wpisywałem i dziękuję
Avatar
Gość / 24 grudnia 2009 o 06:22
Gazeta Wyborcza? Ale autorytet! Koń by się uśmiał!
Avatar
Gość / 24 grudnia 2009 o 01:55
kolega z najglupsza gmina ma racje :

wklejcie sobie to :

[url="http://info.wiadomosci.gazeta.pl/szukaj/wiadomosci/gmina+godzisz%C3%B3w"]http://info.wiadomosci.gazeta.pl/szukaj/wi...+godzisz%C3%B3w[/url]
Avatar
Gość / 23 grudnia 2009 o 20:17
Mądra kobieta! Gnojkowi w szkole nawkładali do łba, że mu się należy i że jest bezkarny, więc kobieta musiała tak zareagować. Brawo dla tej Pani! Na rozwydrzonych gnojów najlepsza jest terapia szokowa.
Avatar
VIP / 23 grudnia 2009 o 18:01
Godziszów ?? To ta najgłupsza gmina w Polsce co popiera w 99% pIs ?? Bo ksiądz im kazał tak głosować ?? No to wszystko jasne.
Avatar
Gość / 23 grudnia 2009 o 16:33
bo dziecko trzeba od początku wychowywać a nie hodować, najpierw nie wychowali go jako rodzice a teraz zamkną go w poprawczaku.
Avatar
matre / 23 grudnia 2009 o 16:29
nec napisał:
mama... hmmmm.
A do Redakcji-h** z waszymi kodami z obrazka. 5 razy wpisywałem i dziękuję

Analfabeto naucz się czytać i pisać poprawnie( ch**)
Avatar
nec / 23 grudnia 2009 o 13:33
mama... hmmmm.
A do Redakcji-h** z waszymi kodami z obrazka. 5 razy wpisywałem i dziękuję

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Giełda Minerałów i Biżuterii w Lublinie
26 maja 2018, 10:00

Giełda Minerałów i Biżuterii w Lublinie 0 0

Co Gdzie Kiedy. W dniach 26-27 maja w Lublinie przy ulicy Akademickiej 15 odbędzie się 49 edycja Giełdy Minerałów i Biżuterii Skarby Ziemi. Start w sobotę o godz. 10.

Pijany 14-latek na rowerze wjechał w samochód. Pisał SMS-a

Pijany 14-latek na rowerze wjechał w samochód. Pisał SMS-a 16 3

14-latek na rowerze wjechał w samochód. Tłumaczył, że nie zauważył auta bo pisał SMS-a. Miał promil alkoholu w organizmie.

Wjechał w ciężarówkę, która cofała. 19-latek w szpitalu

Wjechał w ciężarówkę, która cofała. 19-latek w szpitalu 3 2

Do groźnie wyglądającego wypadku doszło na trasie Chełm - Rejowiec. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący pojazdem marki Ford Focus uderzył w cofający na drodze samochód ciężarowy marki Daf.

Noc Muzeów w Puławach: Gwardziści zatańczyli na dziedzińcu [zdjęcia, wideo]
galeria
film

Noc Muzeów w Puławach: Gwardziści zatańczyli na dziedzińcu [zdjęcia, wideo] 9 2

W sobotę do północy, za darmo można było zwiedzać sale wystawowe Pałacu Czartoryskich, Świątynię Sybilli, czy Domek Aleksandryjski. Z tej możliwości skorzystały setki mieszkańców miasta i regionu. Na dziedzińcu cztery spektakle pokazała wrocławska Gwardia Gryfa.

Sezon na młode ziemniaki. Które wybrać? Co ugotować? [przepisy]
galeria

Sezon na młode ziemniaki. Które wybrać? Co ugotować? [przepisy] 2 1

Nie ma lepszej rzeczy niż młode ziemniaki z masłem, koperkiem i kwaśnym mlekiem. Czy na pewno? Młode ziemniaki można zapiec w ziołach na patelni. Albo zasmażyć z młodymi listkami szpinaku. W dodatku wcale nie trzeba ich obierać. Z młodych ziemniaków udają się także świetne zapiekanki.

Żyrzyn świętuje dwustulecie swojej oświaty
galeria

Żyrzyn świętuje dwustulecie swojej oświaty 3 1

Pierwsza izba szkolna w Żyrzynie zaczęła działać już w 1818 roku, co oznacza, że była jedną z pierwszych szkół w powiecie. W piątkowych uroczystościach rocznicowych wzięli udział obecni i byli pracownicy placówki im. Adama Mickiewicza oraz samorządowcy wszystkich szczebli.

"Lewiatan" w Miasto movie
30 maja 2018, 19:00

"Lewiatan" w Miasto movie 1 0

Co Gdzie Kiedy. Przed nami ostatni majowy pokaz filmowy w ramach cyklu Miasto movie w Warsztatach Kultury (ul. Grodzka 5a). W środę, 30 maja o godz. 19 zobaczymy film Lewiatan.

Pierwsze grzyby w Lasach Kozłowieckich

Pierwsze grzyby w Lasach Kozłowieckich 15 1

- Informuję, że po majowych deszczach pojawiły się już pierwsze grzyby w Lasach Kozłowieckich - napisał Czytelnik Bernard i przysłał zdjęcie pięknych okazów.

Koniec darmowego biegania na stadionie. Jakie będą ceny?

Koniec darmowego biegania na stadionie. Jakie będą ceny? 2 14

Niebawem, żeby skorzystać z akcji „Biegaj z MOSiR-em” puławscy biegacze będą musieli płacić. To efekt nowej uchwały, która ma pozwolić uchronić miasto przed koniecznością zwrotu 13 mln złotych.

Na kilka godzin zamkną Al. Zygmuntowskie. Przez mecz

Na kilka godzin zamkną Al. Zygmuntowskie. Przez mecz 25 10

W niedzielę od godz. 17.30 do 22 zamknięte mają być Al. Zygmuntowskie z powodu meczu żużlowego na pobliskim stadionie.

Tak ma wyglądać pomnik rektora KUL

Tak ma wyglądać pomnik rektora KUL 0 6

Od zgody radnych zależy to, czy obok Al. Racławickich stanie pomnik pierwszego rektora Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego, ks. Idziego Radziszewskiego. Projekt jest już gotowy, jego opracowanie zleciła uczelnia, która w tym roku obchodzi 100-lecie swojego powstania.

Festiwal w Cannes. Paweł Pawlikowski najlepszym reżyserem
film

Festiwal w Cannes. Paweł Pawlikowski najlepszym reżyserem 0 2

Cannes, Francja. W sobotni (19.05) wieczór zakończył się 71. Międzynarodowy Festiwal Filmowy w Cannes. Paweł Pawlikowski jako pierwszy Polak w historii otrzymał nagrodę za najlepszą reżyserię.

Noc Muzeów 2018 w Lublinie. Ile osób odwiedziło muzea? Co było hitem? [zdjęcia]
galeria

Noc Muzeów 2018 w Lublinie. Ile osób odwiedziło muzea? Co było hitem? [zdjęcia] 4 3

Tegoroczny hit frekwencyjny – donżon na Zamkowym Wzgórzu. Noc Muzeów była zdecydowanie mniej popularna niż Noc Kultury. – Pewnie duży wpływ miała pogoda – oceniają muzealnicy.  Ale żeby zobaczyć freski w Kaplicy Trójcy Świętej przynajmniej 40 minut w kolejce trzeba było postać

19-latek w audi czołowo zderzył się z ciężarówką. Zginął na miejscu [zdjęcia]
aktualizacja
galeria

19-latek w audi czołowo zderzył się z ciężarówką. Zginął na miejscu [zdjęcia] 20 10

W niedzielę po północy doszło do tragicznego wypadku w miejscowości Paszki Małe (pow. radzyński). Zginął młody kierowca.

Stal Kraśnik wygrała z Ładą Biłgoraj 4:0 i zapewniła sobie awans do III ligi!