środa, 17 stycznia 2018 r.

Kraśnik

Kraśnik: Szukają kandydata na dyrektora MOSiR

Dodano: 6 listopada 2017, 08:39
Autor: aa

Burmistrz szuka kandydata na dyrektora Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji. Wśród niezbędnych wymagań stawianym osobom, które o tę posadę chcą się ubiegać są m.in. wykształcenie wyższe i co najmniej 5-letni staż pracy. Kandydat na dyrektora MOSiR w Kraśniku musi mieć też nieposzlakowaną opinię.

Obecnie pełniącym obowiązki dyrektora MOSiR w Kraśniku jest Tomasz Rebizant. Pełni tę funkcję po tym, jak dyrektorem MOSiR w Kraśniku po 17 latach pracy na tym stanowisku przestał być Grzegorz Mazurek.

Miasto ogłosiło konkurs, którego celem jest wyłonienie kandydata na dyrektora MOSiR w Kraśniku. Kandydaci na dyrektora tej miejskiej placówki poza wymaganiami związanymi z wykształceniem i stażem pracy muszą spełniać również inne wymagania. Wśród tych niezbędnych znalazły się m.in. „biegła znajomość obsługi komputera” jak też znajomość prawa, w tym m.in. przepisów ustawy o samorządzie gminnym, ustawy o kulturze fizycznej, ustawy o sporcie, ustawy o finansach publicznych. W konkursie nie może wystartować osoba skazana prawomocnym wyrokiem sądu za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyśle przestępstwo skarbowe.

Wśród dodatkowych wymagać znalazły się m.in. umiejętności organizacyjno-menadżerskie i doświadczenie w inicjowaniu przedsięwzięć, których celem jest pozyskanie dodatkowych pieniędzy, w tym unijnego dofinansowania.

Kandydaci na dyrektora MOSiR w Kraśniku mogą składać wymagane dokumenty do 13 listopada w Kancelarii Ogólnej Urzędu Miasta w Kraśniku. Póki co żadna oferta nie płynęła.

Czytaj więcej o: praca MOSiR Kraśnik Kraśnik
Użytkownik niezarejestrowany
Użytkownik niezarejestrowany
Użytkownik niezarejestrowany
(8) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Gość
Gość (7 listopada 2017 o 19:38) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
A MOSiR-em i tak rządzą ratownicy. Jeden, bo ma wyższe wykształcenie, drugi, bo jest kolegą od piwa i trzeci, bo jest kolegą kolegi od piwa.
Rozwiń
Gość
Gość (7 listopada 2017 o 18:56) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
Kodziarstwo: do budy!
Rozwiń
Gość
Gość (7 listopada 2017 o 14:20) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
Raczej będzie potrzebny kandydat na burmistrza nie na dyrektora
Rozwiń
Gość
Gość (6 listopada 2017 o 20:36) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
warunki tak wygórowane że nie wiem czy połowa piSSowców spełni....
Rozwiń
Gość
Gość (6 listopada 2017 o 20:12) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
Warunki konkursowe spełnia co trzeci, może co czwarty Kraśniczanin. Nie są więc one wygórowane, a przecież chodziło o zmianę na dużo lepsze. To o co tu chodzi? Chodzi o to, że "słabym" łatwiej dyrygować, i taki będzie nowy dyrektor.
Rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze (8)

Pozostałe informacje

Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!