środa, 21 marca 2018 r.

Kraśnik

Kraśnik: Szukają kandydata na dyrektora MOSiR

Dodano: 6 listopada 2017, 08:39
Autor: aa

Burmistrz szuka kandydata na dyrektora Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji. Wśród niezbędnych wymagań stawianym osobom, które o tę posadę chcą się ubiegać są m.in. wykształcenie wyższe i co najmniej 5-letni staż pracy. Kandydat na dyrektora MOSiR w Kraśniku musi mieć też nieposzlakowaną opinię.

Obecnie pełniącym obowiązki dyrektora MOSiR w Kraśniku jest Tomasz Rebizant. Pełni tę funkcję po tym, jak dyrektorem MOSiR w Kraśniku po 17 latach pracy na tym stanowisku przestał być Grzegorz Mazurek.

Miasto ogłosiło konkurs, którego celem jest wyłonienie kandydata na dyrektora MOSiR w Kraśniku. Kandydaci na dyrektora tej miejskiej placówki poza wymaganiami związanymi z wykształceniem i stażem pracy muszą spełniać również inne wymagania. Wśród tych niezbędnych znalazły się m.in. „biegła znajomość obsługi komputera” jak też znajomość prawa, w tym m.in. przepisów ustawy o samorządzie gminnym, ustawy o kulturze fizycznej, ustawy o sporcie, ustawy o finansach publicznych. W konkursie nie może wystartować osoba skazana prawomocnym wyrokiem sądu za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyśle przestępstwo skarbowe.

Wśród dodatkowych wymagać znalazły się m.in. umiejętności organizacyjno-menadżerskie i doświadczenie w inicjowaniu przedsięwzięć, których celem jest pozyskanie dodatkowych pieniędzy, w tym unijnego dofinansowania.

Kandydaci na dyrektora MOSiR w Kraśniku mogą składać wymagane dokumenty do 13 listopada w Kancelarii Ogólnej Urzędu Miasta w Kraśniku. Póki co żadna oferta nie płynęła.

Czytaj więcej o: praca MOSiR Kraśnik Kraśnik
gość
ratownik
Użytkownik niezarejestrowany
(10) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

gość
gość (22 stycznia 2018 o 21:58) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
I tak to już bywa w chlewiku. Jest cieplutko, przytulnie i dostatnie. A gdy kończy się korytko świnki podnoszą alarm by nie dopuścić nikogo, bo najlepiej jest ciapać żarło we własnym gronie nie dopuszczając nikogo z zewnątrz. Świnki już się dosyć naciapały, mogą odejść z honorem bez kwiczenia.
Rozwiń
ratownik
ratownik (22 stycznia 2018 o 21:00) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
zapomniałeś się ujawnić szczurze i szyderco . Jeżeli masz jakiś przekaz to proszę jawnie. 
Rozwiń
Gość
Gość (7 listopada 2017 o 19:38) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
A MOSiR-em i tak rządzą ratownicy. Jeden, bo ma wyższe wykształcenie, drugi, bo jest kolegą od piwa i trzeci, bo jest kolegą kolegi od piwa.
Rozwiń
Gość
Gość (7 listopada 2017 o 18:56) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
Kodziarstwo: do budy!
Rozwiń
Gość
Gość (7 listopada 2017 o 14:20) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
Raczej będzie potrzebny kandydat na burmistrza nie na dyrektora
Rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze (10)

Pozostałe informacje

Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!