Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Kraśnik

3 listopada 2011 r.
16:03
Edytuj ten wpis

Płać komórką za bilet autobusowy

Autor: Zdjęcie autora (aa)
3 11 A A
Dzięki nowej usłudze pasażerowie kupią bilet przez komórkę. (sxc.hu)
Dzięki nowej usłudze pasażerowie kupią bilet przez komórkę. (sxc.hu)

Od najbliższego poniedziałku pasażerowie Miejskiego Przedsiębiorstwa Komunikacyjnego w Kraśniku będą mogli kupić bilet za pomocą telefonu komórkowego. Usługę będzie realizować firma mPay. Taką możliwość mają już m.in. mieszkańcy Lublina.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
– Sugestie, aby wprowadzić taką usługę pojawiały się m.in. na forach internetowych – tłumaczy Dariusz Lisek, prezes Kraśnickiego MPK. – Myślę, że jest to usługa, która zainteresuje głównie młodych ludzi. Cena za bilet będzie taka sama, jak w kiosku.

Jak to działa? Na początku trzeba założyć konto w systemie mPay dzwoniąc pod odpowiedni numer telefonu i zdefiniować swój kod PIN w tym systemie. W ten sposób zostaje stworzona tzw. elektroniczna portmonetka. Są w niej przechowywane środki finansowe. Później przed wejściem do autobusu trzeba tylko wykonać połączenie z telefonu komórkowego. Pojawi się wówczas menu usług mPay, pozwalające na wybór interesującego nas miasta i rodzaju biletu.

Informacje na temat nowej usługi MPK będą dostępne na stronie internetowej kraśnickiego przewoźnika. Instrukcja znajdzie się też na plakatach na przystankach i w autobusach.

Komentarze 11

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Marysieńka / 8 listopada 2011 o 13:33
MPK zamiast wdrazać w zycie innowacyjności, bez których mozna sie obyć , lepiej by zrobiła poprawiając funkcjonalnosć swoich przewozów. A nie to, ze w godzinach rannych, kiedy to spora ilość uczniów z rejonów dworca PKP jedzie do szkoły puszcza mały autobusik, że na dalszych przystankach ani do niego wejsć. Wozi tak swoich pasazerów upchanych jak kartofle w workach, gdy tym czasem w godzinach późniejszych duzymi autobusami powietrze wożą ulicami miast.
Avatar
Marysieńka / 6 listopada 2011 o 17:28
[quote name='antymarysieńka' timestamp='1320595867' post='555341']
Zryty łbie z Piask, o IQ rzędu temperatury pokojowej, zakarbuje sobie pod ciasnym, moherowym beretem: to jest postęp. Jednym może się podobać, drugim nie - trudno - do korzystania zeń nie ma przymusu. Jest to po prostu opcja, jedna z możliwości zakupu biletu - kto z niej nie korzysta, będzie mógł po staremu kupić bilet w kiosku, lub u kierowcy - więc z czego popaprańcu robisz aferę ? Na pewno będzie to wygodna opcja dla licznie podróżującej MPK młodzieży szkolnej - takie rozwiązania są już znane od dłuższego czasu w innych miastach.



Typo spamersko - populistyczna zagrywka - bo bilety zapewnie kiedyś tam (w przyszłości) zdrożeją ? Czy też może już zdrożały od sms-ów ? A nawiasem mówiąc - burmistrz i jego ekipa goowno mnie obchodzą - pisałem ci już o tym zryty łbie wielokrotnie, ale ty w kółko swoje ....
[/quote]
Ty masz rzeczywiście jakis problem ze sobą,skoro tylko napomniałam o burmistrzu, a ty od razu dopasowujesz to do jakiś powiazań siebie z nim i jego kliką.
I każdy postęp ma swoją cenę, tak i ten ma. I cóż z tego,że to jedna z opcji, jak za tą opcję trzeba będzie zapłacić i jeszcze dodatkowo okazyjne za inne. I najbardziej śmieszne jest to, że tam , gdzie czym wieksze dziadostwo mamy, jak taka prowincjonalna mieścina, w zacofanym krancu Polski, tym pierwsza sie rwie do takich postępów, jakby tylko zastosowanie takich innowacyjności miało poprawić jej ogólny wizerunek. A to mi niestety kojarzy się z eleganką damą na zewnątrz, ale która chodzi z brudną dupą, bo tego juz nie widać.
I młodzież szkolna przeważnie ma bilety miesięczne, gdyż cenowo są bardziej opłacalne niż kupować bilet za kazdym razem.
[quote name='antymarysieńka' timestamp='1320595867' post='555341']
Zryty łbie z Piask, o IQ rzędu temperatury pokojowej, zakarbuje sobie pod ciasnym, moherowym beretem: to jest postęp. Jednym może się podobać, drugim nie - trudno - do korzystania zeń nie ma przymusu. Jest to po prostu opcja, jedna z możliwości zakupu biletu - kto z niej nie korzysta, będzie mógł po staremu kupić bilet w kiosku, lub u kierowcy - więc z czego popaprańcu robisz aferę ? Na pewno będzie to wygodna opcja dla licznie podróżującej MPK m... rozwiń
Avatar
antymarysieńka / 6 listopada 2011 o 17:11
Musiałam dotknąć sedna sprawy, skoro takim prostackim sposobem próbujesz rozmydlić potrzebę dodatkowych środków na płatnośc za usługi bajeranckiego postepu , który nie wszystkim jest potrzebny, żeby musieli za niego płacic[/quote]

Zryty łbie z Piask, o IQ rzędu temperatury pokojowej, zakarbuje sobie pod ciasnym, moherowym beretem: to jest postęp. Jednym może się podobać, drugim nie - trudno - do korzystania zeń nie ma przymusu. Jest to po prostu opcja, jedna z możliwości zakupu biletu - kto z niej nie korzysta, będzie mógł po staremu kupić bilet w kiosku, lub u kierowcy - więc z czego popaprańcu robisz aferę ? Na pewno będzie to wygodna opcja dla licznie podróżującej MPK młodzieży szkolnej - takie rozwiązania są już znane od dłuższego czasu w innych miastach.

[quote]I na nic sie zda tłumaczenie pana burmistrza , ze pasazer nic nie płaci, bo on zapłaci w cenie droższego biletu, które zafunduje im rada miasta do spółki z MPK.


Typo spamersko - populistyczna zagrywka - bo bilety zapewnie kiedyś tam (w przyszłości) zdrożeją ? Czy też może już zdrożały od sms-ów ? A nawiasem mówiąc - burmistrz i jego ekipa goowno mnie obchodzą - pisałem ci już o tym zryty łbie wielokrotnie, ale ty w kółko swoje ....


Typo spamersko - populistyczna zagrywka - bo bilety zapewnie kiedyś tam (w przyszłości) zdrożeją ? Czy też może już zdrożały od sms-ów ? A nawiasem mówiąc - burmistrz i jego ekipa goowno mnie obchodzą - pisałem ci już o tym zryty łbie wielokrotnie, ale ty w kółko swoje .... rozwiń
Avatar
Marysieńka / 6 listopada 2011 o 16:49
[quote name='antymarysieńka' timestamp='1320558165' post='555204']
Klękajcie narody. Koperniku, Kolumbie, Einsteinie - spuśćcie głowy ze wstydu ! Czymże są wasze mikre i liche odkrycia, wobec tak wiekopomnego ?




Ta górnolotna myśl poszybowała gdzieś wysoko ... Geniusz jej celności, prostoty (i autora) zapisze się złotymi zgłoskami w historii ludzkości



Czy mógłby ktoś to zdanie (wewnętrznie sprzeczne) przetłumaczyć na język polski ?
[/quote]
Musiałam dotknąć sedna sprawy, skoro takim prostackim sposobem próbujesz rozmydlić potrzebę dodatkowych środków na płatnośc za usługi bajeranckiego postepu , który nie wszystkim jest potrzebny, żeby musieli za niego płacic.I na nic sie zda tłumaczenie pana burmistrza , ze pasazer nic nie płaci, bo on zapłaci w cenie droższego biletu, które zafunduje im rada miasta do spółki z MPK. No, ale przeciez dla nich to tylko jakies kolejne kilka złotych miesiecznie. To co to jest na ich stołkowe ambicje słuzące dowartosciowaniu sie kosztem innych.
[quote name='antymarysieńka' timestamp='1320558165' post='555204']
Klękajcie narody. Koperniku, Kolumbie, Einsteinie - spuśćcie głowy ze wstydu ! Czymże są wasze mikre i liche odkrycia, wobec tak wiekopomnego ?




Ta górnolotna myśl poszybowała gdzieś wysoko ... Geniusz jej celności, prostoty (i autora) zapisze się złotymi zgłoskami w historii ludzkości



Czy mógłby ktoś to zdanie (wewnętrznie sprzeczne) przetłumaczyć na język polski ?
[/qu... rozwiń
Avatar
antymarysieńka / 6 listopada 2011 o 06:42
[quote name='Marysieńka' timestamp='1320485810' post='555014']
Nie oszukujmy sie, że cena ropy jest jedyną przyczyną podwyżki biletów. [/quote]

Klękajcie narody. Koperniku, Kolumbie, Einsteinie - spuśćcie głowy ze wstydu ! Czymże są wasze mikre i liche odkrycia, wobec tak wiekopomnego ?


[quote name='Marysieńka' timestamp='1320485810' post='555014']
Usługi w tym kraju sa drogie [/quote]

Ta górnolotna myśl poszybowała gdzieś wysoko ... Geniusz jej celności, prostoty (i autora) zapisze się złotymi zgłoskami w historii ludzkości

[quote name='Marysieńka' timestamp='1320485810' post='555014']
A podrózny zapłaci MPK w postaci droższego biletu, a moze też w wyzszej dotacji dla MPK z kasy miasta., tylko po to , żeby MPK mogło sie dowartościowac bajerkami.
[/quote]

Czy mógłby ktoś to zdanie (wewnętrznie sprzeczne) przetłumaczyć na język polski ?
[quote name='Marysieńka' timestamp='1320485810' post='555014']
Nie oszukujmy sie, że cena ropy jest jedyną przyczyną podwyżki biletów. [/quote]

Klękajcie narody. Koperniku, Kolumbie, Einsteinie - spuśćcie głowy ze wstydu ! Czymże są wasze mikre i liche odkrycia, wobec tak wiekopomnego ?


[quote name='Marysieńka' timestamp='1320485810' post='555014']
Usługi w tym kraju sa drogie [/quote]

Ta górnolotna myśl poszybowała gdzieś wysok... rozwiń
Avatar
Marysieńka / 5 listopada 2011 o 10:36
Nie oszukujmy sie, że cena ropy jest jedyną przyczyną podwyżki biletów. Usługi w tym kraju sa drogie, a frma mPay swich nie bedzie świadczyła za darmo. I jesli nie zapłaci za nią bezpośrednio podróżny kupując bilet, to zapłaci jej MPK, dla której swiadczy te usługi. A podrózny zapłaci MPK w postaci droższego biletu, a moze też w wyzszej dotacji dla MPK z kasy miasta., tylko po to , żeby MPK mogło sie dowartościowac bajerkami.
Avatar
Marysieńka / 4 listopada 2011 o 22:34
A czy buta kogokolwiek słucha, kto nie przynalezy do jej kółka wzajemnej adoracji? I mogę byc tym pośmiewiskiem, szczególnie wiedząc, jakie jest zapatrywanie przewazającej wiekszosci ludzi na podwyżki oraz do wszelkiego rodzaju wykorzystywania ich przez władzę w swojej arogancji. I gdybyś my nie mięli az takiej ilosci grup uprzywilejowanych do darmowych i żnizkowych przejazdów, to i koszty ropy nie musiały by byc az takie straszne.
Avatar
belzebub / 4 listopada 2011 o 17:29
Całe szczęście Marysieńko, że nikt ciebie nie słucha. Jesteś, starą, bezrobotną, zgorzkniałą babą, która swój światopogląd zawęziła do swojego brudnego podwórka. Większość ma cię za pośmiewisko. Oczywiście w temacie komunikacji wiesz wszystko najlepiej. To ciebie powinni słuchać. Jeśli słyszysz o podwyżce, to dobrze słyszysz. Wsiądź w swojego grata, pojedź na orlena i zobacz, ile kosztuje ropa. Wtedy się zastanów, dlaczego będzie podwyżka.
Avatar
Mefi / 4 listopada 2011 o 15:45
[quote name='wjs' timestamp='1320395552' post='554590']
W Krasniku to sie nie przyjmie. 80 % korzystających z MPK to emeryci i rnciści którzy albo nieposiadaja telefonów albo niebędą potrafili obsługiwać się ta metodą. Wprowadźcie bilety kasowane sprzedawane kioskach czy chociażby sklepach osiedlowych i ukruśćie tradycje przedaży biletu w postaci paragonu u kierowcy. Przez to wydłuża się podróż i to o dobre kilka, kilkanaście minut.
[/quote]

Nic dodać nic ująć.
Avatar
Marysieńka / 4 listopada 2011 o 13:22
To w związku z wprowadzeniem tej usługi ma być podwyzka biletów , o której chodzą słuchy?
Pan prezez MPK znajduje sugestie na forach internetowych, ale sa to sugestie jego własnych pracowników oraz ludzi majacych powiązania z komunikacją miejską.
Chce sobie wprowadzac nowosci, niech wprowadza, ale nie kosztem ludzi, którzy nie korzystają bądz tez niechętnie korzystają z nowych zdobyczy technologicznych, a którym przyjdzie płacic wyzszą kwote za bilet kupiony u kierowcy. A niestety w wielu punktach Krasnika brak kiosków, które by oferowały zakup biletów. I w ostatecznosci wyjdzie na to, ze zamiast ułatwien będziemy skazani na utrudnienia.
To w związku z wprowadzeniem tej usługi ma być podwyzka biletów , o której chodzą słuchy?
Pan prezez MPK znajduje sugestie na forach internetowych, ale sa to sugestie jego własnych pracowników oraz ludzi majacych powiązania z komunikacją miejską.
Chce sobie wprowadzac nowosci, niech wprowadza, ale nie kosztem ludzi, którzy nie korzystają bądz tez niechętnie korzystają z nowych zdobyczy technologicznych, a którym przyjdzie płacic wyzszą kwote za bilet kupiony u kierowcy. A niestety w wielu punktach Krasnika brak kiosków, które by ... rozwiń
Avatar
Marysieńka / 8 listopada 2011 o 13:33
MPK zamiast wdrazać w zycie innowacyjności, bez których mozna sie obyć , lepiej by zrobiła poprawiając funkcjonalnosć swoich przewozów. A nie to, ze w godzinach rannych, kiedy to spora ilość uczniów z rejonów dworca PKP jedzie do szkoły puszcza mały autobusik, że na dalszych przystankach ani do niego wejsć. Wozi tak swoich pasazerów upchanych jak kartofle w workach, gdy tym czasem w godzinach późniejszych duzymi autobusami powietrze wożą ulicami miast.
Avatar
Marysieńka / 6 listopada 2011 o 17:28
[quote name='antymarysieńka' timestamp='1320595867' post='555341']
Zryty łbie z Piask, o IQ rzędu temperatury pokojowej, zakarbuje sobie pod ciasnym, moherowym beretem: to jest postęp. Jednym może się podobać, drugim nie - trudno - do korzystania zeń nie ma przymusu. Jest to po prostu opcja, jedna z możliwości zakupu biletu - kto z niej nie korzysta, będzie mógł po staremu kupić bilet w kiosku, lub u kierowcy - więc z czego popaprańcu robisz aferę ? Na pewno będzie to wygodna opcja dla licznie podróżującej MPK młodzieży szkolnej - takie rozwiązania są już znane od dłuższego czasu w innych miastach.



Typo spamersko - populistyczna zagrywka - bo bilety zapewnie kiedyś tam (w przyszłości) zdrożeją ? Czy też może już zdrożały od sms-ów ? A nawiasem mówiąc - burmistrz i jego ekipa goowno mnie obchodzą - pisałem ci już o tym zryty łbie wielokrotnie, ale ty w kółko swoje ....
[/quote]
Ty masz rzeczywiście jakis problem ze sobą,skoro tylko napomniałam o burmistrzu, a ty od razu dopasowujesz to do jakiś powiazań siebie z nim i jego kliką.
I każdy postęp ma swoją cenę, tak i ten ma. I cóż z tego,że to jedna z opcji, jak za tą opcję trzeba będzie zapłacić i jeszcze dodatkowo okazyjne za inne. I najbardziej śmieszne jest to, że tam , gdzie czym wieksze dziadostwo mamy, jak taka prowincjonalna mieścina, w zacofanym krancu Polski, tym pierwsza sie rwie do takich postępów, jakby tylko zastosowanie takich innowacyjności miało poprawić jej ogólny wizerunek. A to mi niestety kojarzy się z eleganką damą na zewnątrz, ale która chodzi z brudną dupą, bo tego juz nie widać.
I młodzież szkolna przeważnie ma bilety miesięczne, gdyż cenowo są bardziej opłacalne niż kupować bilet za kazdym razem.
[quote name='antymarysieńka' timestamp='1320595867' post='555341']
Zryty łbie z Piask, o IQ rzędu temperatury pokojowej, zakarbuje sobie pod ciasnym, moherowym beretem: to jest postęp. Jednym może się podobać, drugim nie - trudno - do korzystania zeń nie ma przymusu. Jest to po prostu opcja, jedna z możliwości zakupu biletu - kto z niej nie korzysta, będzie mógł po staremu kupić bilet w kiosku, lub u kierowcy - więc z czego popaprańcu robisz aferę ? Na pewno będzie to wygodna opcja dla licznie podróżującej MPK m... rozwiń
Avatar
antymarysieńka / 6 listopada 2011 o 17:11
Musiałam dotknąć sedna sprawy, skoro takim prostackim sposobem próbujesz rozmydlić potrzebę dodatkowych środków na płatnośc za usługi bajeranckiego postepu , który nie wszystkim jest potrzebny, żeby musieli za niego płacic[/quote]

Zryty łbie z Piask, o IQ rzędu temperatury pokojowej, zakarbuje sobie pod ciasnym, moherowym beretem: to jest postęp. Jednym może się podobać, drugim nie - trudno - do korzystania zeń nie ma przymusu. Jest to po prostu opcja, jedna z możliwości zakupu biletu - kto z niej nie korzysta, będzie mógł po staremu kupić bilet w kiosku, lub u kierowcy - więc z czego popaprańcu robisz aferę ? Na pewno będzie to wygodna opcja dla licznie podróżującej MPK młodzieży szkolnej - takie rozwiązania są już znane od dłuższego czasu w innych miastach.

[quote]I na nic sie zda tłumaczenie pana burmistrza , ze pasazer nic nie płaci, bo on zapłaci w cenie droższego biletu, które zafunduje im rada miasta do spółki z MPK.


Typo spamersko - populistyczna zagrywka - bo bilety zapewnie kiedyś tam (w przyszłości) zdrożeją ? Czy też może już zdrożały od sms-ów ? A nawiasem mówiąc - burmistrz i jego ekipa goowno mnie obchodzą - pisałem ci już o tym zryty łbie wielokrotnie, ale ty w kółko swoje ....


Typo spamersko - populistyczna zagrywka - bo bilety zapewnie kiedyś tam (w przyszłości) zdrożeją ? Czy też może już zdrożały od sms-ów ? A nawiasem mówiąc - burmistrz i jego ekipa goowno mnie obchodzą - pisałem ci już o tym zryty łbie wielokrotnie, ale ty w kółko swoje .... rozwiń
Avatar
Marysieńka / 6 listopada 2011 o 16:49
[quote name='antymarysieńka' timestamp='1320558165' post='555204']
Klękajcie narody. Koperniku, Kolumbie, Einsteinie - spuśćcie głowy ze wstydu ! Czymże są wasze mikre i liche odkrycia, wobec tak wiekopomnego ?




Ta górnolotna myśl poszybowała gdzieś wysoko ... Geniusz jej celności, prostoty (i autora) zapisze się złotymi zgłoskami w historii ludzkości



Czy mógłby ktoś to zdanie (wewnętrznie sprzeczne) przetłumaczyć na język polski ?
[/quote]
Musiałam dotknąć sedna sprawy, skoro takim prostackim sposobem próbujesz rozmydlić potrzebę dodatkowych środków na płatnośc za usługi bajeranckiego postepu , który nie wszystkim jest potrzebny, żeby musieli za niego płacic.I na nic sie zda tłumaczenie pana burmistrza , ze pasazer nic nie płaci, bo on zapłaci w cenie droższego biletu, które zafunduje im rada miasta do spółki z MPK. No, ale przeciez dla nich to tylko jakies kolejne kilka złotych miesiecznie. To co to jest na ich stołkowe ambicje słuzące dowartosciowaniu sie kosztem innych.
[quote name='antymarysieńka' timestamp='1320558165' post='555204']
Klękajcie narody. Koperniku, Kolumbie, Einsteinie - spuśćcie głowy ze wstydu ! Czymże są wasze mikre i liche odkrycia, wobec tak wiekopomnego ?




Ta górnolotna myśl poszybowała gdzieś wysoko ... Geniusz jej celności, prostoty (i autora) zapisze się złotymi zgłoskami w historii ludzkości



Czy mógłby ktoś to zdanie (wewnętrznie sprzeczne) przetłumaczyć na język polski ?
[/qu... rozwiń
Avatar
antymarysieńka / 6 listopada 2011 o 06:42
[quote name='Marysieńka' timestamp='1320485810' post='555014']
Nie oszukujmy sie, że cena ropy jest jedyną przyczyną podwyżki biletów. [/quote]

Klękajcie narody. Koperniku, Kolumbie, Einsteinie - spuśćcie głowy ze wstydu ! Czymże są wasze mikre i liche odkrycia, wobec tak wiekopomnego ?


[quote name='Marysieńka' timestamp='1320485810' post='555014']
Usługi w tym kraju sa drogie [/quote]

Ta górnolotna myśl poszybowała gdzieś wysoko ... Geniusz jej celności, prostoty (i autora) zapisze się złotymi zgłoskami w historii ludzkości

[quote name='Marysieńka' timestamp='1320485810' post='555014']
A podrózny zapłaci MPK w postaci droższego biletu, a moze też w wyzszej dotacji dla MPK z kasy miasta., tylko po to , żeby MPK mogło sie dowartościowac bajerkami.
[/quote]

Czy mógłby ktoś to zdanie (wewnętrznie sprzeczne) przetłumaczyć na język polski ?
[quote name='Marysieńka' timestamp='1320485810' post='555014']
Nie oszukujmy sie, że cena ropy jest jedyną przyczyną podwyżki biletów. [/quote]

Klękajcie narody. Koperniku, Kolumbie, Einsteinie - spuśćcie głowy ze wstydu ! Czymże są wasze mikre i liche odkrycia, wobec tak wiekopomnego ?


[quote name='Marysieńka' timestamp='1320485810' post='555014']
Usługi w tym kraju sa drogie [/quote]

Ta górnolotna myśl poszybowała gdzieś wysok... rozwiń
Avatar
Marysieńka / 5 listopada 2011 o 10:36
Nie oszukujmy sie, że cena ropy jest jedyną przyczyną podwyżki biletów. Usługi w tym kraju sa drogie, a frma mPay swich nie bedzie świadczyła za darmo. I jesli nie zapłaci za nią bezpośrednio podróżny kupując bilet, to zapłaci jej MPK, dla której swiadczy te usługi. A podrózny zapłaci MPK w postaci droższego biletu, a moze też w wyzszej dotacji dla MPK z kasy miasta., tylko po to , żeby MPK mogło sie dowartościowac bajerkami.
Avatar
Marysieńka / 4 listopada 2011 o 22:34
A czy buta kogokolwiek słucha, kto nie przynalezy do jej kółka wzajemnej adoracji? I mogę byc tym pośmiewiskiem, szczególnie wiedząc, jakie jest zapatrywanie przewazającej wiekszosci ludzi na podwyżki oraz do wszelkiego rodzaju wykorzystywania ich przez władzę w swojej arogancji. I gdybyś my nie mięli az takiej ilosci grup uprzywilejowanych do darmowych i żnizkowych przejazdów, to i koszty ropy nie musiały by byc az takie straszne.
Avatar
belzebub / 4 listopada 2011 o 17:29
Całe szczęście Marysieńko, że nikt ciebie nie słucha. Jesteś, starą, bezrobotną, zgorzkniałą babą, która swój światopogląd zawęziła do swojego brudnego podwórka. Większość ma cię za pośmiewisko. Oczywiście w temacie komunikacji wiesz wszystko najlepiej. To ciebie powinni słuchać. Jeśli słyszysz o podwyżce, to dobrze słyszysz. Wsiądź w swojego grata, pojedź na orlena i zobacz, ile kosztuje ropa. Wtedy się zastanów, dlaczego będzie podwyżka.
Avatar
Mefi / 4 listopada 2011 o 15:45
[quote name='wjs' timestamp='1320395552' post='554590']
W Krasniku to sie nie przyjmie. 80 % korzystających z MPK to emeryci i rnciści którzy albo nieposiadaja telefonów albo niebędą potrafili obsługiwać się ta metodą. Wprowadźcie bilety kasowane sprzedawane kioskach czy chociażby sklepach osiedlowych i ukruśćie tradycje przedaży biletu w postaci paragonu u kierowcy. Przez to wydłuża się podróż i to o dobre kilka, kilkanaście minut.
[/quote]

Nic dodać nic ująć.
Avatar
Marysieńka / 4 listopada 2011 o 13:22
To w związku z wprowadzeniem tej usługi ma być podwyzka biletów , o której chodzą słuchy?
Pan prezez MPK znajduje sugestie na forach internetowych, ale sa to sugestie jego własnych pracowników oraz ludzi majacych powiązania z komunikacją miejską.
Chce sobie wprowadzac nowosci, niech wprowadza, ale nie kosztem ludzi, którzy nie korzystają bądz tez niechętnie korzystają z nowych zdobyczy technologicznych, a którym przyjdzie płacic wyzszą kwote za bilet kupiony u kierowcy. A niestety w wielu punktach Krasnika brak kiosków, które by oferowały zakup biletów. I w ostatecznosci wyjdzie na to, ze zamiast ułatwien będziemy skazani na utrudnienia.
To w związku z wprowadzeniem tej usługi ma być podwyzka biletów , o której chodzą słuchy?
Pan prezez MPK znajduje sugestie na forach internetowych, ale sa to sugestie jego własnych pracowników oraz ludzi majacych powiązania z komunikacją miejską.
Chce sobie wprowadzac nowosci, niech wprowadza, ale nie kosztem ludzi, którzy nie korzystają bądz tez niechętnie korzystają z nowych zdobyczy technologicznych, a którym przyjdzie płacic wyzszą kwote za bilet kupiony u kierowcy. A niestety w wielu punktach Krasnika brak kiosków, które by ... rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 11

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Tragiczny wypadek w Biłgoraju. Przyjaciele proszą o wsparcie dla rodziny Pawła
galeria

Tragiczny wypadek w Biłgoraju. Przyjaciele proszą o wsparcie dla rodziny Pawła 0 2

Przyjaciele Pawła, który kilka dni temu zginął w tragicznym wypadku w Biłgoraju, proszą o wsparcie dla jego rodziny, dwóch synów: Kuby i Bartka.

MUNDIAL 2018. Polska gra z Senegalem. Gdzie oglądać? Transmisja TV i w internecie

MUNDIAL 2018. Polska gra z Senegalem. Gdzie oglądać? Transmisja TV i w internecie 0 0

MUNDIAL 2018 Finałowe odliczanie zakończone! Już dziś o godzinie 17 na stadionie Spartaka w Moskwie reprezentacja Polski zmierzy się z Senegalem

Bunt rolników przeciwko niskim cenom malin - tłumy na spotkaniu w Bobach. A politycy się kłócą
tylko u nas
galeria

Bunt rolników przeciwko niskim cenom malin - tłumy na spotkaniu w Bobach. A politycy się kłócą 0 4

W centrum malinowego zagłębia, podkraśnickich Bobach było wczoraj kilkuset rolników. Przejechał też wiceminister rolnictwa. Były zarzuty, postulaty i obietnice. Nie było zaś jednomyślności, co do tego czy w proteście przeciwko niskim cenom na skupie, powstrzymanie się od zbioru malin ma jakikolwiek sens.

Wstrząsająca napaść w Lubelskiem. Gwałcili chłopaka kijem baseballowym i kluczem do kół
film

Wstrząsająca napaść w Lubelskiem. Gwałcili chłopaka kijem baseballowym i kluczem do kół 0 11

Pobili, wywieźli do lasu i znów katowali. Prokuratura mówi o „szczególnym udręczeniu”. Sprawcy zostali już aresztowani

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 19 czerwca 2018 roku

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 19 czerwca 2018 roku 0 0

Mundial 2018: Tunezja – Anglia 1:2. Wielkie męczarnie faworyta

Mundial 2018: Tunezja – Anglia 1:2. Wielkie męczarnie faworyta 1 0

Świetna pierwsza połowa, ale z fatalną skutecznością. A w drugiej wielkie męczarnie. Anglia ostatecznie wygrała jednak z Tunezją 2:1 po dwóch golach Harry’ego Kane’a. Ta druga padła w doliczonym czasie gry,

To kino dostało wyróżnienie. Może się pochwalić frekwencją

To kino dostało wyróżnienie. Może się pochwalić frekwencją 1 0

Centrum Kultury Filmowej Stylowy zostało wyróżnione za najlepsze wyniki frekwencyjne w rozpowszechnianiu filmów europejskich i światowych. Nie pierwszy raz CKF ma się czym chwalić

Wkrótce marszałek zarobi mniej. "Będę dodatkowo przekazywał ok. 1 tys. zł na cele charytatywne"

Wkrótce marszałek zarobi mniej. "Będę dodatkowo przekazywał ok. 1 tys. zł na cele charytatywne" 3 13

O 545 zł brutto mniej będzie zarabiał od 1 lipca marszałek województwa lubelskiego. To efekt rządowego rozporządzenia, którego celem było zmniejszenie zarobków samorządowców o 20 proc. Ale obniżka w przypadku naszego marszałka będzie niższa niż zakładał PiS

Kto może dostać mieszkanie od miasta? Wkrótce zasady mogą się zmienić

Kto może dostać mieszkanie od miasta? Wkrótce zasady mogą się zmienić 13 5

Zmienione mają być zasady przyznawania mieszkań od miasta. Ratusz chce wpuścić do kolejki po lokal osoby o nieco wyższych dochodach. Sama kolejka rządziłaby się nieco innymi prawami niż obecnie. Osoby, które samowolnie zajęły inny lokal, trafiałyby na dalsze miejsca, przez co dłużej czekałyby na klucze

MKS Perła musi powalczyć o Ligę Mistrzyń w kwalifikacjach

MKS Perła musi powalczyć o Ligę Mistrzyń w kwalifikacjach 1 2

MKS Perła Lublin nie zagra w fazie grupowej. Podopieczne Roberta Lisa do elity będą musiały przebijać się przez turniej kwalifikacyjny. Losowanie eliminacji jest zaplanowane na 27 czerwca.

Skręcała w lewo, ale ją wyprzedzał. Jedna osoba ranna

Skręcała w lewo, ale ją wyprzedzał. Jedna osoba ranna 1 2

Jedna osoba trafiła do szpitala po wypadku w Czemiernikach (pow. radzyński).

MUNDIAL 2018. Belgia – Panama 3:0. Opór tylko do przerwy

MUNDIAL 2018. Belgia – Panama 3:0. Opór tylko do przerwy 1 0

MUNDIAL 2018 W pierwszym meczu grupy G Belgia nie bez problemów pokonała na stadionie w Soczi Panamę 3:0

Ekspresówka z Lublina do Rzeszowa coraz bliżej. Podpisali umowy na kolejny odcinek S19

Ekspresówka z Lublina do Rzeszowa coraz bliżej. Podpisali umowy na kolejny odcinek S19 111 12

W poniedziałek podpisano trzy umowy na prawie 25-kilometrowy odcinek S19 Lasy Janowskie – Nisko Południe. Tym samym ekspresowe połączenie Lublina z Rzeszowem nabiera coraz bardziej realnych kształtów

Miasto movie w Warsztatach Kultury: "Ucieczka z Nowego Jorku"
20 czerwca 2018, 21:00

Miasto movie w Warsztatach Kultury: "Ucieczka z Nowego Jorku" 1 0

Co Gdzie Kiedy. W środę, 20 czerwca o godz. 21 w Warsztatach Kultury (ul. Grodzka 5a) w ramach cyklu Miasto movie analogowo zobaczymy film Ucieczka z Nowego Jorku.

Trudna sytuacja plantatorów. Wojewoda obwinia PSL, a PSL partię rządzącą

Trudna sytuacja plantatorów. Wojewoda obwinia PSL, a PSL partię rządzącą 0 15

Będzie więcej kontroli owoców miękkich, w tym malin wjeżdżających do Polski zza wschodniej granicy – zapowiedział podczas dzisiejszej konferencji prasowej wojewoda lubelski Przemysław Czarnek. To reakcja na fatalną dla producentów malin sytuację na rynku i niskie ceny skupu tych owoców, które są zdecydowanie poniżej kosztów produkcji.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!