Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Kraśnik

26 lutego 2012 r.
11:14
Edytuj ten wpis

Radni wspierają telewizję o. Rydzyka

Autor: Zdjęcie autora (aa)
0 31 A A
 (Archiwum)
(Archiwum)

Rada Miasta Kraśnik w miniony czwartek przyjęła stanowisko w związku z "dyskryminacją Telewizji Trwam”. Wnioskowali o to radni z klubu Prawa i Sprawiedliwości.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
"Wielu kraśniczan jest przekonanych, że KRRiT (Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji-red.) zastosowała wobec TV Trwam niesprawiedliwe kryteria” – czytamy w piśmie przygotowanym przez radnych PiS. "Wykluczenie Telewizji Trwam z udziału w takim przekazie jest odbierane przez wielu kraśniczan jako kolejna dyskryminacja katolików w Polsce”.

Niektórzy radni wnioskowali, aby rozszerzyć wniosek PiS o stanowisko Episkopatu Polski.

– Chcieliśmy również zachować zasadę pluralizmu i uwzględnić w stanowisku rady także pozostałe podmioty, które takiej koncesji nie otrzymały – relacjonuje Zbigniew Marcinkowski, wiceprzewodniczący Rady Miasta Kraśnik. – Na to jednak nie zgodzili się wnioskodawcy. Wobec tego część radnych nie brała w ogóle udziału w głosowaniu, część też wstrzymała się od głosu. Myślę, że w tej chwili nabrało to charakteru politycznego.

Ostatecznie stanowisko zostało przyjęte w pierwotnej wersji.

Komentarze 31

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 27 lutego 2012 o 21:07
[quote name='Andrzej' timestamp='1330368254' post='603246']
Masz nick księdza.Nie wiem kto Cię skrzywdził i w jaki sposób ,ale tracisz kontakt z rzeczywistością. Niech wyborcza będzie z tobą.
[/quote]
To kler stracił kontakt z rzeczywistością. To ta mgliście rozliczana kasa z ludzkich darowizn poprzewracała im w głowach
Avatar
#p# / 27 lutego 2012 o 20:29
[quote name='bezrobotna' timestamp='1330330655' post='602946']
Ludzie, Radni, p.Burmistrzu zajmijcie się tworzeniem miejc pracy a nie duperołami jak telewizja ,my chcemy pracować a nie ogladac badziewie !!!!!
[/quote]
a czy to nie jest tworzeniem miejcc pracy ? nie chcesz być spikerką - pingwinem
Avatar
Andrzej / 27 lutego 2012 o 19:44
[quote name='nollet' timestamp='1330339997' post='603036']


Kłamstwo niczym nie różni się od prawdy, poza tym , Że nią nie jest! Więc po co kłamiesz, kłamiesz, kłamiesz! Kler nie utrzymuje absolutnie żadnych fundacji, które komukolwiek pomagają! Żadnych, ani jednej! Np. Domy brata Alberta utrzymywane przez gminy, zatrudniony w nich kler otrzymuje spore wynagrodzenie za świadczone usługi! Mimo wynagrodzeń okrada ich bezlitośnie, część pieniędzy przeznaczoną na żywność dla tych najbiedniejszych z biednych kradnie, to są fakty! Wszystkie, absolutnie wszystkie fundacje, które rzekomo subsydiuje kler są utrzymywane z pieniędzy miast i gmin, kler nie daje ani jednej złotówki ze swoich pieniędzy! Ogromną część nakładów kler kradnie. To samo dotyczy Caritasu, utrzymywany z budżetu państwa, kler znalazł tam zatrudnienie udając , że to on jest sponsorem czegokolwiek. Nie! Oni pracują w Caritasie i kradną z niego wszystko, co się da ukraść. Podobnie jest z prowadzeniem domów opieki, przedszkoli, szkół, gdziekolwiek jest kler, tam jest niespotykane złodziejstwo! Kler znajduje zatrudnienie we wszystkich fundacjach utrzymywanych z pieniędzy państwa. Robi wszystko, by w odbiorze społecznym był tym, co pomaga potrzebującym! Kler nigdy nikomu nie pomagał. Nigdy i nikomu! Identycznie ma sie sprawa ze szpitalami, którymi zarządza kler, utrzymuje je NFZ, i starostwa powiatowe, lub Urzędy Miast, kler znajduje w nich zatrudnienie, pieniądze przeznaczone na zakup leków, sprzętu znikają w przepastnych kieszeniach złodziejów w koloratkach! Taka jest prawda o twoich wypocinach! Rydzyk to pospolity złodziej, nie uratował stoczni a zbierał pieniądze od tych najbiedniejszych, zabierał świadectwa udziałowe od staruszków, okradł ich, oszukał, bronić go może tylko taki sam złodziej jak Rydzyk! O czym tu pisać, firmy kościół katolicki bronią dewoci, bezmyślni dewoci, którzy nie wiedzą w co wierzą, bronię też ich przestępcy tacy jak Rydzyk, jak ty, przestępcy w koloratkach!
[/quote]

Masz nick księdza.Nie wiem kto Cię skrzywdził i w jaki sposób ,ale tracisz kontakt z rzeczywistością. Niech wyborcza będzie z tobą.
[quote name='nollet' timestamp='1330339997' post='603036']


Kłamstwo niczym nie różni się od prawdy, poza tym , Że nią nie jest! Więc po co kłamiesz, kłamiesz, kłamiesz! Kler nie utrzymuje absolutnie żadnych fundacji, które komukolwiek pomagają! Żadnych, ani jednej! Np. Domy brata Alberta utrzymywane przez gminy, zatrudniony w nich kler otrzymuje spore wynagrodzenie za świadczone usługi! Mimo wynagrodzeń okrada ich bezlitośnie, część pieniędzy przeznaczoną na żywność dla tych na... rozwiń
Avatar
Marysieńka / 27 lutego 2012 o 18:22
O kurka,nasi radni bardziej dbają o prywatny interes ojca Rydzyka niz miasta i jego mieszkanców, których na sesjach reprezentują.
A niech by sobie sądownie udawadniał, że mu się nalezy.
Avatar
Zośka / 27 lutego 2012 o 15:25
żenada. Może w końcu czas się wziąść za prawdziwą pracę ? ŚCIĄGNĄĆ inwestorów którzy będą tworzyć nowe miejsca pracy. Nic dziwnego że ludzie młodzi z tąd uciekają . Niedawno biedronka szukała miejsca na centrum dystrybucyjne na wschodnią Polskę i co Lubartów może a my nie?!
Avatar
mieszkaniec / 27 lutego 2012 o 12:58
Teraz największym problemem na posiedzeniach radnych miast jest koncesja na emisję TV Trwam .To samo w innych mistach na lubelszczyźnie się dzieje a nawiedzone dewoty łażą po domach zakłócając ludziom spokój.U nas na 49 tys mieszkańców zebrali 2 tys,podpisów.
Avatar
folkatka / 27 lutego 2012 o 12:23
[quote name='nollet' timestamp='1330339997' post='603036']


kler, ta bronię też ich przestępcy tacy jak Rydzyk, jak ty, przestępcy w koloratkach!
[/quote]

Musze zwrócic Ci uwagę.
NIe obrażaj współdyskutanta (nazwałes go przestępcą).
Avatar
nollet / 27 lutego 2012 o 11:53
Odpowiedź dla tego "geniusza" w koloratce poslugującego sie tym znakiem=[quote name='Andrzej' timestamp='1330278790' post='602763']

Kłamstwo niczym nie różni się od prawdy, poza tym , Że nią nie jest! Więc po co kłamiesz, kłamiesz, kłamiesz! Kler nie utrzymuje absolutnie żadnych fundacji, które komukolwiek pomagają! Żadnych, ani jednej! Np. Domy brata Alberta utrzymywane przez gminy, zatrudniony w nich kler otrzymuje spore wynagrodzenie za świadczone usługi! Mimo wynagrodzeń okrada ich bezlitośnie, część pieniędzy przeznaczoną na żywność dla tych najbiedniejszych z biednych kradnie, to są fakty! Wszystkie, absolutnie wszystkie fundacje, które rzekomo subsydiuje kler są utrzymywane z pieniędzy miast i gmin, kler nie daje ani jednej złotówki ze swoich pieniędzy! Ogromną część nakładów kler kradnie. To samo dotyczy Caritasu, utrzymywany z budżetu państwa, kler znalazł tam zatrudnienie udając , że to on jest sponsorem czegokolwiek. Nie! Oni pracują w Caritasie i kradną z niego wszystko, co się da ukraść. Podobnie jest z prowadzeniem domów opieki, przedszkoli, szkół, gdziekolwiek jest kler, tam jest niespotykane złodziejstwo! Kler znajduje zatrudnienie we wszystkich fundacjach utrzymywanych z pieniędzy państwa. Robi wszystko, by w odbiorze społecznym był tym, co pomaga potrzebującym! Kler nigdy nikomu nie pomagał. Nigdy i nikomu! Identycznie ma sie sprawa ze szpitalami, którymi zarządza kler, utrzymuje je NFZ, i starostwa powiatowe, lub Urzędy Miast, kler znajduje w nich zatrudnienie, pieniądze przeznaczone na zakup leków, sprzętu znikają w przepastnych kieszeniach złodziejów w koloratkach! Taka jest prawda o twoich wypocinach! Rydzyk to pospolity złodziej, nie uratował stoczni a zbierał pieniądze od tych najbiedniejszych, zabierał świadectwa udziałowe od staruszków, okradł ich, oszukał, bronić go może tylko taki sam złodziej jak Rydzyk! O czym tu pisać, firmy kościół katolicki bronią dewoci, bezmyślni dewoci, którzy nie wiedzą w co wierzą, bronię też ich przestępcy tacy jak Rydzyk, jak ty, przestępcy w koloratkach!
Odpowiedź dla tego "geniusza" w koloratce poslugującego sie tym znakiem=[quote name='Andrzej' timestamp='1330278790' post='602763']

Kłamstwo niczym nie różni się od prawdy, poza tym , Że nią nie jest! Więc po co kłamiesz, kłamiesz, kłamiesz! Kler nie utrzymuje absolutnie żadnych fundacji, które komukolwiek pomagają! Żadnych, ani jednej! Np. Domy brata Alberta utrzymywane przez gminy, zatrudniony w nich kler otrzymuje spore wynagrodzenie za świadczone usługi! Mimo wynagrodzeń... rozwiń
Avatar
Gość / 27 lutego 2012 o 09:40
[quote name='katar' timestamp='1330281587' post='602783']
Jak można popierać złodzieja i kłamcę fałszywego proroka.
ZAKONNIK ŚLUBUJE UBÓSTWO I SKROMNOŚĆ
GDZIE PIENIĄDZE Z CEGIEŁEK NA STOCZNIE GDAŃSKĄ
GDZIE SPRAWOZDANIA DO KRRiT
każdego normalnego nadawcę już dawno by zjedli ale przecież to poplecznik wszystkich PISiorów
[/quote]
JUDE ?????
Avatar
bezrobotna / 27 lutego 2012 o 09:17
Ludzie, Radni, p.Burmistrzu zajmijcie się tworzeniem miejc pracy a nie duperołami jak telewizja ,my chcemy pracować a nie ogladac badziewie !!!!!
Avatar
Gość / 27 lutego 2012 o 21:07
[quote name='Andrzej' timestamp='1330368254' post='603246']
Masz nick księdza.Nie wiem kto Cię skrzywdził i w jaki sposób ,ale tracisz kontakt z rzeczywistością. Niech wyborcza będzie z tobą.
[/quote]
To kler stracił kontakt z rzeczywistością. To ta mgliście rozliczana kasa z ludzkich darowizn poprzewracała im w głowach
Avatar
#p# / 27 lutego 2012 o 20:29
[quote name='bezrobotna' timestamp='1330330655' post='602946']
Ludzie, Radni, p.Burmistrzu zajmijcie się tworzeniem miejc pracy a nie duperołami jak telewizja ,my chcemy pracować a nie ogladac badziewie !!!!!
[/quote]
a czy to nie jest tworzeniem miejcc pracy ? nie chcesz być spikerką - pingwinem
Avatar
Andrzej / 27 lutego 2012 o 19:44
[quote name='nollet' timestamp='1330339997' post='603036']


Kłamstwo niczym nie różni się od prawdy, poza tym , Że nią nie jest! Więc po co kłamiesz, kłamiesz, kłamiesz! Kler nie utrzymuje absolutnie żadnych fundacji, które komukolwiek pomagają! Żadnych, ani jednej! Np. Domy brata Alberta utrzymywane przez gminy, zatrudniony w nich kler otrzymuje spore wynagrodzenie za świadczone usługi! Mimo wynagrodzeń okrada ich bezlitośnie, część pieniędzy przeznaczoną na żywność dla tych najbiedniejszych z biednych kradnie, to są fakty! Wszystkie, absolutnie wszystkie fundacje, które rzekomo subsydiuje kler są utrzymywane z pieniędzy miast i gmin, kler nie daje ani jednej złotówki ze swoich pieniędzy! Ogromną część nakładów kler kradnie. To samo dotyczy Caritasu, utrzymywany z budżetu państwa, kler znalazł tam zatrudnienie udając , że to on jest sponsorem czegokolwiek. Nie! Oni pracują w Caritasie i kradną z niego wszystko, co się da ukraść. Podobnie jest z prowadzeniem domów opieki, przedszkoli, szkół, gdziekolwiek jest kler, tam jest niespotykane złodziejstwo! Kler znajduje zatrudnienie we wszystkich fundacjach utrzymywanych z pieniędzy państwa. Robi wszystko, by w odbiorze społecznym był tym, co pomaga potrzebującym! Kler nigdy nikomu nie pomagał. Nigdy i nikomu! Identycznie ma sie sprawa ze szpitalami, którymi zarządza kler, utrzymuje je NFZ, i starostwa powiatowe, lub Urzędy Miast, kler znajduje w nich zatrudnienie, pieniądze przeznaczone na zakup leków, sprzętu znikają w przepastnych kieszeniach złodziejów w koloratkach! Taka jest prawda o twoich wypocinach! Rydzyk to pospolity złodziej, nie uratował stoczni a zbierał pieniądze od tych najbiedniejszych, zabierał świadectwa udziałowe od staruszków, okradł ich, oszukał, bronić go może tylko taki sam złodziej jak Rydzyk! O czym tu pisać, firmy kościół katolicki bronią dewoci, bezmyślni dewoci, którzy nie wiedzą w co wierzą, bronię też ich przestępcy tacy jak Rydzyk, jak ty, przestępcy w koloratkach!
[/quote]

Masz nick księdza.Nie wiem kto Cię skrzywdził i w jaki sposób ,ale tracisz kontakt z rzeczywistością. Niech wyborcza będzie z tobą.
[quote name='nollet' timestamp='1330339997' post='603036']


Kłamstwo niczym nie różni się od prawdy, poza tym , Że nią nie jest! Więc po co kłamiesz, kłamiesz, kłamiesz! Kler nie utrzymuje absolutnie żadnych fundacji, które komukolwiek pomagają! Żadnych, ani jednej! Np. Domy brata Alberta utrzymywane przez gminy, zatrudniony w nich kler otrzymuje spore wynagrodzenie za świadczone usługi! Mimo wynagrodzeń okrada ich bezlitośnie, część pieniędzy przeznaczoną na żywność dla tych na... rozwiń
Avatar
Marysieńka / 27 lutego 2012 o 18:22
O kurka,nasi radni bardziej dbają o prywatny interes ojca Rydzyka niz miasta i jego mieszkanców, których na sesjach reprezentują.
A niech by sobie sądownie udawadniał, że mu się nalezy.
Avatar
Zośka / 27 lutego 2012 o 15:25
żenada. Może w końcu czas się wziąść za prawdziwą pracę ? ŚCIĄGNĄĆ inwestorów którzy będą tworzyć nowe miejsca pracy. Nic dziwnego że ludzie młodzi z tąd uciekają . Niedawno biedronka szukała miejsca na centrum dystrybucyjne na wschodnią Polskę i co Lubartów może a my nie?!
Avatar
mieszkaniec / 27 lutego 2012 o 12:58
Teraz największym problemem na posiedzeniach radnych miast jest koncesja na emisję TV Trwam .To samo w innych mistach na lubelszczyźnie się dzieje a nawiedzone dewoty łażą po domach zakłócając ludziom spokój.U nas na 49 tys mieszkańców zebrali 2 tys,podpisów.
Avatar
folkatka / 27 lutego 2012 o 12:23
[quote name='nollet' timestamp='1330339997' post='603036']


kler, ta bronię też ich przestępcy tacy jak Rydzyk, jak ty, przestępcy w koloratkach!
[/quote]

Musze zwrócic Ci uwagę.
NIe obrażaj współdyskutanta (nazwałes go przestępcą).
Avatar
nollet / 27 lutego 2012 o 11:53
Odpowiedź dla tego "geniusza" w koloratce poslugującego sie tym znakiem=[quote name='Andrzej' timestamp='1330278790' post='602763']

Kłamstwo niczym nie różni się od prawdy, poza tym , Że nią nie jest! Więc po co kłamiesz, kłamiesz, kłamiesz! Kler nie utrzymuje absolutnie żadnych fundacji, które komukolwiek pomagają! Żadnych, ani jednej! Np. Domy brata Alberta utrzymywane przez gminy, zatrudniony w nich kler otrzymuje spore wynagrodzenie za świadczone usługi! Mimo wynagrodzeń okrada ich bezlitośnie, część pieniędzy przeznaczoną na żywność dla tych najbiedniejszych z biednych kradnie, to są fakty! Wszystkie, absolutnie wszystkie fundacje, które rzekomo subsydiuje kler są utrzymywane z pieniędzy miast i gmin, kler nie daje ani jednej złotówki ze swoich pieniędzy! Ogromną część nakładów kler kradnie. To samo dotyczy Caritasu, utrzymywany z budżetu państwa, kler znalazł tam zatrudnienie udając , że to on jest sponsorem czegokolwiek. Nie! Oni pracują w Caritasie i kradną z niego wszystko, co się da ukraść. Podobnie jest z prowadzeniem domów opieki, przedszkoli, szkół, gdziekolwiek jest kler, tam jest niespotykane złodziejstwo! Kler znajduje zatrudnienie we wszystkich fundacjach utrzymywanych z pieniędzy państwa. Robi wszystko, by w odbiorze społecznym był tym, co pomaga potrzebującym! Kler nigdy nikomu nie pomagał. Nigdy i nikomu! Identycznie ma sie sprawa ze szpitalami, którymi zarządza kler, utrzymuje je NFZ, i starostwa powiatowe, lub Urzędy Miast, kler znajduje w nich zatrudnienie, pieniądze przeznaczone na zakup leków, sprzętu znikają w przepastnych kieszeniach złodziejów w koloratkach! Taka jest prawda o twoich wypocinach! Rydzyk to pospolity złodziej, nie uratował stoczni a zbierał pieniądze od tych najbiedniejszych, zabierał świadectwa udziałowe od staruszków, okradł ich, oszukał, bronić go może tylko taki sam złodziej jak Rydzyk! O czym tu pisać, firmy kościół katolicki bronią dewoci, bezmyślni dewoci, którzy nie wiedzą w co wierzą, bronię też ich przestępcy tacy jak Rydzyk, jak ty, przestępcy w koloratkach!
Odpowiedź dla tego "geniusza" w koloratce poslugującego sie tym znakiem=[quote name='Andrzej' timestamp='1330278790' post='602763']

Kłamstwo niczym nie różni się od prawdy, poza tym , Że nią nie jest! Więc po co kłamiesz, kłamiesz, kłamiesz! Kler nie utrzymuje absolutnie żadnych fundacji, które komukolwiek pomagają! Żadnych, ani jednej! Np. Domy brata Alberta utrzymywane przez gminy, zatrudniony w nich kler otrzymuje spore wynagrodzenie za świadczone usługi! Mimo wynagrodzeń... rozwiń
Avatar
Gość / 27 lutego 2012 o 09:40
[quote name='katar' timestamp='1330281587' post='602783']
Jak można popierać złodzieja i kłamcę fałszywego proroka.
ZAKONNIK ŚLUBUJE UBÓSTWO I SKROMNOŚĆ
GDZIE PIENIĄDZE Z CEGIEŁEK NA STOCZNIE GDAŃSKĄ
GDZIE SPRAWOZDANIA DO KRRiT
każdego normalnego nadawcę już dawno by zjedli ale przecież to poplecznik wszystkich PISiorów
[/quote]
JUDE ?????
Avatar
bezrobotna / 27 lutego 2012 o 09:17
Ludzie, Radni, p.Burmistrzu zajmijcie się tworzeniem miejc pracy a nie duperołami jak telewizja ,my chcemy pracować a nie ogladac badziewie !!!!!
Zobacz wszystkie komentarze 31

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 23 maja 2018 r.

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 23 maja 2018 r. 0 0

Rząd obiecuje 22 nowe mosty. Jeden ma powstać w woj. lubelskim [lokalizacje]
galeria

Rząd obiecuje 22 nowe mosty. Jeden ma powstać w woj. lubelskim [lokalizacje] 9 10

W ciągu najbliższych lat zaproponujemy program budowy 22 mostów na Wiśle, Odrze, Bugu, Narwi, Pilicy, Warcie i w wielu miejscach Polski – poinformował we wtorek premier Mateusz Morawiecki. Znamy lokalizacje nowych mostów.

Puławy: Lista miejskich zadań do przeglądu

Puławy: Lista miejskich zadań do przeglądu 3 0

Puławscy radni w czwartek przyjmą raport o wykonaniu Programu Zamierzeń Inwestycyjnych. To dokument mówiący o tym, które z dziesiątek zaplanowanych zadań zostały już wykonane, a na które nadal czekamy. Wśród tych ostatnich jest m.in. przedłużenie ul. Powiśle, czy montaż windy w ratuszu.

Przemytnicy stracili 475 podrabianych kurtek. Ale ubrania się nie zmarnują

Przemytnicy stracili 475 podrabianych kurtek. Ale ubrania się nie zmarnują 21 1

Podrobione kurtki trafią do podopiecznych lubelskiego Polskiego Czerwonego Krzyża. Celnicy z Małaszewicz odebrali je przemytnikom.

Lublin: Skradziono wózek inwalidzki, rodzina prosi o pomoc

Lublin: Skradziono wózek inwalidzki, rodzina prosi o pomoc 30 2

Elektryczny wózek inwalidzki został skradziony z klatki bloku przy ul. Skautów w Lublinie.

Karczemna awantura, szarpanie i wyzwiska na przyjęciu komunijnym. O co poszło?
galeria
film

Karczemna awantura, szarpanie i wyzwiska na przyjęciu komunijnym. O co poszło? 63 12

Poszło o rosół, który ponoć miał być nieświeży. Do tego nie wszyscy mieli dostać drugie danie. Przyjęcie komunijne w restauracji „Krokus” w Chełmie zakończyło się karczemną awanturą, szarpaniem i wyzwiskami. Sprawą zajęła się policja i prokuratura.

Burze w woj. lubelskim: Spadł grad, wiele interwencji strażaków

Burze w woj. lubelskim: Spadł grad, wiele interwencji strażaków 32 2

Strażacy kilkanaście razy interweniowali po burzach, które przechodzą nad woj. lubelskim.

Lublin: Wystawa Grupy Twórczej w Galerii w Pasażu
25 maja 2018, 17:00

Lublin: Wystawa Grupy Twórczej w Galerii w Pasażu 1 0

Co Gdzie Kiedy. W piątek, 25 maja o godz. 17 w Galerii w Pasażu (Pracownie Kultury Tatary, ul. Hutnicza 28A) odbędzie się wernisaż wystawy malarstwa Grupy Twórczej pod tytułem Pasja tworzenia.

Mieszkanie Plus w Lubelskiem: Premier wręczy klucze. Dlaczego niektórzy lokatorzy rezygnują?
galeria

Mieszkanie Plus w Lubelskiem: Premier wręczy klucze. Dlaczego niektórzy lokatorzy rezygnują? 49 13

W sobotę pierwsi lokatorzy dostaną klucze do Mieszkań Plus. A wręczać je będzie premier Mateusz Morawiecki. Tyle że lokale są w stanie deweloperskim i trzeba jeszcze grubych tysięcy, żeby w nich zamieszkać.

POP Arena: Alvaro Soler i Alphaville w Lublinie. Bilety na koncert już w sprzedaży
galeria
film

POP Arena: Alvaro Soler i Alphaville w Lublinie. Bilety na koncert już w sprzedaży 45 0

Dziś zaczęła się sprzedaż biletów na koncert POP Arena, którego główną gwiazdą będzie Alvaro Soler, przed którym wystąpi grupa Alphaville.

Azoty po raz szósty zagrają o brązowy medal

Azoty po raz szósty zagrają o brązowy medal 5 0

PGNIG SUPERLIGA PIŁKARZY RĘCZNYCH Po raz szósty w historii Azoty Puławy zagrają o trzecie miejsce mistrzostw Polski. Zmierzą się z rewelacyjną Gwardią Opole

Finałowy koncert XXII Forum Lutosławskiego
25 maja 2018, 19:00

Finałowy koncert XXII Forum Lutosławskiego 1 0

Co Gdzie Kiedy. Filharmonia Lubelska (ul. Curie-Skłodowskiej 5) zaprasza na finałowy koncert 22. edycji Forum Lutosławskiego MOST. W piątek, 25 maja o godz. 19 na scenie Filharmonii wystąpią Robert Kabara, Kamil Tomanek i Aleksandra Ohar.

Główna wygrana w Ekstra Pensji (losowanie 21.05.2018). 5000 zł miesięcznie przez 20 lat

Główna wygrana w Ekstra Pensji (losowanie 21.05.2018). 5000 zł miesięcznie przez 20 lat 0 0

Poniedziałkowe losowanie (21.05.2018) Ekstra Pensji okazało się szczęśliwe dla osoby, która kupiła zakład tej gry w punkcie LOTTO przy ulicy Kopernika 4 w Pucku (woj. pomorskie).

Pociągiem z Lublina nad popularne jezioro. Nowość w rozkładzie na wakacje
galeria
film

Pociągiem z Lublina nad popularne jezioro. Nowość w rozkładzie na wakacje 409 13

24 czerwca uruchomione ma być niedzielne połączenie kolejowe z Lublina do Włodawy przez Okuninkę. Pociąg ma kursować do ostatniej niedzieli sierpnia włącznie.

W sobotę derby Chełmianka - Motor. Bilet lepiej kupić wcześniej

W sobotę derby Chełmianka - Motor. Bilet lepiej kupić wcześniej 8 12

Końcówka sezonu zapowiada się niezwykle ciekawie. W walce o awans faworytami są: Resovia, KSZO i Motor. Temu tercetowi szyki może jeszcze pokrzyżować Chełmianka. Biało-zieloni w najbliższą sobotę zmierzą się w derbach z lubelskim klubem. Gospodarze spodziewają się tłumów na meczu, dlatego apelują o wcześniejszy zakup biletu

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!