wtorek, 23 stycznia 2018 r.

Kraśnik

Rodzinna szajka wpadła w ręce policji

  Edytuj ten wpis
Dodano: 13 stycznia 2012, 11:20
Autor: mb

 (Archiwum)
(Archiwum)

W ręce policji wpadło 5 osób, które włamywały się do mieszkań na terenie gminy Annopol. Troje policjanci zatrzymali w samochodzie. Dwaj pozostali mężczyźni sami przyszli na komendę, żeby sprawdzić, co dzieje się z resztą rodziny.

Troje przestępców pod pozorem sprzedaży ubrań i zegarków weszło w czwartek do mieszkania w miejscowości Opoka (gm. Annopol) i widząc skradli 300 zł. Właścicielka szybko się zorientowała i powiadomiła policję. Policjanci zatrzymali opisany przez poszkodowaną pojazd, którym poruszali się złodzieje. Jadące nim osoby, w tym jedna nieletnia, trafiły na komisariat w Annopolu.

W tym samym czasie w pobliskim Rachowie doszło do podobnego zdarzenia. Dwóch mężczyzn wykorzystując chwilową nieobecność właścicielki weszło do mieszkania i skradło 3000 zł. Kobieta zauważyła sprawców, gdy oddalali się od jej domu.

Mężczyźni, prosto z "akcji”, pojechali na komisariat – sprawdzić, co dzieje się z resztą rodziny. Nie spodziewali się jednak, że spotkają tu kobietę, której skradli pieniądze. Poszkodowana z Rachowa w korytarzu komisariatu rozpoznała i wskazała policjantom sprawców. Natychmiast zostali zatrzymani.

Jak się okazało zatrzymana grupa to rodzina – 59-letnia kobieta, jej syn w wieku 42-lat, 40 letni kuzyn oraz dwoje wnucząt 24 i 14 lat, mieszkańcy woj. świętokrzyskiego i mazowieckiego.

Po przesłuchaniach i przedstawieniu sprawy prokuratorowi, sprawcy poddali się dobrowolnej karze. Dorośli otrzymali 1 rok pozbawienia wolności w zawieszeniu na 3 lata i po 600 zł grzywny, sprawa nieletniej zostanie przekazana do Sądu Rodzinnego.
  Edytuj ten wpis
Czytaj więcej o:
Gość
Gość
jan
(4) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Gość
Gość (19 czerwca 2012 o 04:36) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
These are just brilliant and fabulous [url="http://www.handbagsonshop.com/louis-vuitton-handbags.html"][font=Georgia][size=4][color=#0000ff]replica louis vuitton handbags[/color][/size][/font][/url]. The quality of [url="http://www.raybanhot.com/"][font=Arial][size=4][color=#000000]oakley sunglasses[/color][/size][/font][/url] is just superior to what you have dreamt of. Today owning a new and trendy looking [url="http://www.handbagsonshop.com/hermes-handbags.html"][font=Courier New][size=4][color=#00ff00]hermes replica[/color][/size][/font][/url] are not only meant for the wealthy people. These are now made luxurious and affordable [url="http://www.raybanhot.com/"][font="宋体"][color=#999966]ray ban sunglasses[/color][/font][/url] to reach out to every budget and range. You can just enjoy them by ordering [url="http://www.handbagsonshop.com/hermes-handbags.html"][font="MS UI Gothic"][color=#9900ff]hermes birkin handbags[/color][/font][/url] online where you get the complete satisfaction and genuine quality at best possible rates. The finish, quality and designs you get from [url="http://www.raybanhot.com/"][font="Verdana"][color=#33cc99]replica sunglasses[/color][/font][/url] are really astonishing and you will love them all. Different styles and designs of [url="http://www.handbagsonshop.com/balenciaga-handbags.html"][font="Times New Roman"][size=4][color=#666666]balenciaga bags[/color][/size][/font][/url] are now available to make your wrist beautiful. You can choose from the wide variety of [url="http://www.raybanhot.com/"][font="Fixedsys"][color=#990099]oakley sunglasses[/color][/font][/url] by comparing lots of perfect and stunning pieces. These [url="http://www.handbagsonshop.com/prada-handbags.html"][font="System"][color=#ff00ff]prada bags[/color][/font][/url] would be nice investments for you in long term. These [url="http://www.raybanhot.com/"][font="Times"][size=4][color=#ff00ff]ray ban sunglasses[/color][/size][/font][/url] are brilliant and prove to be wonderful for you while it makes you stand out of the crowd.
Rozwiń
Gość
Gość (21 marca 2012 o 10:59) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
[quote name='antiantifa' timestamp='1326466033' post='583194']
Moge się zalożyć że to była rodzina romska , cygańska znaczy sie.
[/quote]
To był ARON z cała familią.
Rozwiń
jan
jan (13 stycznia 2012 o 19:44) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
[quote name='antiantifa' timestamp='1326466033' post='583194']
Moge się zalożyć że to była rodzina romska , cygańska znaczy sie.
[/quote]
Nie , to była Twoja matka i Twój dziadek deb***u...
Rozwiń
antiantifa
antiantifa (13 stycznia 2012 o 15:47) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
Moge się zalożyć że to była rodzina romska , cygańska znaczy sie.
Rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze (4)

Pozostałe informacje

Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!